Ingineri fosti, viitori...(31)

Ingineri fosti, viitori...(31) | Autor: nma

Link direct la acest mesaj

BUN VENIT LA UN CAPITOL NOU!

(30), (29), (28), (27), (26), (25), (24), (23), (22), (21), (20), (19), (18), (17), (16), (15), (14), (13), (12), (11), (10), (9), (8), (7), (6), (5), (4), (3), (2), (1)

Listuta noastra:

- monagan - Facultatea de Constructii Civile si Industriale, Cluj, 1989
- ioana- Facultatea de Constructii Civile, Industriale si Agricole, Bucuresti, 2004; Master- Tehnologii Speciale in Constructii, Bucuresti, 2005
- KUKI - Facultatea de Metalurgie si Stiinta Materialelor, Galati, 1993
- Linusa - Facultatea de Calculatoare (Engleza), UTCN (Cluj), 1999
- katik - Politehnica Timisoara, Facultatea de Chimie Industriala, sectia Tehnologia compusilor anorganici, 1992.
- lunna27 -Politehnica Iasi, Facultatea de Chimie Industriala, 2001
- Otiliav - Departamentul de Inginerie Civila, Limba Engleza, UTCB, 2002; Master - Inginerie Geotehnica, UTCB, 2003
- miha - Univ. Politehnica Bucuresti, Fac. Transporturi, Sectia Auto Rutiere, 1995 (inginer mecanic)
- iepumic - Departamentul de Inginerie Civila, Limba Franceza, Specializarea Instalatii pt. Constructii, UTCB -2004; Master in "Confort si eficienta energetica"- Facultatea de Instalatii, UTCB-2005
- ionela-roxana - Universitatea Politehnica din Timisoara - Facultatea de Management in Productie si Transporturi- "Inginerie-Economica".
- aime - Politehnica Iasi (Univ Tehica Ghe Asachi), Tehnologia Compusilor Organici, 1995
- raresionut(Alina), Facultatea de Chimie Industriala, sectia Ingieria Mediului, Iasi, 2001.
-gabri_andrei (Gabriela) - Facultatea de Electrotehnica, Cluj-Napoca, 1993
- michaela_AR - Facultatea de Chimie, Timisoara, 2001
- geo10 (Georgiana) - Facultatea de Constructii-CFDP- Timisoara, 2002; Master-Studi Geotehnic - 2003
- diciu (Anda) - Facultatea de Instalatii, UTCB- 1995
- gabi k (Gabi) - Facultatea de Chimie, Universitatea Babes-Bolyai, Cluj, 1991
- Marinutza - Facultatea de Chimie Industriala, Sectia Petrochimie si Carbochimie, Universitatea Politehnica Bucuresti -2004
- aurora56 - Facultatea de Chimie Industriala, Insitutul Politehnic Gh. Asachi, Iasi -1995
- Hcclara - Politehnica Timisoara, Faculatatea de Electronica, sectia TAVM - 2000
- nma - Facultatea de Electrotehnica, Cluj-Napoca, UTC-N - 2000, Master "Proiectare asistata pe calculator", UTC-N - 2001, Master "Management financiar bancar".
- anaanamaria - Ingineria produselor alimentare - an IV - Bacau - viitor inginer.
- misha-germ - Ingineria produselor alimentare - Bacau - 2003
- Rodica - Univ. Politehnica Bucuresti, Fac. Transporturi, Sectia Material Rulant, 1994 (inginer mecanic)
- tuinea - Univ. Politehnica Bucuresti, Electronica, 2002.
- elenia - Iasi Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Ion Ionescu de la Brad in anul 2001
- sorana - Universitatea Politehnica Bucuresti, Facultatea Chimie Industriala, 1996
- pisicuta - Universitatea Politehnica Timisoara, Facultatea de Hidrotehnica, sectia "Ingineria Mediului", promotia 1997
- gbutucica - Institutul Politehnic Iasi, Universitatea Gheorghe Asachi, Facultatea de Textile, promotia 2001
- xerxe2005 - Hidrotehnica, Iasi, 2003 si master 2004
- cqeea - Universitatea Tehnica "Gh. Asachi", Iasi, inginer textilist
- iruse - Fac. de Energetica, seral, 1995, Bucuresti
- gabytza25 - Universitatea Politehnica Timisoara, Facultatea de Automatica - viitor inginer, anul IV
- Aurorra - Universitatea Tehnica Gh Asachi Iasi, Facultatea de Inginerie chimica si protectia mediului, promotia 2005
- ancadragoman - Fac. de Instalatii, promotia 2005, Master in "Confort si eficienta energetica", UTCB - 2006
- Andra.C - UPB, Fac. Energetica, prom. 2002
- Maristef - Universitatea Tehnica Gh Asachi Iasi, Facultatea de Electrotehnica, sectia Energetica Industriala, promotia 2001, Relatii Internationale, 2001, Belgia.
- Cristies - UPB - Inginerie Chimica - 2005

