Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

fce acum ai scapat de monitorizare si te-ai ascuns? Ce mai faceti voi?

de Anda Teodora

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

feli cainele lu maica-mea din secunda in care intru pe usa si pana ies sta langa carucior,la inceput l-a mirosit,i-a dat tarcoale si acum s-a pus paznicasa ca inteleg perfect reactia lu fox
tzitzi buna dimineata,ce mai faceti??

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Andy
Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Eva eu nu am nicio problema cu nimeni de aici, cu atat mai putin cu tine. Nu mi-a placut felul in care te-ai exprimat. Nu este prima oara cand lovesti pe cineva doar pentru ca parerea ta e diferita. Trebuie doar sa ai grija cum vorbesti, ca asa este frumos .
Si cred ca am dezbatut destul subiectul pe forum. Nu suntem la piata....

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza
Trebuie doar sa ai grija cum vorbesti, ca asa este frumos .
Si cred ca am dezbatut destul subiectul pe forum. Nu suntem la piata....

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David


Mda, cu asta ai spus totul! Faci exact ceea ce imi zici mie sa nu fac, ma iei de urechi! Ai cam cazut in propria ta capcana. Cu asta, chiar inchei orice polemica cu tine, duce fix nicaieri!


Eva in al noualea cer de LUCA NOAH (08.09.2008)

SUNT CEL MAI FRUMOS DIN UNIVERSUL ACESTA
Povestea nasterii mele, Luca Noah

Luca se face mare!!!




“Everything is possible for him who believes.” (Mark 9:23)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

babytza ai mai spus dar nu am retinut cum se numesc tampoanele acelea cu bumbac? am tot folosit torsoane apoi m-am intors la tampoane si cred ca m-am iritat. Ar fi culmea sa patesc ceva cu epiziotomia din cauza lor am intrebat in farmacii, dar m-au trimis sa citesc la raft si cum tot timpul eram pe fuga, am citit de-am rupt please,
andy.p:


a, cat dureaza lohiile? m-am saturat, eu azi am 4 saptamani

Mamica de VLAD

falcone
Povestea lui Falkone zis si Ventuza
D'ale gravideniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicic76

babytza ai mai spus dar nu am retinut cum se numesc tampoanele acelea cu bumbac? am tot folosit torsoane apoi m-am intors la tampoane si cred ca m-am iritat. Ar fi culmea sa patesc ceva cu epiziotomia din cauza lor am intrebat in farmacii, dar m-au trimis sa citesc la raft si cum tot timpul eram pe fuga, am citit de-am rupt please,

Mamica de VLAD

falcone
Povestea lui Falkone zis si Ventuza
D'ale gravideniei



Libresse invisible. Le-am avut pe cele roz. La mine s-au oprit de tot dupa 5 saptamani.

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza

Citat:
citat din mesajul lui felicic76

babytza ai mai spus dar nu am retinut cum se numesc tampoanele acelea cu bumbac? am tot folosit torsoane apoi m-am intors la tampoane si cred ca m-am iritat. Ar fi culmea sa patesc ceva cu epiziotomia din cauza lor am intrebat in farmacii, dar m-au trimis sa citesc la raft si cum tot timpul eram pe fuga, am citit de-am rupt please,

Mamica de VLAD

falcone
Povestea lui Falkone zis si Ventuza
D'ale gravideniei



Libresse invisible. Le-am avut pe cele roz. La mine s-au oprit de tot dupa 5 saptamani.

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

multam

Mamica de VLAD

falcone
Povestea lui Falkone zis si Ventuza
D'ale gravideniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Felicic si eu am avut o mare jena cat am folosit alte tampoane. Am fost mult mai bine dupa ce le-am folosit pe astea.

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Feli de la Libresse eu am gasit un pachet verde al carui imprimeu imita niste ierburi, scrie si 'natural' pe pachet. Sunt impregnate cu extract de musetel si inca ceva si mie mi-au placut, desi am apucat sa le folosesc putin ca am ajuns greu in hipermarket si la chioscuri pe-aici numai Always gaseam.

Eu am putin mai mult de 4 saptamani dar vad ca pot sta cu protege slip, le schimb mai des dar deja nu mai suport tampoanele.

de Anda Teodora

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicic76

babytza ai mai spus dar nu am retinut cum se numesc tampoanele acelea cu bumbac? am tot folosit torsoane apoi m-am intors la tampoane si cred ca m-am iritat. Ar fi culmea sa patesc ceva cu epiziotomia din cauza lor am intrebat in farmacii, dar m-au trimis sa citesc la raft si cum tot timpul eram pe fuga, am citit de-am rupt please,
andy.p:


a, cat dureaza lohiile? m-am saturat, eu azi am 4 saptamani

Mamica de VLAD

falcone
Povestea lui Falkone zis si Ventuza
D'ale gravideniei



Ai pb de la tampoane???
Eu am fost oparita de la tampoanele always...acum am luat un fel de sapun crema pt spalaturi, nu stiu cum se numeste caci bb e in bratzica si doarme si nu ma pot duce sa vad ma mai calmeaza si miroase bineeee ...l am luat la sfatul Babytzei ceva cu L....ma spal cu el...de nenumarate ori pe zi.Si m am facut prietena cu baneocinul lu fi mea unguent sau pudra
Si am luat si Libresse..si tot degeaba...caci era prea tarziu la ce aveam...carne vie ajunsesem.
Si din cate am auzit lohile tzin pana la 40 zile..insa mai bine ne info. mamicile de doi puiutzi.
Pupi

MAMY IN EXTASY TOTAL DUPA MAIMUTZICA KARINA


povestea nasterii

bebe Karina



Mergi la inceput