Targoviste (14)

Targoviste (14) | Autor: mihaser

Link direct la acest mesaj





Bine ati venit la un nou capitol!

Capitolul 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,9,
10,11,12,13

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Miha bine ai revenit. Doamne ajuta ca esti bine, sanatoasa tu si ai tai. Meseria de mamica este cea mai importanta si daca ai posibilitatea sa o faci este super. Cat despre UK nu ai de ce sa iti faci probleme. Copilasilor le va veni mai greu dar se invata ei. Eu va doresc succes in mutarea asta si sa va fie bine.

Flori nu mai zici nimic?

Getik si tu la fel.

Eu ce sa va spun: am fost sambata la Liverpool. A fost superb (pozici pe FB).

In rest nimic exciatant.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Flori, Getik sper ca sunteti bine...

Eu acelasi program: sala, servici, acasa...Azi nu am germana ca este reading week.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna, Cristina!

Edi e iar acasa...viroza respiratorie. Nu stiu cand o sa inceteze cu racelile astea. Iese putin "in lume" si gata...se alege cu viroza.

Eu cu treaba multa. La final de martie astept inspectia de grad II... ma doare capul de 2 zile....primavara nu vrea sa mai vina....gata. M-am plans destul.

Getik tu ce mai zici? Ariciul tau e bine?

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori imi pare rau sa aud ca Edi este iar bolnavior. Si noi am patit cu Roxy asa in primul an. Un an dureaza....Noi am avut-o in prima iarna de gradi de 3 ori pe injectabil...

Va doresc sanatate maxima.

Geta nu mai vrea sa ne mai zica nimic...

Eu am o zi nebuna de tot: am un tel cu o firma la 9, la 10.30 avem un eveniment cu camera industriilor, la 2 plec la Sheffield ca seful meu a uitat de evenimentul de la pranz. Deci o zi nebuna, nebuna de tot....

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

O primavara faina!

Miha, ma bucur ca va merge bine. Acomodare usoara!
Cristina, ce favor i-ai facut sa mergi tu. Macar sper ca te plateste bine ca din ce citesc te agiti la servici mult de tot.

Flori, ale mele au scapat ieftin de tot la intrarea in colectivitate. Iti doresc sa fie si mai bine decat am experimentat eu.

Macar sunt multumita ca fetele mele nu au primi niciodata antibiotic si ca prin minuner iarna aceasta cred ca am consumat o sticla de Nurofen si una de Stodal si inca ceva Paracetamol. Dar la trei copiii a fost parfum.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

[hopdieu] ma mai tineti minte??

eu da dar din lipsa de timp ti net nu am mai intrat, netul pe tel nu se compara cu netu dupa pc.

noi suntem bine eu am avut pe 28 un examen la munca si am invatat, invatat si iar am invatat de mi-au iesit ochii ca la melc dar acum sunt f fericta ca a scapat .

ary este f bine la cresa este de la foarte bine in sus nu vrea sa mai plece de la cresa, iar de imbolnavit am fost ferite multumesc lu Dumnezeu sa facut o rasfatata de cand sta cu mama si totul este al ei merg pe drum cu ea si infige mana in plasele oa menilor, flori ce ii pica in mana nu stiu ce sa ac cu ea.

de nins a nins iar azinoapte si eu care credeam ca vine primavara ,dar vad ca ne ocoleste asta e.

etele va pupic dulce si acu ug sa niste salata de vinete cu maioneza

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

O primavara frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Si eu va doresc fetelor primavara in suflet, sanatate, fericire, bucurii.

Otilia ma platesc destul de bine dar este in timpul programului. Rar stau dupa program. la Belfast lucram si 12, si 14, si 16 ore pe zi....Deci acums sunt mai bine. Cat despre fete doamne ajuta ca sunt asa de sanatoase si vanjoase ca a mea saracuta a luat doua sticle de antibiotic ... Asta este... Tu in rest cum te descurci cu servicul? Soata ce iti face?

Getik bine ai revenit. Si eu am auzit ca a nins acasa...Lasa ca vine ea si primavara. cat despre Ary ce sa zic este asa o dulce ca iti este mila sa o apostrofezi dar spune-i si tu sa ii fie rusine si nu mai vorbi cu ea cand face asa...Nu stiu dar la Roxy mergea.

Flori: ce face Edi? La scoala te-ai blindat de martisoare?

Va pupic pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

La mine este o zi frumoasa de primavara - sper sa nu va fac geloase.

Eu acelasi program nebun dar maine este weekend si merg la Sheffield.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Si la noi o zi frumoasa de primavara!

Mergi la inceput