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=12" target="_blank">nma1 si nma2

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Pisi si mie imi place mult melodia. Azi eu ascult Laura Stoica.
Elena capul sus. Trebuie sa fie bine. Eu inca nu am primit nici un banut de cand sunt la birou (si a trecut mai bine de o luna), ieri a fost o zi dezastru, dar inca pot sa zambesc. Incerc sa iau partea buna a lucrurilor. Sunt foarte obosita, lucrarile s-au suprapus, asa ca de maine mi-am convins sefu sa raman in concediu. Nu am multe zile dar chiar am nevoie. Imi pare rau ca stau tare putin cu copiii dar sper sa fie o perioada scurta. Acum se ocupa sotul mai mult de ei. Nici nu stiu de cand nu am mai fost in parc .
Andra e asa de dulce .... imi spune ca ma iubeste mult, mult. Alex intelege ca sunt obosita si incearca sa nu ma mai supere. Dimineata s-a trezit sa imi povesteasca cum a fost ieri la gradi.
Otilia ar trebui sa ne trmiti placinta la pachet. tare mult imi place si mie. Poate imi vine soacra saptamana viitoare si o rog sa ne faca.
Cristina e normal sa te bucuri ca mergi acasa. Sper sa termini repede treaba in laborator si sa ai timp de cumparaturi.
Katik nu mai dai nici un semn??? Banuiesc ca nu ai net la job. Ce mai fac strumfii?

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=12" target="_blank">nma1 si nma2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor!
Ancuta, Elena
Pisi sarut mana de bunatati ca deobicei.
Nico multumim mult pentru capitolul nou. Din pacate cred ca ale mele cumparaturi se vor face din aeroport ca sunt pana peste cap de ocupata. Nu stiu ce a intrat in noi de suntem toate asa de alergate.
Va pupic si sa aveti o zi super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

va iubesc fetelor

Elena Isabela, mamica lui Razvan - Gabriel - 01.08.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Morning trupa, oriunde te-ai afla!

Poftiti la micul dejun: avem , capucino, ciocolata calda, ceiutz, laptic, fresh-uri pe alese si-un mic dejun proaspat si bun .

Azi l-am chemat sa va cante si incante pe Tom Jones cu a sa melodie "Green Green Grass of Home", special pentru Cristinica noastra, care cred ca deja incepe sa simta in nari mirosul ierbii de acasa!

fetele, dragele si-o zi minunata sa aveti!

Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"


Clubul miorlaitorilor
Ziua Pisoiasilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Am uitat sa pun melodia!





Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"


Clubul miorlaitorilor
Ziua Pisoiasilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Buna dimineata!
Eu lucrez de acasa azi .
Pisi multam de bunatati si melodie .
Maine am sedinta cu parintii. Prima de cand e Alex la gradinita asta . Probabil am mai spus ca sunt tare suparata pe educatoare.
Azi imi trimit strumfii la tara. Asa pot sa ma desfasor mai bine. Sotul ne pregatea o iesire la munte dar i-am taiat elanul. Poate saptamana viitoare.
O zi frumoasa!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=12" target="_blank">nma1 si nma2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor!
Si eu asa pe seara dar mai bine deloc. La mine deobicei ziua de dinaintea plecarii acasa este o zi alergata la maximum.
In orice caz aproape rezolvate toate. mai sunt mici retusuri de facut la bagaj dar getting there.
Am intrat decat sa va pup si sa va zic ca ne vedem in doua saptamani ca nu promit ca de acasa o sa intru fiind foarte ocupata cu multe treburi.
Va pupic si sa aud de bine cand vin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:

Drum bun, Cristina!

Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
www.blogger.com/profile/15682496647701150608" target="_blank">CRISTINA ARE NEVOE URGENT DE AJUTOR

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Cristina drum bun, vacanta placuta!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=12" target="_blank">nma1 si nma2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Hello trupa, oriunde te-ai afla!

Intru doar ca sa va urez sa aveti un WE de vis, alaturi de cei dragi!

Azi vin cu o melodie mai veche, dar foarte frumoasa: "Still got the blues" a lui Gary Moore , care mie imi place foarte mult. Sper sa va incante si voua sufletele!





Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"


Clubul miorlaitorilor
Ziua Pisoiasilor

Mergi la inceput