MAMICI DE ITALIA (17)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

multumim si de sfat ...o sa incerc..dar intai tb sa dau jos burtanu...si dupa sa-mi iau cateva ore de guida altrimenti nu ma incumet...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Slimatei-hai fatto il giro?
nu da semne micuta?

ticker

GIULIA-20/06/07

mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

Seara buna,fetele!

In primul rand,la multi ani cu sanatate,Petro!sa fii iubita!

Stefi,sa va bucurati de masinuta,ca tare frumoasa e...chiar asa mai maricica,parca e mai bine,gandeste-te ca tre sa ai loc cand pleci cu tot familionul undeva

Katia,iti doresc multa rabdare cu Giulia acum cand ii ies dintisorii...ai stat planton pana la urma?

La noi a nins cu doua nopti in urma,dar numai un pic,am vazut dimineata niste fire..insa nimic coplesitor..si am pierdut si momentul caderii fulgilor...iar peste zi,din nou soare...ferice de voi,Oana,ca ati putut sa va jucati cu zapada!

Raluca

in asteptarea micutei Anais

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

neata...haideti la cafelutz...
multumim raluka....tu cum mai esti..?

azi sa nu puneti majorete ca nu mai vreau eu... da' de maine da.... azi daca ar fi sa se intample tb sa chem salvarea..ca n-are cine sa ma duca...am ramas singurica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micio spune:

Buna dimineata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

neata si atat..ca ne mai spui....?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micio spune:

Nimic nou, ieri ne-am jucat in zapada ca a nins mult, am iesit sa dezapezim, am plimbat bimbo cu lopata. Azi iar ciorba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

adika ..? fa si niste piftele sa fie accompaniate....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micio spune:

adica, ce? (ca n-am inteles) Nu fac piftele ca nu-mi place sa prajesc, mai mult decat nu-mi place sa bucataresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

Buna dimi!

Stefi,sa inteleg ca de maine o astepti pe mititica?

Oana,poti sa le faci in cuptor,pe hartie de copt..asta se va intampla in bucataria mea azi..tocmai fiindca n-am chemare sa le prajesc.

Eu ce sa va mai spun,abia astept sa treaca saptamana,sambata imi iau zborul!Intre timp,ma stresez..daca nu vine taxiul la timp..daca e coada pe autostrada si ajungem prea tarziu...etc etc

Raluca

in asteptarea micutei Anais

Mergi la inceput