Naturiste si homeopate (30)

Naturiste si homeopate (30) | Autor: adimercedes

Link direct la acest mesaj

Si cu asta deschidem capitolul 30 al odiseei noastre naturiste, homeopate si a altor metode de medicina traditionala. Sper din tot sufletul sa fie un capitol plin de vesti bune, de vesti despre rezolvarea problemelor, despre functionarea tratamentelor alese, despre si - pt cele ce isi doresc asta...

Iata ca a trecut si iarna, iarba da coltul, pasarele ciripesc, totul infrunzeste si va incepe sa infloreasca . La mine vine toamna, dar nu prea conteaza... Haideti sa nu lasam viata sa treaca pe langa noi!!! Haideti sa ne bucuram de fiecare picatura de ploie ce ne cade pe crestet, de fiecare adiere de vant care ne mangaie, de fiecare parfum de floare ce ne invaluie . Haideti sa nu ne lasam tarate in mizeria vietii cotidiene, ci sa gasim refugii spre calm si liniste, chiar daca uneori e greu si doare . Haideti sa aducem cuiva zambetul pe buze , inclusiv noua, macar o data pe saptamana. Sigur nu e imposibil!!!

Sa nu uitam sa ne iubim pe noi, corpul nostru si pe partenerul nostru si haideti sa facem un pact cu noi si sa ne permitem sa simtim ca viata e frumoasa si merita traita din plin . Fiecare clipa vine cu o alegere: ne bucuram de ea sau o ignoram, ca mai tarziu sa ne para rau si sa plangem dupa ea. Oricum, fara regrete!!! Amintiti-va ca toate de aici am inceput anul 2007 cu un capitol nou, curat si cu planul in dinti . Cand simtiti ca nu stiti incotro sa o apucati , luati-va un moment de respiro si aduceti-va aminte de ce promisiuni v-ati facut si lucrurile vor deveni mai simple.


Va asteptam aici la noi cu vesti despre voi , despre tratamentele pe care le faceti, despre rezultate, despre lipsa lor (a rezultatelor), despre analize, despre experientele voastre in cautarea sanatatii maxime si a copilului mult dorit .


Sa imi spuneti cine mai vrea pe lista sau sa iasa de pe lista .

Suntem aici pentru a ne ajuta si incuraja una pe cealalata !!!

Si, ca intotdeauna, va amintesc mantra noastra: nu uitati ca secretul invingatorului e atitudinea optimista, chiar si in cele mai descurajante situatii !!!!!

---------------------------------------


Tratamentul Liviei si alte retete naturiste 1

Tratamentul Liviei 2 - desfasurat, cu distante de timp intre ingrediente

www.evenimentul.ro/articol/formula-de-tratament-apiterapeutic.html" target="_blank">Tratamentul lui Andritoiu si Discutii despre trat. lui A.

www.babyhopes.com/articles/supplements-sperm-count.html" target="_blank">Naturiste pentru barbati - articol in engleza

www.boli-medicina.com/" target="_blank">Articole de medicina naturista pt diverse boli

Tratamente naturiste impotriva chisturilor si cancerului ovarian

Tratamente naturiste impotriva fibtomului uterin si mastozei

Informatii "naturiste" despre Sindromul Ovarelor Polichistice (SOP sau PCOS) - in engleza: www.sensible-alternative.com.au/" target="_blank">aici si aici

Povesti de succes - pentru cand v-ati pierdut optimismul si speranta

Puteti procura Vitex Agnus Castus Fruit www.naturashop.ro/vitex-fruit-chaste-tree-p-944.html" target="_blank">aici

Puteti procura MACA (Innovatics) www.innovatics.ro/ro/index.php?page=comanda&PHPSESSID=51defa72599ec50cfaaf43c367163302" target="_blank">aici


Discutii despre tratamente naturiste: www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44713&whichpage=1" target="_blank">(1) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=47632&whichpage=1" target="_blank">(2) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=49534&whichpage=1" target="_blank">(3) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=50454&whichpage=1" target="_blank">(4)


Naturiste si homeopate: www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51774&whichpage=1" target="_blank">(5) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=52296" target="_blank">(6) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52839" target="_blank">(7) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53362" target="_blank">(8) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53902" target="_blank">(9) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54707" target="_blank">(10) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55388&whichpage=1" target="_blank">(11) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56334&whichpage=1" target="_blank">(12) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59461&whichpage=1" target="_blank">(13) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63226&whichpage=1" target="_blank">(14) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66595&whichpage=1" target="_blank">(15) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69452&whichpage=1" target="_blank">(16) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72900&whichpage=1" target="_blank">(17) (18) (19) (20) (21) (22) (23) (24) (25) (26) (27) (28) (29)


Lista fetelor "naturale": www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=abc123" target="_blank">abc123; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=alexia28" target="_blank">alexia28; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=ali" target="_blank">ali; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=anastacia" target="_blank">anastacia; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=ancuca_b" target="_blank">ancuca_b; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Andra M" target="_blank">Andra M; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Andrusha" target="_blank">Andrusha; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=ANUSKKA" target="_blank">ANUSKKA; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=auricass" target="_blank">auricass; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Bianca B" target="_blank">Bianca B; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Briantis" target="_blank">Briantis; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=bubulina1" target="_blank">bubulina1; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Carmen_Marieta" target="_blank">Carmen_Marieta; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=carpediem" target="_blank">carpediem; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=catty" target="_blank">catty; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=chivutamonica" target="_blank">chivutamonica; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=ChrisChris" target="_blank">ChrisChris; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=corinette" target="_blank">corinette; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=danabadiu" target="_blank">danabadiu; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=danutza_c" target="_blank">danutza_c; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=danyalo" target="_blank">danyalo; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=denis" target="_blank">denis; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=dianadi" target="_blank">dianadi; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=elenya_m" target="_blank">elenya_m; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=elly_me" target="_blank">elly_me; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Fabya" target="_blank">Fabya; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=felicia_" target="_blank">felicia_; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=fify" target="_blank">fify; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=goldi" target="_blank">goldi; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=gudinde" target="_blank">gudinde; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Idaira" target="_blank">Idaira; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=iepurila" target="_blank">iepurila; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Ioana1971" target="_blank">Ioana1971; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Ioanatugs" target="_blank">Ioanatugs; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=iuli-ana" target="_blank">iuli-ana; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=IULIABRAILA" target="_blank">IULIABRAILA; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=L5845" target="_blank">L5845; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=lachione" target="_blank">lachione; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=libelula" target="_blank">libelula; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=lilicica" target="_blank">lilicica; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname= kiddo" target="_blank"> kiddo; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=marcr" target="_blank">marcr; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=maria08" target="_blank">maria08; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=maria_N" target="_blank">maria_N; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Mariee" target="_blank">Mariee; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Marrina" target="_blank">Marrina; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Madalina1968" target="_blank">Madalina1968; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=MadalinaM" target="_blank">MadalinaM; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Marunzika" target="_blank">Marunzika; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=mihaipopescu" target="_blank">mihaipopescu; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=mihailescu teodora" target="_blank">mihailescu teodora; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=miki-miki" target="_blank">miki-miki; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=mileam" target="_blank">mileam; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=mioritaus" target="_blank">mioritaus; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Mire79" target="_blank">Mire79; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Mishulina" target="_blank">Mishulina; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Mirga" target="_blank">Mirga; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=motzunica" target="_blank">motzunica; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=nasha_4as" target="_blank">nasha_4as; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=natalia26" target="_blank">natalia26; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=oana_2006" target="_blank">oana_2006; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=oanabbb" target="_blank">oanabbb; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Olivia26" target="_blank">Olivia26; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=pacienta" target="_blank">pacienta; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=reghi" target="_blank">reghi; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Rodica sora Cicutei " target="_blank">Rodica (sora Cicutei); www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=roua1" target="_blank">roua1; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=sandaa" target="_blank">sandaa; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=slavmih" target="_blank">slavmih; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=SilvanaPopovici" target="_blank">SilvanaPopovici; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Sole" target="_blank">Sole; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Speranta" target="_blank">Speranta; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Stepha" target="_blank">Stepha; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Tanya" target="_blank">Tanya; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=tzuca74" target="_blank">tzuca74; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=violeta69" target="_blank">violeta69


Lista fetelor "homeopate": www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=alina25" target="_blank">alina25; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=arinna" target="_blank">arinna; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Carmenita" target="_blank">Carmenita; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Costi" target="_blank">Costi; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Dariana" target="_blank">Dariana; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=jubica" target="_blank">jubica; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=lala_1" target="_blank">lala_1; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=lilly love" target="_blank">lilly love; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=lumit" target="_blank">lumit; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Maria Carmen" target="_blank">Maria Carmen; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=mary14" target="_blank">mary14; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=mititica" target="_blank">mititica; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=MRL" target="_blank">MRL; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Musete" target="_blank">Musete; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=OnutzaB" target="_blank">OnutzaB; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=rosy2_cris" target="_blank">rosy2_cris; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Roxali" target="_blank">Roxali; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=steliana04" target="_blank">steliana04; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Thea m" target="_blank">Thea m; www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=Uoana" target="_blank">Uoana


Modelele noastre si povestea lor:
ada77; adelamaria; adimercedes; alina.n; Amely; Annaa; Carmi; Costi; crangutalil; danais; doxinu; elliy; gabiu; gugushtiuc; Irina71; ingeras26a; lia68; madaluta; mcbeal; Mi-Ka; Mioara2004; Mirona; Mishka; pisoi3; Serj; romaniaau; tzontzonel; vas ... si mai urmeaza



"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."


samburici

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

Fetele cochetele, am si eu o mica intrebare: se pot lua tratamente naturiste (tincturi sau tratamente complete) cu tratament alopat?
Eu iau brocriptina, clostilbegyt si prednison luna aceasta si imi fac si un grafic de temperatura pentru ca vreau sa vad cum reactionez la tratamentul asta, dar de luna/ciclul urmator as lua si un tratament naturist impreuna cu stimularea ovariana.
Se poate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gugushtiuc spune:

Draga adimercedesmultumesc ca m-ai inclus pe listutza si pentru atentionare. Eu am facut ceva analize chiar inainte de a incepe sa lucrez la "marele proiect".La ecografia transvaginala aparea un chistuletz mic pe care l-am rezolvat cu un tratament prescris.Am facut de asemenea si o analiza la sange, urina si secretie vaginala, toate au iesit au iesit bune. In acel moment doctora m-a trimis acasa zicandu-mi sa prestez la greu in zilele fertile si sa ma intorc la ea peste 6 luni daca nu se intampla nimic.
La ea nu o sa ma intorc deoarece mi-a lasat impresia ca vede in pacientii ei niste vaci de muls bani. Mentionez ca am CM la 26-27 zilesi dureaza 2-3 zile. Luna asta ma programez la un alt doctor si intentionez sa fac si dozajul hormonal si o HSG(sincera sa fiu mi/e cam frica sa nu am trompele infundate in urma intreruperilor facute). De tratamentul naturist m/am apucat deoarece am avut impresia ca daca e natural nu se poate intampla nimic grav.Sa stii ca mi-ai dat de gandit. Drept urmare am sa dau fugutza la doctor sa vad ce zice.Multumesc

Cu drag GUGU.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

quote:
Originally posted by dana vio

Fetele cochetele, am si eu o mica intrebare: se pot lua tratamente naturiste (tincturi sau tratamente complete) cu tratament alopat?
Eu iau brocriptina, clostilbegyt si prednison luna aceasta si imi fac si un grafic de temperatura pentru ca vreau sa vad cum reactionez la tratamentul asta, dar de luna/ciclul urmator as lua si un tratament naturist impreuna cu stimularea ovariana.
Se poate?




Daca iei bromocriptina, nu ai voie sa iei Vitex in acelsi timp. Daca te hotarasti sa iei Vitex, nu ai voie sa iei Clostybegit. Tu ai cumva probleme cu prolactina? Daca vrei, incearca sa faci pauza de hormoni si sa incerci un naturist, dar dupa ce faci analizele hormonale.


Bubulina

Speranta moare ultima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Denisabia,Idaira ,sar'mana mult pt raspunsuri.Nu-s decat in Z14,am luat doar 10 zile de BU,deci inca nu e cazul sa fac test de sarcina.

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

Am probleme cu prolactina, este usor marita fata de maxim, dar marea mea problema este uterul retrovers si infantil+FSH marisor. De hormonii de stimulare abea m-am apucat, asta este prima luna si o sa continui pentru ca am facut anul trecut o pauza de 6luni in care n-am luat nimic si deci, nu s-a intamplat nimic.
Am sa iau tinctura de coada soricelului in loc de mastodynon (se pare ca au acelasi efect).
Am o intrebare legata de naprasnic: am inteles ca se foloseste pentru cresterea progesteronului, dar poate fi luat in orice faza a ciclului, nu trebuie luat dupa ovulatie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandaa spune:

Buna tuturoror fetelor!
Vreau sa va pun o intrebare. Eu iau de catva timp doar produse naturiste adica B.U., mastodynon, napraznic si mladite de muguri de zmeur. Luna aceasta nu am luat B.U., deoarece am observat ca ma dureau sani si am luat de celelalte (asa am crezut eu ) si sanii nu ma mai dor. Trebuia sa-mi vina ciclul zilele trecute si nu a venit.Mie imi vine exact la 14 zile dupa ovulatie, gravida n-am cum sa fiu deoarece ma pregateam pentru laparascopie dar care s-a amanat din cauza medicului si sunt cam ingrijorata. Ar trebui sa renunt la tratamentul acesta naturist ca sa-mi vina ciclul? Voi ce credeti? Am avut intarzieri de ovulatie dar atunci am luat utrogestan (cate 4 pe zi), facusem inseminare. Va multumesc mult celor care o sa-mi raspunda si va urez LA MULTI ANI tuturor fetelor si sa auzim de bebe!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

quote:
Originally posted by sandaa

Buna tuturoror fetelor!
Vreau sa va pun o intrebare. Eu iau de catva timp doar produse naturiste adica B.U., mastodynon, napraznic si mladite de muguri de zmeur. Luna aceasta nu am luat B.U., deoarece am observat ca ma dureau sani si am luat de celelalte (asa am crezut eu ) si sanii nu ma mai dor. Trebuia sa-mi vina ciclul zilele trecute si nu a venit.Mie imi vine exact la 14 zile dupa ovulatie, gravida n-am cum sa fiu deoarece ma pregateam pentru laparascopie dar care s-a amanat din cauza medicului si sunt cam ingrijorata. Ar trebui sa renunt la tratamentul acesta naturist ca sa-mi vina ciclul? Voi ce credeti? Am avut intarzieri de ovulatie dar atunci am luat utrogestan (cate 4 pe zi), facusem inseminare. Va multumesc mult celor care o sa-mi raspunda si va urez LA MULTI ANI tuturor fetelor si sa auzim de bebe!!!



Cu toate ca mastodynonul este indicat in mastoze si hiperprolactinemie, se poate ca la inceputul tratamentului sa duca la variatii ale lungimii CM. Parerea mea este sa faci totusi un test de sarcina, sa opresti mastodynon si sa iei doar mladitele de zmeur si napraznicul.

Bubulina

Speranta moare ultima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

quote:
Originally posted by dana vio

Am probleme cu prolactina, este usor marita fata de maxim, dar marea mea problema este uterul retrovers si infantil+FSH marisor. De hormonii de stimulare abea m-am apucat, asta este prima luna si o sa continui pentru ca am facut anul trecut o pauza de 6luni in care n-am luat nimic si deci, nu s-a intamplat nimic.
Am sa iau tinctura de coada soricelului in loc de mastodynon (se pare ca au acelasi efect).
Am o intrebare legata de naprasnic: am inteles ca se foloseste pentru cresterea progesteronului, dar poate fi luat in orice faza a ciclului, nu trebuie luat dupa ovulatie?




Napraznicul, la fel ca si mugurii de zmeur, au rol de echilibrare a balantei hormonale. Poti lua toata luna dar la fel de bine poti lua numai in faza luteala, dupa ovulatie. Pentru FSH marit, iti recomand BU, iar pentru prolactina produse pe baza de Vitex, dar numai dupa analize si nu in acelasi timp cu alti hormoni

Bubulina

Speranta moare ultima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

BUBULINA1,ma bucur ca te revad pe forum.Ce mai faci draga mea?
Uite chiar am vazut ca ai raspuns unei fete despre FSH,marit.Si la mine a intervenit aceasta problema si ma gindeam sa intreb ce sa fac sau ce sa iau deci zici tu ca e bun BU,o.k.
Dar pentru stimulare ca zice ca din acest motiv am si putine ovocite si foliculi sau cum sa le mai zic,ca astia mi-au zis ca sunt sanse de reusita mai mici.
C-am asta-i intrebarea mea.Sper sa fi bine sa optimista.
Te,MONI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

Adimercedes,ma bucur foarte mult pentru tine,sa stii ca nu se misca rotitele astea deloc ,numai banii curg pe la analize.I-am scris la bubulina1,despre ce zic cei de aici,ma zapacesc de nu mai stiu nici eu ce sa fac.
Tu ce zici,ce pot sa iau pentru FSH?
,pupici sa ai grija de tine
MONI

Mergi la inceput