40 cu + sau - (cap.14)

40 cu + sau - (cap.14) | Autor: gabibarta

Link direct la acest mesaj

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52512" target="_blank">cap.1
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55410" target="_blank">cap.2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58524" target="_blank">cap.3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65088" target="_blank">cap.4
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68232" target="_blank">cap.5
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70481&whichpage=1" target="_blank">cap.6
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72439&whichpage=1" target="_blank">cap.7
cap.8
cap.9
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75854&whichpage=1" target="_blank">cap.10
cap.11
cap.12
cap.13


Listuta noastra...

berbec
KUKI - 25 martie
lu.more - 7 aprilie
micutza - 15 aprilie

taur
Craciunitza - 27 aprilie
Luci65 - 28 aprilie
april - 30 aprilie
gabibarta - 7 mai

gemeni
polux - 29 mai
Roxane - 2 iunie
dana d - 15 iunie
Laura B - 20 iunie

rac
monagan - 27 iunie
Mik - 12 iulie
goodmomy24 - 14 iulie
arinna - 17 iulie

leu
noemi marian - 27 iulie
viorela hoff - 17 august

balanta
Tango - 27 septembrie

scorpion
gabitzam - 21 noiembrie

sagetator
kim222 - 21 decembrie

capricorn
nematics - 1 ianuarie
gabi68 - 16 ianuarie
chatonel - 16 ianuarie

varsator
fanna2003 - 22 ianuarie
cius 22 - 22 ianuarie
Karina - 27 ianuarie
Danna 36 - 1 februarie
parpalak - 4 februarie
pisi-pis - 4 februarie
simona dragusin - 8 februarie
anamaria_livia - 11 februarie

pesti
carmi - 1 martie
adrienne 12 - 16 martie



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Multumim Gabi, bine c-am scapat, Doamne ajuta!
Fetelor, ce se anunta cu canicula asta, cat mai dureaza? Nu reusesc sa ascult stirile despre vreme si-s epuizata de caldura.

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

pentru putin:)
sper sa se termine seria asta de ghinion:(
Mie imi place tare mult caldura asta, as suporta asa ceva chiar tot anul!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Pai cica o sa fie la fel de cald, daca nu si mai cald pana pe joi, asa.

Uite aici: http://vremea.rol.ro/index.php?O=Bucuresti

Gabi, pai ai muncit sa schimbi capitolul, da' nu ne zici nimic? Ce faci, cand pleci ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

sambata la ora12 plec.
Pana atunci mai trec pe la voi:)))
Si am sa trec si cand voi fi in Germania.
Va pup:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cius22 spune:

Vai,mey fetelor,

m-am emotionat toata cand am vazut cum ati sarit sa-i urati printesei LA MULTI ANI!(si-mi aduc aminte cum mi-ati tinut pumnii la examen si...ma tot gandesc ca unii prieteni apropiati au uitat...si de examen si de ziua fie-mii).

Kuki-ai dreptate,e frumusica domnisoara si toata ziua mishuna baietii la usa mea,de nu mai stiu care-i unul,care-i altul...da'asa-i varsta asta...ooof-nu-mi spune de slabit,ca dupa ce eram io necajita ca ma blocasem la 65 apoi la 64, ieri nu m-am abtinut si m-am bagat si io intr-o felie de tort...iar azi ii tot indemnam pe ai mei sa il termine odata sa nu-l mai vad...da' acu' nu ma mai sui pe cantar pan'la sfarsitu' lui iulie,uite-asa,na!

Lu-chiar ar fi frumos sa ne intalnim odata...chit ca suntem imprastiate prin 4 zari(da' cu atat mai bine...avem ce povesti)

Craciunitzo-cu draga inima ti-l las pe Victoras-da' nu mai mult de cateva ceasuri...sa stii ca e si cuminte,puiul meu...(noa-cioara,care-si lauda puiul!)
Apropo,mi se pare mie,sau parca te simti mai bine?

Gabi-fain ca te duci in Germania...la rude?(scuze-daca mi-a scapat,cand ai zis la cine pleci)...va fi foarte utila desprinderea asta de...casa!

Nematics-

Fetelor,de cand is in vacantza,parca nu mai am chef de nika...saptamana trecuta ,cand trebuia sa invat,ma tot tragea ata la comp...acu',nu mai imi vine asa...nu prea imi place timpul asta prea muuuuuult liber...ma bate gandul sa ma duc la Qi-Gong(am mai fost si a fost absolut super),da' nu-mi vine da caldurile astea...da' pan' la urma tot ma duc,ca sa scap si de problemele cu spatele si o sa ma ajute si sa dau jos ultimele kile...

O sa imi fac un program de ...citit,Qi-Gong,citit,Qi-gong (ca kupiii mei is mai mult pe-afara decat in casa)...noa,si poate,daca tot o sa am asa timp,o sa-mi vina cheful sa va mai povestesc cate ceva...ca Nomi(vaaaai,ce-mi plac povestile tale Nomi!)

Noa-ma duc sa...ooops...era sa zic ceva interzis...(sa fac "fuuu-fuuu,cum zice fi-miu sugestiv,cand il alung din bucatarie...)

Va pup pe toate si VA MULTUMESC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Buna sara fete frumoase.
Eu declar razboi aerului conditionat. Are al meu o boala de al tine toata noaptea...si ma apucase spre dimineata un tremurat, mama, mama.Dardaiam toata si al meu numai in chiloti si maieu ma intreba somnoros de ce l-am oprit ca lui ii e cald. I-am zis ceva de dulce (ca de soacra nu pot, desi tare as vrea) si i-am ordonat sa ma incalzeasca tinandu-ma in brate. S-a conformat si sa vedeti ce bine am dormit pana la 9 dimineata. Cum incerca sa se intoarca, cum miorlaiam si uite asa , cica ia amortit mana.
Pupici la toate fetele.

Liliana

Poze cu maimutica mea

Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Si revin ca am uitat ce era mai important, sa-i urez lui "Lotzi", la multi ani fericiti alaturi de familia ei frumoasa. Simona sa-ti traiasca printesa.
Dar ai grija ca in scurt timp trebuie sa-l pui pe tati bodyguard la fundul ei la cat de frumoasa este.Pup

Liliana

Poze cu maimutica mea

Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goodmomy24 spune:

mai fetelor is batuta in cap
am scris si eu dar in capitolul trecut
se poate muta aici?
is dusa rau
cred ca de la caldura


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goodmomy24 spune:

buna fetelor.
nici nu stiu cu ce sa incep parca ati colege cu fiica-mea atata scrieti ca nu va poate citi omu.
Simona sa-ti traiasca fetita e super frumoasa
vezi ca de-acu tre sa ai mare grija ca vor cam da tarcolae baietii in jurul ei.
mai fetelor pe mine nu ma mai lasa durerea din piept e groaznic nu pot manca nimic de durere.
si caldura asta e dezastru.
care zicea de aer conditioanat si apa la servici?
io azi am cumparat 2.5l de apa si a venit si sefu sa bea din ea.ce sa ne cumpere el ca sarac saracu
Gabi iti doresc o vacanta minunata , sa te simti bine si nu lua bagajul cu probleme cu tine lasa-l acasa.
nu am citit tot ce a-ti scris ca nu am rabdare acum.
dar va pupilik pe toate si incercati mai fetelor sa dormiti si voi noaptea ca sunteti tinere si va stricati tenul cu nesomnul.



Mergi la inceput