Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (7)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Azi m am intristat ...am vazut o pe Liana Stanciu informand publicul despre cazul Soniei, careia am vazut acum cateva zile i s a deschis si o licitatie pe forum pt strangrere de bani.
Fetelor au aratat o pe micutza care are pb la inimioara...cum era ea asa intubata si taiata pe pieptutz.
Trist f trist...astea sunt adevaratele probleme in viatza si cand ma gandesc ca ne enervam pt.nimic in cele mai multe dintre cazuri.

Va doresc la toate puiutzi sanatosi si papaciosi( orice ar manca ei)

MAMY IN EXTASY TOTAL DUPA MAIMUTZICA KARINA


povestea nasterii

bebe Karina



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Deci scriu un ultim mesaj pe tema asta:
Eva draga mea sa stii ca nu am nevoie de suporteri nici in ceea ce fac nici in ceea ce spun.Si cu atat mai putin asteptam sa gasesc un suporter in persoana ta!Nu m-am simtit jignita de ceea ce ai spus tu pentru ca asa sunt eu nu ma prea intereseaza ce spune lumea.Adica ascult dar fac tot cum cred eu de cuviinta si pana nu dau eu singura cu capu nu ma lamuresc ca nu e bine!Acum fara sa te superi prea tare dar modul in care scrii tu mesajele lasa loc de diverse interpretari.Probabil ca tu consideri la fel ca majoritatea lumii ca doar tu ai dreptate, doar tu faci ce e mai bine, doar tu esti cea mai buna, cea mai cea...Asa cum ti-am mai zis poate multe din noi nu ne ridicam la nivelul tau sau cel putin asa consideri tu dar asta nu inseamna ca trebuie sa ne umilesti.Poate nici financiar, nici intelectual desi la asta ma indoiesc in cazul meu ca nu ma ridic la nivelul tau, nu ne consideri de nasul tau insa aici nu ne-am adunat ca sa ne comparam bunastarea si nici frumusetea sau inteligenta.Asa ca poate nu ar fi rau sa nu te arunci intotdeauna sa umilesti pentru ca nu e bine.Si aporopo de faptul ca ai incercat sa ma umilesti cu privire la medic sa stii ca eu nu ma simt mai prejos din cauza asta chiar daca medicul meu nu e unul din renumitii din Bucuresti.
Si ca sa nu mai continuam ca si asa am cazut deja in ridicol asa cum tu singura ai spus eu propun sa incheiem orice dicutie pe tema asta.Asa cum ai spus eu pot sa ignor ce spui tu dar din momentul in care scrii un mesaj nu cred ca il scrii in ideea de a fi ignorat ci din contra.
Cam atat am avut de spus asta ca sa nu continui si sa cad in extrema cealalta si sa simti cumva ca as vrea sa te jignesc sau sa te umilesc!
Imi permit un ultim sfat daca vrei sa il iei in considerare: fii mai toleranta si mai deschisa si la alte idei pt ca in acest fel vei avea mai mult de castigat!
Vroiam a inchei spunandu-ti ca te pup dar nu vreau sa folosesc emoticonuri sa crezi ca vreau sa te impresionez!!!Cu toate ca exista unul pe care tu il folosesti destul de des:

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Lactacyd e sapunul lichid intim. Este foarte bun. Il folosesc de cand am nascut si sunt tare multumita de el. Si eu il folosesc la fiecare dus facut.

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CosmyB. spune:

amik eu am facut asa cand am cautat cerazette. am intrat pe situl sensi blu, acolo selectezi orasul si dai cautare "cerazette" si apoi am sunat sa fiu sigura ca e si m-am dus si le-am luat. poti tot asa sa intri pe alte site-uri de ex la help net sau ce ai tu in oras.

300 mie doctorul mi-a zis ca ar mai fi ceva folii locale, dar ca nu sunt asa de sigure ca si pilulele. si da, la noi sunt singurele.



Pozici
Mami super happy de Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

intru sa urez si eu sarbatoritilor


Amalia
Gruia
Sasha
Edi



Eu, iepurica Cea mai fericita mami de Elena
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Amalia; Gruia; Sasha; Edi
La multe multe lunitze bebeilor!!!!!

MAMY IN EXTASY TOTAL DUPA MAIMUTZICA KARINA


povestea nasterii

bebe Karina



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

si eu tot calare pe tampoane... si asa m-am saturat....

puiutul meu se lupta cu virgula colicii. acum ii dau Sab simplex si baby drink. parca e un pic mai bine....de ce nu avem noi durerile astea si ei sa fie linistiti?

Eu, iepurica Cea mai fericita mami de Elena
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Fetelor cine imi da si mie link ul de la femina cu alaptatul online???
Plsss...si poate imi ziceti si mie o pozitie de alaptat cu reducerea debitului la laptic.Sunt momente cand curge asa de mult incat ea inghite fara sa ma suga si pe urma nu va spun cat regurgiteaza si mami se sperie rau.

MAMY IN EXTASY TOTAL DUPA MAIMUTZICA KARINA


povestea nasterii

bebe Karina



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Nicole, a propos de tampoane, cred ca e usor sa te iriti indiferent de marca, daca le folosim atat de des. Ele au fost gandite pt folosire timp de o saptamana, nu doua luni cum avem noi nevoie.

de Anda Teodora

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Nikolici,aici e discutia despre alaptat.

Andy.p, azi iar cred ca bagam clatite.....ce zici?

Uram si noi multe luni si muuulti ani sarbatoritilor de azi: Amalia,Gruia,Sasha si Edi.Fetitele primele....in fine, fetita

Mamica implinita de David (17.09.2008)

Mergi la inceput