FIV in Ungaria 6

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

stiu miki si noi ne'am gandit la asta..o sa vb cu dc acum cand mergem..sper sa se poata ca altfel

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Liana exact la ce spune si Mi-Ki, in legatura cu "borcanul", m-am gandit si eu. Dar esti sigura ca sotul tau nu va mai putea merge la unguri? Daca tot mergeti mai repede in Ungaria, ai putea sa mergi la dr. sa-l intrebi ce se poate face. Eu cred ca dr. va gasi o solutie. Eu am terminat AC duminica dimineata si CM a venit joi dimineata, iar vineri am inceput tratamentul.

Fetelor, am vorbit ieri seara cu Pis. E bine si ea si cei .

pentru toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

buna,unguroaicelor.eu de ieri am inceput AC si luni pe 18 am programare iar la doc pentru a-mi da schema de tratament.Am si eu o intrebare: cat costa aproximativ tratamentul de stimulare in ungaria, nu de alta dar sa stiu cati bani sa-mi iau la mine acum.A,si o alta intrebare stiti cumva daca exista o masina sau un tren care ajunge in Szeged din Arad sau Timi? noi avem masina noua, cu numere rosii si nu putem face cartea verde.



danielal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna dragelor.

Pussi, Pis, va tin pumnii strans in continuare!
Liana, bafta multa si sa reusesti din prima!

Ati aflat vestea ? Lachi a reusit!
Eu sunt bine, s-a oprit sangerarea de duminica, sper ca si bebe e bine. Maine dupa-amiaza merg la eco sa vad cum mai stau.

Va si bafta multa fetelor in tratament!

Andreea 9+
Punctuletzul meu

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Buna fetelor, lamuriti-ma si pe mine va rog- am trimis un e/mail dr.-lui Zadori pentru programare si dansul in raspuns mi-a spus ca inainte de prima consultatie, sa-i trimit in timp util niste analize printre care si analizele hormonale: LH, TSH, FSH si prolactina facute in ziua 2 sau 3 a menstruatiei, le-am facut azi, dar nu stiu daca am inteles bine-trebuie facute in ziua 2, 3 de cand a inceput menstruatia sau ziua 2,3 de cand s-a terminat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

quote:
Originally posted by dariaioanaxx

Buna fetelor, lamuriti-ma si pe mine va rog- am trimis un e/mail dr.-lui Zadori pentru programare si dansul in raspuns mi-a spus ca inainte de prima consultatie, sa-i trimit in timp util niste analize printre care si analizele hormonale: LH, TSH, FSH si prolactina facute in ziua 2 sau 3 a menstruatiei, le-am facut azi, dar nu stiu daca am inteles bine-trebuie facute in ziua 2, 3 de cand a inceput menstruatia sau ziua 2,3 de cand s-a terminat?



Darioaioana, trebuie sa le faci in ziua 2 sau 3 de cand vine menstruatia. Mult succes!

Andreea 9+
Punctuletzul meu

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Andicu sa ai grija de tine si de bebe. Citeste-i ceva frumos si povesteste cu el. Eu sunt sigura ca veti fi bine.
Vestea cu Lachi mi-a bucurat inima, astazi dupa ce am vazut ca 3 fete vin cu rezultate negative, asta dupa ce a mai patit si ZisaCami, hotarasem sa nu mai intru pe forum si vedeam sumbru urmatoarea mea incercare de FIV 3.
Acum, vazand ca totusi Lachi a reusit, am mai prins putin curaj. E multa suferinta in sufletele noastre dar cred ca la un momentat dat, bucuria ce ni se va intoarce va fi enorma. Doar de noi depinde sa ne pastram cumpatul si sa mergem mai departe, nu se poate sa nu reusim sa ni se implineasca o dorinta atat de fireasca, dar totusi atat de greu de atins.
Pussi, Pis, aveti grija de voi si va asteptam cu vesti despre starea si trairile voastre din aceasta perioada care cred eu ca este si cea mai lunga si grea din toata procedura.
Crinuta, te pup .
Tuturor numai bine si bucuriile sa va umple imimile si casutele voastre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Am vorbit cu Lachi, va multumeste la toate pentru felicitari si ca sunteti alaturi de ea. Nu are internet, deci nu poate ea sa intre sa va scrie. I-au mai citit mesajele voastre si Anca Wish si Sheri. Va pupa pe TOATE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

mersi, Andicu, le-am facut azi analizele, sunt in ziua a doua de menstruatie deci e OK, succes tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

vroiam sa stiti ca sunt aci cu pumnii stransii!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput