40 cu + sau - (cap.17)

40 cu + sau - (cap.17) | Autor: adrienne12

Link direct la acest mesaj

uite cap.17 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52512" target="_blank">cap.1www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55410" target="_blank">cap.2www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58524" target="_blank">cap.3www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65088" target="_blank">cap.4www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68232" target="_blank">cap.5www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70481&whichpage=1" target="_blank">cap.6www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72439&whichpage=1" target="_blank">cap.7cap.8cap.9www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75854&whichpage=1" target="_blank">cap.10cap.11cap.12cap.13cap.14cap.15www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=81776&whichpage=1" target="_blank">cap.16Listuta noastra...berbecKUKI - 25 martieSoni - 27 martielu.more - 7 apriliemicutza - 15 aprilietaurCraciunitza - 27 aprilieLuci65 - 28 aprilieapril - 30 apriliegabibarta - 7 maigemenipolux - 29 maiRoxane - 2 iuniedana d - 15 iunieLaura B - 20 iunieracmonagan - 27 iunieMik - 12 iuliegoodmomy24 - 14 iuliearinna - 17 iulieleunoemi marian - 27 iulieviorela hoff - 17 augustfecioaraAna Maria - 22 septembrie 1985 balantaTango - 27 septembriescorpiongabitzam - 21 noiembriesagetatorkim222 - 21 decembriecapricornnematics - 1 ianuariegabi68 - 16 ianuariechatonel - 16 ianuarievarsatorfanna2003 - 22 ianuariecius 22 - 22 ianuariecicina - 22 ianuarieKarina - 27 ianuarieDanna 36 - 1 februarieparpalak - 4 februariepisi-pis - 4 februariesimona dragusin - 8 februarieanamaria_livia - 11 februariepesticarmi - 1 martieadrienne 12 - 16 martie

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

breee, da' debandada mare pe-aici, asha cevaaaa

pai daca tot ne facem de cap ca e vineri si aprilie, vreau si eu unu' da' numa de la 1.80 in sus, lat in umeri si cu creier; virsta decenta!

kuki, nici eu nu am priceput da' ma fac ca pricep, ca vaz' ca tie tot nut'z esplica nimeni la intrebari

Craciunitza - pai da' asta o fo' conventia de la'nceput ca ea stia ca el pleaca da' tot o' fo' vara ferbinte!

Adrienne, numa cu pushca! Cu carabina! Sau iei ratonul de pet, ca de ce nu, mie-mi plac si sunt simpatici!

Noemi, makar cit de-un bip sho-o palinka mika in gara? Vin cu pahare de unica folosinta la peron!! PS: cica intoxicatia de pe fata o fost de la tratamentul homeopat, reactie - m-antrebat tipa la fix pina sa-mi amintesc eu de toate belelele din timpul tratamentului - si "make sense" ca nu mincasem nik sa-mi faca alergie

Polux, pe unde umbli? Aku cind e bairam?

Soni, please, nu mai dormi cu capu' pe tastatura! Si inchina un tzoi si pentru noi, dak'o mai fi in butelca

Mik, sa tzii din zmeurata pt la iarna la gura sobeu

va pup si ma apuc de zenical, silfida ma numesc si-o sa slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Acum avem prea multe capitole 17 Bebitzu, nu te supara, dar Adrienne a deschis prima un capitol nou, asa ca il "ridic" pe asta mai sus pe lista.


Kim si Soni, multumesc de raspunsuri. Soni, astept cu nerabdare detalii despre culori.

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

mey, imi trebui ceva sa bunghesc cum sa pun linkurile astea ca eu in prostia mea de programator am scris cod html valid... :-)se vede ca mi s-a urcat tuica lu' soni la cap... bebitzu intituleaza tu cap. 18 pina se gaseste vreun moderator sa ne ia la rost cu matura :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

Adrienne, ti-a iesit treaba cu linkurile ca aku le vad bine - la postarea trecuta a mea le-am vazut in html de-am zis ca de la vaporii de de pe-aici nu mai vad bine! Dar pune si un link la cap precedent catre topicul asta

bebitzu, sterge postarea ta pina nu scrie nimeni acolo ca pe urma cica nu mai merge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebitzu spune:

Laura_B, nu-i bai, saru mana mult de ajutor.
adrienne, scuze.
nematics, nu am cum sa-mi sterg ultima postare pentru ca tocmai a scris Soni si am invitat-o la cap nou.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

bAAAAAA NU SE POATE SI EU ULTIMELE LE-AM SCRIS PE PAG 20 CA NU AM VAZUT CA S-A CHIMBAAT!!!! mamaaaaaaa acu le pun din nou!
deci 1 si 2 acu le caut si e pun ca nu mai stiu 1 eu am un stil aparte!!1 Hihihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

bebitzu, nu-i a buna cu tensiunea, ia diuretice - o bere pe zi e remediul recomandat de un cardiolog - el zicea si de mai multe, 2-3, depinde de masa corporala!

PS: Soni nu a scris la topicul tau nou, asa ca inca mai poti sterge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

http://felicitari.rol.ro/felicitari/427.htm
asta e prima pt indragostit !!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

quote:
Originally posted by adrienne12

Mey io am unu' grizonat da il pastrez pt. mine. Trufandaua da-i-o lu' asta mica... ca e numa' bun pt. ea.

Uite ceva poze de ratoni... http://www.loomcom.com/raccoons/gallery/jpegs/tea-party4.jpg

http://www.loomcom.com/raccoons/gallery/jpegs/tea-party8.jpg






no no no! lu aia mica nu-i mai trebuie baieti/barbati!!!! mai bine bea o bere!!!

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

http://felicitari.rol.ro/felicitari/607.htm
Asata e e doua!!1 Acu o caut pe ultima !!

Mergi la inceput