FIV in Ungaria 5

FIV in Ungaria 5 | Autor: andicu

Link direct la acest mesaj


Informatii utile :

www.kaali.hu/angol/index.html" target="_blank">Site-ul clinicii Kaali Szeged
Harta clinica Szeged
Lista analize Szeged
Lista noua preturi Szeged
Pensiune Szeged
Site clinica Debrecen
Adresa email clinica Debrecen:kaalideb@jaguar.unideb.hu
Adresa email clinica Budapesta:kaali@axelero.hu
Detalii clinica Budapesta
Lista preturi Budapesta
1 eur = 272,5 fts (septembrie 2006)

Ce sa faci dupa ET
www.fertilitylifelines.com/serono/products/gonalf/pen/instructions.jsp" target="_blank">Instructiuni de folosire pt GonalF si Ovidrelle
www.transylvania.info/Dictionary/dictionary.php?lang=3" target="_blank">Dictionar maghiar-roman


Odiseea Szeged www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40885" target="_blank">Cap.1, Cap.2, Cap.3, Cap.4, Cap.5, Cap.6, Cap.7, Cap.8, Cap.9 Cap.10

Kaali-Budapesta Cap.1
FIV in Ungaria Cap.1, Cap.2, Cap.3,Cap.4




Bafta multa fetelor care-si asteapta darul de la Mos Craciun in prezenta unui in !!! trag piciorul sa va agatati toate si sa fim colege la Odisee!!!


Andreea 6+
Baby[/url]" target="_blank">My baby


Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

haideti mey hortistelor!
aveti lectie de meditatie toate azi, ca vad ca nu scrie nimeni!
mai dati si voi raportul sa stiu care in ce stadiu mai sunteti, sa refac lista de prioritati la tinut pumnii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Lachi vad ca nu scrie nimeni. Eu nu am notati de aceea nu prea scriu. Dar iti tin pumnii tie, la Liana, la Pussi si nu in ultimul rand la Pis. Pussi eu va doresc la toate care faceti tratament acum (tu, Liana si Pis) sa aveti sau sa fi avut (Lachi) ultimul cm pentru 9-10 luni de acum incolo.
Ioana te-ai intors de la Szeged?
pentru toate

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Sa dea DD ca acest capitol sa ne aduca in burtici de !!!

Andicu in primul rand iti multumesc pentru deschiderea acestui nou capitol si pentru urarile facute. Sa sti ca acest subiect iti apartine, asa cum ne apartine tuturor, si iti vei aminti de el toata viata ta!!! As vrea sa te rog sa continui sa intri cat mai des posibil aici, e important pentru noi toate, asa cum si pentru tine.. noi .. erau ff importante incurajarile si gandurile bune pe care ni le scria MIKA Si sa sti ca o sa fim colege la Odisee.. o sa nasc in august, nu scapi de mine + pe burtic! si bafta maine la eco!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

cum e pussi? stai la injectii? sau te alearga prin toata casa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Pussi, mare pt tine!

Andreea 6+
Punctuletzul meu

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Crinuta multumesc!!! Asa sa fie cum zici tu!!!! sa vina ultimul rus il astept si el nimic... o sa-ti dau urarile si gndurile tale bune in dublu exemplar.. o sa-l pun si pe cel din burtic sa-ti tina pumnii!! mare pt. tine!!

Lachi sa ma treci si pe mine pe lista ta de pumni.... pe la inceput..ca te urmez... maine merg si eu la rutiera si apoi la asigurari... nimic grav... am o scuza... m-am grabit acas

Liana trimite un sovietic si la mine ca astept...

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Lachi le incep numai vineri... pana atunci astept rusul...poate e korean si dureaza mai mult pana ajunge la mine!!! astia parca erau si pe intuneric intr-o vreme...

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Andicu vezi ca maine astept vestea cu rosu si cu bataite... cum vezi!!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

quote:
Originally posted by pussi

....o sa-l pun si pe cel din burtic sa-ti tina pumnii!! mare pt. tine!!

PUSSI



Asa sa fie Pussi.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Buna dimineta fetele,

Deci...au venit...astazi Z1, acum inchidem bagaje , predam catel si pisica in buna stare...vom da telefon la clinica de pe drum si maine sunt la Szeged...deci tot maine va fi prima injectie de suprefact...

Liana, Pussi eu de maine sunt locata la Szeged...asa ca atunci cand veniti la dr. dati un bipppp si ne intalnim...
Crinuta cum nu am aprofundat foarte bine cunostintele de "facut" injectii te rog frumos sa-ti tii telefonul la indemana...
Lachi vreau sa aud numai vesti bune...Tin pumnii stransi pentru tine...

Dupa ce ma instalez la pensiune si pun in functiune si laptop-ul va scriu...

Pis

Mergi la inceput