FIV in Ungaria 6

FIV in Ungaria 6 | Autor: Avalon

Link direct la acest mesaj

Informatii utile :

www.kaali.hu/angol/index.html" target="_blank">Site-ul clinicii Kaali Szeged
Harta clinica Szeged
Lista analize Szeged
Lista noua preturi Szeged
Pensiune Szeged
Site clinica Debrecen
Adresa email clinica Debrecen:kaalideb@jaguar.unideb.hu
Adresa email clinica Budapesta:kaali@axelero.hu
Detalii clinica Budapesta
Lista preturi Budapesta
1 eur = 272,5 fts (septembrie 2006)

Ce sa faci dupa ET
www.fertilitylifelines.com/serono/products/gonalf/pen/instructions.jsp" target="_blank">Instructiuni de folosire pt GonalF si Ovidrelle
www.transylvania.info/Dictionary/dictionary.php?lang=3" target="_blank">Dictionar maghiar-roman


Odiseea Szeged www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40885" target="_blank">Cap.1, Cap.2, Cap.3, Cap.4, Cap.5, Cap.6, Cap.7, Cap.8, Cap.9 Cap.10

Kaali-Budapesta Cap.1
FIV in Ungaria Cap.1, Cap.2, Cap.3,Cap.4, Cap.5




Bafta multa fetelor care-si asteapta darul de la Mos Craciun in prezenta unui in !!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Ioana78,
Iti tin pumnii!Sa ai parte numai de vesti grozave si sa ne dai numai detalii!
toate fetele optimiste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

iertare am fost plecata...acu aterizai
Avaloanee multumim de capitol..va fi cu mult noroc!!
Pis,,Legaturooo,ioana..si cele care mai sunteti in foacuri va tinn pumnii stransii!!!
andicuu stai linistita va fi bine!!!
va pupacesc pe toate!!!


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

salutere inimoaselor!!!!

In primul rand vreau sa va anunt ca suntem 3....adica eu si cei doi embrioni de la mine din burtic..care au deja 5 zile ..de la punctie.Am facut Et la 48 de ore cu 2 puiuti de 4 celule fiecare si calitate foarte buna. Azi e prima zi la calculator...sunt in repaus total..am stat numai in pat si foarte scurte deplasari...Beau 3 litri de lichide pe zi...mananc peste ca asa mi-a zis Chivu...si imi pun UltrogestanuDe maine o sa mai am si alte activitati prin casa ... oricum nidarea are loc in primele 72 de ore de la Et, de asta am avut grija, asa ca mai departe cum eu sustin ca s-au lipit de butica mea ne lasam in mainile lui DD.

Piscum sunteti voi?

Andicusper din suflet sa fi bine...si BB sa creasca si placenta sa se lipeasc ala loc

Ioanabafta pe maine

Avalonmersi de noul capitol!!! PT. MINE ARE SA FIE CU NOROC SI CU

Legaturoooooooooo, Crinuta

Va pup pe toate

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

PUSSI -am vazut ca ai facut si tu ET.Sa dea D.zeu sa se prinda de burtik amandoi...bafta mare.nidare e la 72 de ore? sigur?

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Pis te-ai intors in Romania? Ca te-as deseara . Iti tin pumnii si ma gandesc la tine.
Pussi iti doresc sa vii doar cu vesti bune.
Ioana iti tin pumnii pe maine la Szeged.
Andrabirni te-ai hotarat unde vei face FIV?

pentru toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

legaturoooooo te pupic apasat...asa mama bravoooo..acu stai linistita si da'le doamne iarta'ma de activitati..auzi tu? io tin pumniiii!!!
Pis tin pumnii stransii!!!
andicu sper ca esti bine..eu ma rog sa fie numai binee..
ioana multa bafta maine!!!
crinuta le'am primit pe toate multumesc!!!imi plac
va pupacesc pe toate!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Liana tu cam dispari in ultima vreme....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enierdelyi spune:

Dragilor va tin si eu pumnii.
Ati auzit ca din 2007 ianuarie o sa intra in vigoare noul sistem de sanatate o sa obtinem la cerere European Health Insurance Card, cu care beneficem de asigurare medicala in tarile Eu, si si in Ungaria. Numai ca nu stiu ca se previne si la Fiv si alte trat. de infertilitate? Oricum o sa fie platite niste costuri dar sia celea la cerere. Am vazut toate astea la http://www.ceass.ro/ Daca stiti mai multe si merget in curand in Ungaria sa intrebati de asta cred ca ne intereseaza pe toate cine umblam acolo si o sa mai umblam si in viitor, din 2007.
VA multumesc
Eniko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

crinuta nu mai am mult si voi disparea de tot o buna perioada...cum stii grasu are interdictie in Shenghen si de la 01 ian nu mai are voie nici la unguri sa intre..asa ca nu avem decat sa plecam sa ne prinda anul acolo ..stam pana mi se face Fiv-ul..asa ca nu mi'a ramas decat sa ma rog sa fie cat mai repede si sa se prinda din prima..altfel m'am lins pe bot ..ca la unguri nu mai putem merge.. sunt asa suparata

va pupacesc pe toate si va tin pumnii..
aaa am uitat sa va spun am terminat AC acum 2 zile ..astept sa vina Cm..oare cand o veni?


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Liana dc se mai amana tratamentul tau du-l pe grasutz sa lase gigeii la borcan. Decat deloc mai bine asa. Numai ca ai zis ca nu au banca de sperma si at nu stiu unde ii pun. Intreaba de posibilitatea asta. Dar.... acolo unde se fac biopsii testiculare se congeleaza proba si deci se intelege ca si gigeii sotului tau ar putea fi congelati acolo.

Miki

Mergi la inceput