40 cu + sau - (cap.17)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

bebitzu, apasa pe butonul de delete, nu pe ala de edit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebitzu spune:

Nema, am sters, gata.
Cu tensiunea mea nu stiu care este baiul, chiar nu-mi dau seama din ce cauza am ajuns aici.
acum iau antibiotic pentru 1o zile (probleme cu dantura), deci nu pot bea bere, poate fara alcool?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Avem doua capitole 17?

KUKI, se-ntampla lucruri, eu postez si-mi apare o ordine a raspunsurilor, dupa care ordinea asta se schimba si ce scriu eu nu mai are legatura, lasa ca nu-i bai.
Care, ce mai zice?

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

eu am fost plecata de la 18 la cumparaturi pentru petrecerea de vineri(atunci serbez sf. maria)....m-am usurat de banii castigati la greci si inca mai am de luat tortul, prajiturile.....

Duminica am iar petrecere......:sfintire de casa noua, ziua tatalui meu si cununia de argint!!!!

Sambata apar rubedeniile......va dati seama ce chef o sa am de ele (nu ca in alta situatie am mai mult chef)......




Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Mama, mama, ce activitate pe aici !

Laura, am sa ma uit in cataloagele mele de mode ca sa-ti zic ce culori se poarta. am ramas cu vaga impresie ca in Fr se va purta blana. Iti scriu miine de la serviciu.

Adrienne, la multi ani pentru iubirea ta !

Bre, nu dati cu pietre, da' mie imi plac tineri si focosi. Am vazut recent filme din armata cu al meu sotz si l-am gasit mult mai sexy decit acu la 39.

Nematics, da' tu nu ne pui si noua poze ? io-s curioasa rau.
Nematics, promit solemn sa fac zmeurata. Am facut o chestie cu capsuni, am gustat azi, da' am aruncat-o la chiuveta caci nu era deloc fermetatie alcoolica, ci una acetica. buerk. In schimb coacazea neagra (cassis) e pe drumul cel bun. Astept si murele sa se coaca.

So, miine ma duc la job (stiu v-am mai scris-o, dar m-a marcat rau) dupa care iar plecam nitel in Bretagne.

Va pup pe toate.

Mik.
PS : mersi Adrienne si Bebitzu pentru subiectul nou.


Mik.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

http://felicitari.rol.ro/felicitari/410.htm
aSTA E A TREIA. Daca nu asta :puiut, teai ratacit ????
























































































































































































































































































































http://felicitari.rol.ro/felicitari/410.htm

Asta e ultima !!! sper sa inteeaga ceva!!
Dar am o problema :UNDE LE TRIMIT ? CA ASTA N-ARE NICI ACTE NICI SERVICI FIX?'








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

Io zic ca s-a imbatat serveru' de la aburii de tuica ai lui soni...hai ca pun link catre cap. 17 in cap. 16.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Am stat si m-am gandit eu nitzel.....nu-mi merit si eu locul in listutza voastra????

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

Eu nu mai zic de niciunele, plec la culcare ca-n seara asta m-am tratat cu uischi la o vecina de 76 care canta din Edith Piaf si multe altele (deochiate rau, mi-e rusine sa spun mai multe) si-s bolanda de cap

Pi maine!!

..............................................................................................
« C'est quand on n'y croit plus, que le ciel vous entend et pardonne ». Kyo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

P.S.
Beau eu si se-mbata Soni, pricepeti voi

Aia mica, da-te bine pe langa Adriana, ca ea-i sefa pentru urmatoarele douaj de pagini...

..............................................................................................
« C'est quand on n'y croit plus, que le ciel vous entend et pardonne ». Kyo

Mergi la inceput