targoviste?! e cineva pe fir?

targoviste?! e cineva pe fir? | Autor: gabriela_tutuianu

Link direct la acest mesaj

am descoperit de mult acest forum.dar nu am cunoscut pe nimenidin tagoviste.

chiar suntem invizibili?hai sa ne facem cunoscuta prezenta!!!

va astept

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns orchid spune:

eu sunt, dar nu mai locuiesc acolo de ceva timp. In orice caz am revazut orasul anul acesta si mi s-a parut f. schimbat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

este intr-adevar un oras foarte schimbat.si pentru mine care locuiesc aici.dar cu treburile nu prea mai este timp sa-l vizitam in fiecare zi.si la ceva timp mai descoperim schimbari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns orchid spune:

Ai absolvit cumva facultatea in Bucuresti in 1994? Numele imi pare cunoscut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns susulina spune:

Buna!Am gasit cu greu apelul tau(n-am prea intrat la discutii generale).Nu sunt prea multi forumisti din Targoviste.Ma gandesc,poate ne si cunoastem din vedere. Orasul e mic si noi suntem apropiate ca varsta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

poate ne cunoastem.si daca nu ne cunoastem poate ne cunoastem acum.oricum orasul este mare si cunosc multa lume.poate chiar ne cunoastem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Salutare,

Sotul e din Targoviste. Daca nu glumeste (e cam glumet din fire), cica i se par cunoscute numele voastre Gabriela si Susulina.



Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David


Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns susulina spune:

Ceeeee?S-a auzit de numele de alint al puiutei mele pana la Paris??????Ce frumoooos!!!!!!Eu inca n-am mai auzit nume ca asta pana acum."Sigur" e vorba de ea.Mi-ar parea bine daca ne-am cunoaste.Gabriela m-am uitat de o poza cu tine dar...n-ai album.Am descoperit ca avem si aceeasi profesie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Susulina, nu de nick-ul tau vorbeam. Ci de numele tau (m-am uitat in informatiile pe care le-ai dat despre tine).
Sa-ti traiasca fetita!

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David


Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AKI spune:

[Si eu am fost mult timp in Tirgoviste,au trecut ani de cind am plecat,dar imi amintesc orasul(acum e schimbat)Ma bucur ca am gasit membri din Dimbovitasize=2][/size=2]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:

Ce bine ca a deschis cineva subiect in Targoviste! Daca cele din orase mai mari se intilnesc, ar trebui si noi din micutul nostru orasel. Poate reusim sa trintim niste intilniri mame-bebei!

Mergi la inceput