40 cu + sau - (cap.18)

40 cu + sau - (cap.18) | Autor: gabitzam

Link direct la acest mesaj

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52512" target="_blank">cap.1 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55410" target="_blank">cap.2 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58524" target="_blank">cap.3 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65088" target="_blank">cap.4 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68232" target="_blank">cap.5 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70481&whichpage=1" target="_blank">cap.6 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72439&whichpage=1" target="_blank">cap.7 | cap.8 | cap.9 | www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75854&whichpage=1" target="_blank">cap.10 | cap.11 | cap.12 | cap.13 | cap.14 | cap.15 | cap.16 | cap.17

Listuta noastra...

berbec
KUKI - 25 martie
Soni - 27 martie
lu.more - 7 aprilie
micutza - 15 aprilie

taur
Craciunitza - 27 aprilie
Luci65 - 28 aprilie
april - 30 aprilie
gabibarta - 7 mai

gemeni
polux - 29 mai
Roxane - 2 iunie
dana d - 15 iunie
Laura B - 20 iunie

rac
monagan - 27 iunie
Mik - 12 iulie
goodmomy24 - 14 iulie
arinna - 17 iulie

leu
noemi marian - 27 iulie
viorela hoff - 17 august

fecioara
Ana Maria - 22 septembrie 1985

balanta
Tango - 27 septembrie

scorpion
gabitzam - 21 noiembrie

sagetator
kim222 - 21 decembrie

capricorn
nematics - 1 ianuarie
gabi68 - 16 ianuarie
chatonel - 16 ianuarie

varsator
fanna2003 - 22 ianuarie
cius 22 - 22 ianuarie
cicina - 22 ianuarie
Karina - 27 ianuarie
Danna 36 - 1 februarie
parpalak - 4 februarie
pisi-pis - 4 februarie
simona dragusin - 8 februarie
anamaria_livia - 11 februarie

pesti
carmi - 1 martie
adrienne 12 - 16 martie

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Buna dimineata.
Am plecat la nani ca sunt franta, dar voiam doar sa va salut si sa va urez o zi frumoasa.
Iulia pai sa sti ca are dreptate ficiorul, arata-te asa cum esti, ca tot frumoasa esti.
Porumbelas scum, chiar te-ai intrecut pe tine cu mesajele. dar cum de incepe acolo saptamana duminica.Si weekendul cand este?

Liliana

Poze cu maimutica mea

Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

noapte buna lili.Ce noroc am ! eu pun un trandafir la cafea si ma trezesc la cap 18!na! Ma duc sa- caut si vi-l pun din nou sa-l vada si americancele cind so-r trezi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Buna fetele! Eu ma pregatesc de marele eveniment..merg acum sa iau flori pentru mama! E si ziua lu tata azi..face 49 de ani......ascultam melodia "Tatal meu" a Nicoletei Guta si ma emotioneaza ingrozitor......

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

http://www.e-felicitari.net/felicitari/996-iti_doresc.php?id=1143959934613480&reply=
AM GASIT-O.eRA PT CAFEA DA MERGE SI LA PRINZ!
Anamaria LA MULTI ANI SI LUI TATICUL TAU
KUKI pina acum am luat tast cu tast si am fact tastiera noua! dupa nu stiu ce fac .In general nu prea ies din casa dac nu am treaba .
Porumbel misto vecini ai !Sa-ti traiasca! hihihi
Craciunitza nu numai de aia i-si aduce aminte rectorulam facut multe nazbitii si in facultate da una a fost maaaaaarrrreeee chiar laora lui de atletism! Cred ca mi-as aduce aminte si eu!
Gabitzam pronta subito sa schimbi cap eh??? brava ce ne facem fara tine?
TRANDAFIRUL E PT TOATE CA SINTETI UNA SI UNA !
KUKI am uitat sa i-ti spun ca are dreptate fiutu tot frumoasa esti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

fetelor...zau de nu-s batuta-n cap...nici eu nu ma inteleg...mi-am pus niste melodii care-mi amintesc de fostu si am bocit ca o proasta! nu stiu de ce le-am ascultat....am simtit nevoia....parca vroiam sa-mi amintesc de el.....dar partea proasta e ca inca doare.....offfff...credeam ca am scapat de sentimentul asta!!!!!!!!!!!

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

AnaMaria da timp -timpului! Ti-am trimis o floare n-ai vazut? Ia du-te si teuita ,sterge lacrimile.fa-te frumoasa si mergi la mami si tati .Sidupa ne spuicuma fost. hai fuga ,din casa,Nu treb sa cumperi flori?? pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

am cumparat!
plec de acasa pe la 4.30 cred......sper sa iasa totul bine...ma duc sa uploadez pose de la ziua mea sa va arat!!!!!

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

ziua mea:

http://community.webshots.com/album/553320732FKkOaT

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Ana, ce distractie si ce de baieti frumosi ! Si tu plangi dupa unul care fuse si se duse! Zau ca nu merita, esti asa de tanara si de frumoasa si de plina de viata, da-l incolo si mergi mai departe, altul la rand, eeee...
Si sa-ti traiasca mami si tati ! Ce flori ai luat?

Si eu am fost la mami si la tati si am papat ciorba de verisoare :))

Oare ce fac bucurestencele (Craciunitza si Nomi)? Or fi la cafea deja ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

ei fetele nu stiu ce fac bucurestencele dar eu mi-am trimis kupilu la parc de distractii si m-am apucat de treaba. si eu in gradina ca porumbel.azi este picnicul companiei, la un parc de distractii in apropiere si ne-au dat bilete gratuite de dat in "tiribombe". Cum insa m-am saturat de mutra lor si mai ales de birfele lor, l-am trimis pe fiu-meu cu o prietena.Kuku esti frumoasa, are dreptate copilu. AnaMaria la multi ani tatalui si petrecere frumoasa.Pt. nema cind ajunge: nu uita sa zici "hi" lui nenea Puccini.si la mine, ca si la porumbel duminica e zi de smotruPup.

Mergi la inceput