Targoviste (5)

Targoviste (5) | Autor: Otiliav

Link direct la acest mesaj


Bine ati venit la un nou capitol!

Capitolul 1, 2, 3, 4


Va invit sa continuam aici discutiile noastre!
Pupici!


Otilia, sotul Vlad si gogosica Ana Maria (18 Decembrie 2004)
Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Nana, multa sanatate lui Andrei, ne pentru el si voua multa putere!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihagab spune:

Laura,vezi ca ti-am trimis un PM

GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Otilia multumim pentru noul capitol! Imi pare tare rau ca Nana are probleme cu Andrei. L-am vazut in poza si e asa scumpic...sper sa se insanatoseasca repede si ei sa se poata bucura linistiti de privilegiul de a fi parinti.

Miha, Laura ce mai faceti?

Eu am inceput si masterul si mai am 2 sapt de scoala si dau examen...asa ca o sa ma pun serios pe invatat...Saptamana trecuta m-am simtit oribil, insa acum vad ca mi-am revenit (probabil se bucura embrionu` ca ne-am luat masina si nu imi mai face probleme!) Cristi se bucura si el pentru masina, insa tuseste si am inceput sa-i dau Ambroxol.

Va pup! O zi buna!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!
www.onetruemedia.com/shared?p=3b01868c31a44c86fd1346&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Skiathos

Bebe 2


"It`s nice to be important, but it`s more important to be nice!"




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihagab spune:

Miha, succes si bafta multa la examen,iti vom tine pumnii!!!
Ce probleme are Nana, noua nu ne spuneti nimic sau am pierdut eu firul??Imi pare rau de asemenea vesti, sper sa se rezolve cu bine orice ar fi..si pozici unde ati vazut??Vrem si noi!!
Laurei am reusit sa-i trimit la Bucuresti Raidul sa vada exact ce si cum, nu doar din auzite..
In rest,al meu copil iar e bolnav, nu numai al tau, cu diferenta ca oricat am ocolit antibioticul,am ajuns la eritromicina, bioparox, nurofen..
Sanatate multa tuturor, ca vad ca avem cu totii nevoie!!

GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihagab spune:

Am cautat si...am gasit.Am citit povestea Nanei,atat cat a postat din ea..iti suntem alaturi,ne gandim la voi si ne rugam sa fie totul bine..cu siguranta in final va fi totul bine,bb va lupta si vei vedea ce minune de copil iti va rade in brate..Fiti puternici si optimisti, pe cat e posibil, pentru Andrei!

GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Miha multumesc frumos! Imi pare rau ca si voi sunteti bolnaviori...Multa sanatate va doresc!
Poate ajungem si noi in Targoviste in noiembrie si ne intalnim.

Laura bafta multa cu apartamentul.

Va pup!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!
www.onetruemedia.com/shared?p=3b01868c31a44c86fd1346&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Skiathos

Bebe 2


"It`s nice to be important, but it`s more important to be nice!"




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihagab spune:

Va asteptam cu drag.Noi suntem pe aici,inca..

GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihagab spune:

A, ca uitasem..sa stapaniti sanatosi masina, sa va bucurati de ea..
Laura, ai intrat in posesia ziarului??
Pupici si sanatate!

GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihagab spune:

Fetelor, ce faceti???Chiar nici un semn de viata nu mai dati?? Inteleg ca a dat frigul si ca v-ati bagat la caldurica..dar,nici o noutate pe la nimeni??
Denisa tuseste in continuare,suntem sub tratament cu Stodal, desi prea mare incredere nu am,caci nu se vad rezultate..asta dupa ce i-am dat ambroxol si..nimic...:(
PUPICI TUTUROR!

GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut Miha!

Eu sunt super ocupata cu legisltia si cu masterul...Peste o saptamana am examenul si de aia intru mai rar. Va doresc multa sanatate!

Va pup!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!
www.onetruemedia.com/shared?p=3b01868c31a44c86fd1346&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Skiathos

Bebe 2


"It`s nice to be important, but it`s more important to be nice!"




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihagab spune:

Sa ai multa,multa bafta!!!!!! Sa ne dai de stire

GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)

Mergi la inceput