laparoscopie 12

laparoscopie 12 | Autor: uratica

Link direct la acest mesaj



Laparoscopie
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 , 11,


Mult succes tuturor care urmeaza sa faca aceasta investigatie!Va doresc numai rezultate bune si refacere usoara!

sper sa va port noroc cu deschiderea noului subiect si bafta la !

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

un capitol nou plin numai de 2 liniute va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Heeeiii, Uratica- frumusica, ai vazut?! Te urmareeeeeesc!
Ce mai faci? In ce stadiu mai esti? Nu te-am mai "auzit" de mult timp.



FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

ce mai fac fetele....sorinake....cum mai esti?
eu astept sa imi vina Cm sa incep monito si stimularea pt a ovula si pe stanga unde am sanse sa raman,
trebuie sa sun la spital sa imi iau rezultatul la analiza chistului , asistenta de acolo mi-a zis ca totusi ar fi fost corpul galben?! stie cine ceva despre asta?

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

Buna dimineata fetelor!
Bafta tuturor!





Dumnezeu ne va ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui MACARIE

ce mai fac fetele....sorinake....cum mai esti?
eu astept sa imi vina Cm sa incep monito si stimularea pt a ovula si pe stanga unde am sanse sa raman,
trebuie sa sun la spital sa imi iau rezultatul la analiza chistului , asistenta de acolo mi-a zis ca totusi ar fi fost corpul galben?! stie cine ceva despre asta?

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos



Citeste aici "povestea" corpului galben:

http://www.supereva.ro/info.asp?id=633


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; #946;fibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

guzelnico , iti multumesc....sunt lamurita acum

--------------------------------------------------------------------

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

buna, fetelor!

Tabitha, parca tu ai facut si urmeaza sa faci in continuare fiv. in cazul tau, eu as clipsa trompele! in cazul unei sarcini obtinute prin fiv, hidrosalp. inseamna un mediu toxic. apoi, laparo, nu te asigura 100% ca lichidul nu se acumuleaza din nou in trompa dupa cateva luni.

Macarie, eu sunt z6 de stimulare cu menopur, iar luni ma intalnesc cu dr. Sper ca sapt. viitoare, ovulatia sa nu imi mai joace feste si sa putem face inseminarea! Tu cum esti?

Uratica, nu te-am mai ''vazut'' de mult!Ce mai faci?

Nico, cam multe anitbiotice, mai ales ca spui ca nu ai nici una din bolile pentru care se recomanda aceste antibiotice!!





http://www.pregnology.com/ovuticker/28/5/13/9/21/2009.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Sorinake, si mie mi s-a parut ca-i cam mult tratament cu 2 antibiotice puternice. Azi-noapte m-a durut fff tare in partea de jos (deasupra parului pubian, cum ar veni) si am avut o criza de calciu.
Am vb cu dr si mi-a scos Ornisidu' (cel care ma ametea dimineata). Durerea spunea ca ar fi de la ovulatie, dar sunt Z17 deja. Daca mai fac vreo criza, a zis s-o sun imediat, sa-mi faca control.




FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

sorinake: in curand voi face laparo. Daca mi se va gasi din nou hidrosalpinx pe stanga, voi scoate trompa, pentru a nu risca absolut nimic la FIV.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Tabitha, mult succes la laparo! Te asteptam cu impresii.
Si sa dea DD sa faci FIV-ul norocos!


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput