40 cu + sau - (cap.24)

40 cu + sau - (cap.24) | Autor: gabitzam

Link direct la acest mesaj

Bine ati venit la noul capitol!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52512" target="_blank">cap.1 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55410" target="_blank">cap.2 |www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58524" target="_blank">cap.3 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65088" target="_blank">cap.4 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68232" target="_blank">cap.5 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70481&whichpage=1" target="_blank">cap.6 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72439&whichpage=1" target="_blank">cap.7 | cap.8 | cap.9 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75854&whichpage=1" target="_blank">cap.10 | cap.11 | cap.12 | cap.13 | cap.14 | cap.15 | cap.16 | cap.17 | cap.18 | cap.19 | cap.20 | cap.21 | cap.22 | cap.23

Listuta noastra...

berbec
KUKI - 25 martie
Soni - 27 martie
lu.more - 7 aprilie
alessia105-14 aprilie
micutza - 15 aprilie

taur
Craciunitza - 27 aprilie
Luci65 - 28 aprilie
april - 30 aprilie
gabibarta - 7 mai

gemeni
polux - 29 mai
Roxane - 2 iunie
dana d - 15 iunie
Laura B - 20 iunie

rac
monagan - 27 iunie
Mik - 12 iulie
goodmomy24 - 14 iulie
arinna - 17 iulie

leu
noemi marian - 27 iulie
viorela hoff - 17 august

fecioara
Ana Maria - 22 septembrie 1985

balanta
Tango - 27 septembrie
Liana30 - 27 septembrie

scorpion
gabitzam - 21 noiembrie

sagetator
kim222 - 21 decembrie

capricorn
nematics - 1 ianuarie
gabi68 - 16 ianuarie
chatonel - 16 ianuarie

varsator
fanna2003 - 22 ianuarie
cius 22 - 22 ianuarie
cicina - 22 ianuarie
Karina - 27 ianuarie
Danna 36 - 1 februarie
parpalak - 4 februarie
pisi-pis - 4 februarie
simona dragusin - 8 februarie
doibebei- 9 februarie
anamaria_livia - 11 februarie

pesti
carmi - 1 martie
adrienne 12 - 16 martie

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

wow...sunt prima......

intrai sa-i zic craciunitzei sa se indure si de mine cu o canutza de must...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=84459" target="_blank">Tine aripioara asta, voinice...

Ajut-o pe Barbye

ZIUA MEA

Pozeeee



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Maria tu mereu ne trimiti floricele...ce frumos gest...
Am citit ce-a scris Soni...nici nu stiu ce-as putea sa comentez...Si zic si eu ca Pisi-pis...cind citesti astfel de povesti...viata iti pare altfel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Liana, bine ai venit. Observ ca tocmai ce a trecut ziua ta de nastere acum doua zile, la multi ani!

Tocmai ce am terminat bagajele pt. munte, spalat si culcat copilul si adormit in sfarsit. De-abia astept sa plec maine.

Gabitza si nazdravanul Andrei-Stefan (25.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Olivia mie poti sa-mi dai PM cu adresa, caci noi ne cunoastem mai de mult nu? Si eu spun la fel, bine ca aici nu se calca. Exceptie facand kimonoul sotului de 5 metrii patrati si din materia parca de sac.Blefff...dar numai o data pe saptamana.

Hopa inca o craioveanca....se pune de chef si la Craiova de sarbatori. Bine ai venit Liana, si multa admiratie ptr ceea ce faci (stii tu, nu e nevoie sa spun).Hopa LA MULTI ANI fericiti. Sa-ti aduca viata numai bucurii pe masura inimii tale.

Primit adrese si inca astept...vorbesc foarte serios, si uite nici nu astept sarbatorile ca sa le scriu...le scriu chiar azi. Acum nu stiu cat vor face pana la voi, dar de ajuns vor ajunge ele.


Liliana

Poze cu maimutica mea

Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

Bine ai venit Liana. Fetele pe bune ca nu mai intru pe alte topice decit asta pt. ca numa' ce am intrat si m-am enervat! Ce-mi trebuie nu stiu. In fine, e vineri, TGIF si va urez un weekend minunat.Mik, ma ajuti si pe mine sa calc? Urasc sa calc. Please, please...Aia mica, iti trimit eu must din california, o bunatate, nu alta. Am cumparat o canistra. deja s-a inapsrit putin. Am gasit si pastrama si cirnati cabanos uscati... miam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

quote:
Originally posted by adrienne12

Bine ai venit Liana. Fetele pe bune ca nu mai intru pe alte topice decit asta pt. ca numa' ce am intrat si m-am enervat! Ce-mi trebuie nu stiu. In fine, e vineri, TGIF si va urez un weekend minunat.
Mik, ma ajuti si pe mine sa calc? Urasc sa calc. Please, please...
Aia mica, iti trimit eu must din california, o bunatate, nu alta. Am cumparat o canistra. deja s-a inapsrit putin. Am gasit si pastrama si cirnati cabanos uscati... miam.






abia astept...iti dau adresa?


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=84459" target="_blank">Tine aripioara asta, voinice...

Ajut-o pe Barbye

ZIUA MEA

Pozeeee



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

mai scriu un mesaj sa vad cum se vede cu carnatul asta dupa mine......ca mi-a placut mult!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=84459" target="_blank">Tine aripioara asta, voinice...

Ajut-o pe Barbye

Pozeeee

Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem,
dar ne pot calauzi in viata.Esti inteligent daca nu crezi decat jumatate din ceea ce auzi;
esti intelept daca sti care jumatate!Succesul nu este niciodata final, iar infrangerea nu este niciodata fatala;
ceea ce ramane in ultima instanta este curajul . Poti pierde banii - e rau. Poti pierde un prieten - e si mai rau.
Dar daca ti-ai pierdut curajul si speranta - ai pierdut aproape totul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Waw bine ai venit Liana Sincre nu credeam ca o sa vii printre noi.dar ma bucur mult si o sa vezi ce gasca de fete putine da bune ai gasit! Eram convinsa ca Polux v-a fi in extaz ca mai e o olteanca pe la noi!! Sper sa te simti bine si incet incet sa ne cunoastem (virtual deocamdata) vad ca fetele te-au luat deja la urari . Asta inseamna ca esti binevenita !
Bai frumoasele mamei azi am incercat sa postez de trei ori si au sarit pe la pag 17 ,2 din ele la 18 si eram asa de nacajita dar dupa m-am infuriat si am avut oaspeti si gata .Incerc daca iese va zic una bomba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

A iesit . iaca bomba ! (e normal ca la ora asta mi-a trecut somul ca am jucat carti pina la 3!!!!cu cine ? un prieten de o viata asigutarorul de la masina si -----mama lui!87 ani!!!E durere!! Eu sint pretena ei si cupilu care are 65 ani (stanga de 1.92 italian care vreti voi hi hi ) si care sta cu ---mami!!Tipa e de groaza .Azi spunea ca se duce in satul ei natal si fac sarbatoare pt 100 de ani ca nu se stie dac ajung!Si e coapta dupa unul de 78!!!I-am facut pedichiura si ma intreba cu ce sa se dea pe fata sa mai acopere niste pete ca ---vine si EL!Am crezut ca lesin! I-am zis: Enza ,cu o zi inainte ma chemi si te fac eu cum trebuie. Se uita la mine si zice:da vii? zic da. Pai sa stii ca te chem!!
fetelor mi-a dat pt a nu stiu cita oara o noua lectie de viata!
Si ce daca am ajuns pina la anii astia si ala ma place tre sa refuz?? Si sus fusta :ia uite ce picioare am!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Buna dimineata

Mai e cineva nebun ca mine sa fie la birou la ora asta?
Asa ca am onoarea:

Liana, bine ai venit si

Kim, vroiam sa-ti zic ceva dar am uitat ce. Cred ca e chiar prea de dimineata, inca nu-mi functioneaza angrenajul la intreaga capacitate.

Adrienne, da' tu de ce calci daca toata lumea zice ca in SUA nu se calca? Da-le incolo ! Sa te mai intreb ce mai face baiatul sau mai bine sa te las sa uiti?

Soni, am citit aseara jurnalul, dar nu mi se leaga cuvintele...

Ma duc sa dau o tura de sectie, cand m-or vedea astia ca-i spionez la ora asta cred ca se crucesc. Eu ma ocup de calitate in firma asta. Sunt un fel de bau-bau pentru ei. Ma duc sa-i sperii

Mai vin


Mergi la inceput