FIV in Ungaria 5

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

pis eu strang informatii pentru primavara...
la ce pensiune stati?cat costa noaptea de cazare?ce conexiune pentru internet folositi?
multumesc mult si mult succes
succes si celorlalte fete aflate in focuri


"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Pis iti doresc DRUM BUN!!! Si sa te intorci acasa cu un puiut in burtica!!! Ne vedem pe 28... marti la 13 ora lor la clinica. si dupa ne intalnim la Odisee cu andicu ... nastem in august 2007!!!!

cornelianeli situl pensiunii este postat pe prima pagian de andicu .. cu preturi.. mai putin conexiunea la internet

fetelor, mie nu-mi vine... ..

Ioana astept vesti... bune

andicu ce faceti??? Bulinuta cum se simte in burtica??

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniaN spune:

Fetelor imi cer scuze nu am mai scris demult deoarece nu am avut acces la internet.Am fost din nou la clinica din vienna www.kinderwunschzentrum.at si am vorbit cu dr. Heinz Strohmer,care e seful clinicii..un tip tare simpatic si foarte cordial.

pretul FIV este 1000 euro la care se mai adauga tratamentul,nu mi sa parut mult avand in vedere ca este totusi vienna.

daca mai intereseaza pe cineva alte informatii despre aceasta clinica dau o mana de ajutor cu multa placere....eu sunt prin zona o lunga perioada de timp.

eu o sa incep investigatiile de luna viitoare ,dar FIV nu cred ca fac pana la anul in primavara.

PUSSI,PIS ,LIANA va tin pumnii din tot sufletul.
CRINUTA te pup
Pup si celelalte fete.

LAVINIA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

pussi ai rabdare ca o sa-ti vina. Deci tu nu ai inceput inca injectiile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

lavinia multumesc!!! sa dea DD sa fie cu ochisori

Lachi acum am rabdare... ca rusul a foost la Buc. la Pis... si pana ajunge la mine la TM... mai dureaza... pe maine poate

Liana cum esti cu AC???

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

lachi sa sti ca te urmaresc... sa vad cum iti cresc foliculi... dupa echo maine te astept la raport... maine in a cata zi de stimulare esti??? punctia cand o faci?

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

manca-o-ar mama pe ea de paparazza! auzi... ma urmareste! maine voi fi a 10-a zi de stimulare. Asta seara ma intalnesc cu Sheri si imi da injectoanele de la tine! sa le am in ziua punctiei sa-mi dau gata posteriorul cu injectonul de gratie! ca si-asa m-am cam saturat de injectii... seara imi vine sa nu-mi mai fac menogoanele...au cam inceput sa ma doara (de fapt locul unde tot bag ma doare) Normal ca intru maine si raportez. Pot sa "umflu" raportul ca pe vremea raposatului? sa raportez mai mult la productie? ca am vazut ca da bine, nu de alta....

De punctie nu stiu inca nimic. Aflu maine cred.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Lachi iti tin pumnii pe maine. Si nu conteaza numarul, conteaza calitatea (dr. Z. asa spune). Va fi bine, ai sa vezi.
Pis va fi pe langa mine tellefonul.
Pussi vine rusul si la tine, pe maine cel tarziu poimaine.
Liana unde esti?
Lavinia

pentru toate

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Gagici, m-am intors !
Am atatea sa va spun, de nu stiu cu ce sa incep...Pai sa va zic de Chivu ! Ma asteptam sa fie frumos, ca tot l-ati laudat, dar sa fie asa tanar nu. A fost f amabil, am noroc ca sotu stie maghiara, nu f bine, dar suficient sa se descurce. Singurul repros fata de cei de la clinica e ca ne-au facut sa asteptam aproape 2 ore ! In rest totul a fost ok !
Sa va zic de pensiune, e lucrul care m-a incantat f tare ! Am ajuns foarte usor, dupa harta de la Rh. Conditiile sunt exceptionale, o curatenie impecabila si un miros placut peste tot. E adevarat ca bucataria e dotata cu tot necesarul. Noi ne-am luat camera 201, dar care mai mergeti sa o evitati pt. ca n-are pat bun ! Pe 12 dec avem iar programare si vom lua alta camera, tot la mansarda. Am uitat sa va spun ca deocamdata sotul ia vitamine sa intremeze soldateii si asa poate scapa de briscaiala .
Foarte aproape de clinica, in capatul strazii la stanga e un restaurant GODOR unde se mananca f bine...cu 3200 de ft(435000) am mancat supa si felul 2 . Portiile de felul 2 sunt enorme, n-am reusit sa mancam tot !
Peste drum de pensiune in dreapta e un ABC.
Pt noi a fost o experienta frumoasa, plina de sperante !
Va multumesc tuturor pt sprijin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Ioana ma bucur ca te-ai intors, ca esti sanatoasa... ca a fost tottul bine.... dar vreau mai multe detalii..in lux de amanunte... de cand ai intrat pe usa clinicii pana ai iesit inclusiv ce ai vb cu Chivu. .. ce ti-a facut? ce ti-a zis? hai spune......eu sunt curioasa din fire...


PUSSI

Mergi la inceput