Copii nostri speciali...*9*

Copii nostri speciali...*9* | Autor: kariguld

Link direct la acest mesaj


1,2,3,4,5,6,7,8


Zile de sarbatoare virtuala:
nikena(Alina)-01.02.1974
adrianapop-17.02.1978
wnimra(Madalina)-07.05.1981
asteryaro-12.06.1972
andru_mami-02.07.1982
Dodo-pui-13.08.1972
babette-20.09.19**
mihaela770-16.11.1977
mdanicoleta-21.12.1973
crismac-20.10.1981
evelinele-08.11.1979
Paula2003-xx.xx.19xx
iona2005-29.08.19xx
stefanut08-24.02.1976


Oaspetele nostru
Kariguld-05.08.19**
Marie-Luiza-12.03.19**
Victor-19.02.19**

Copii nostri

mihaela77O
Andreea-Elena-03.04.1997
paul-mihai-25.09.2003

babette
vladut-29.05.2005
olimpicul-09.09.1993
fiica de babette-02.07.1979(mama lui Vladut)

mdanicoleta
sebastian-23.06.1997
ioana-28.11.2007

wnimra-Madalina
alexandru-cristian-27.07.2005

adrianapop
adrian si cosmin-01.06.2003
andreea-11.01.2006

asteryaro
razvan-
31.01.2006

andru_mami
andrei-catalin-23.08.2007

nikena-Alina
ianis-29.01.2002
chistos-30.04.2003
petros-07.07.2008

Dodo-pui
Bogdan-Andrei-29.10.2002
Isabella-Elena-01.04.2009

Crismac
Ionut-05.10.2003

evelinele
evelina-lea-01.04.2009

Paula2003
Alexandra-13.12.2003
Paul-03.01.2006

iona2005
Ioana-Maria-29.07.2005

stefanut08
Stefanut-30.09.2008
Irina-xxxxxx

sarbatoritii lunii

IONUT-05.10-pui de Crismac
Crismac-20.10-mama deosebita
BOGDAN-ANDREI-29.10-pui de Dodo











Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

[purple]Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

am trecut si sarbatoritii lunii, ca i-am descoperit! sa puiutii micuti si scumpi!

deci, care nu-i trecut la prima pagina, va rog sa spuneti datele, (daca doriti desigur!) sa va trec la pagina de onoare!

o seara cat mai buna tuturor.



Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Kari de capitol nou.

Noi prin zona cu Bogdan inca putin mucos iar fata mult mai bine .Doi copii zglobii si plini de viata "mancatori de ficat de mama "care se pare ca-i cel mai bun .

La multi aniIonutz!



Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Bazar pentru:Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crismac spune:

Kari mai sunt si eu printre sarbatoritii lunii dar daca nu m-ai gasit tu o sa va gasesc eu
Vreau sa va spun ca ma tin de prostii : azi am fost la marele miting sindical . Inca nu am inebunit dar ... Uneori simt ca prea isi bat joc de noi . A fost o experienta unica . Dezgust total fata de nepasarea afisata de guvern .
Sanatate multa si

www.gradinacris.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

crismac, felicitari pt miting...noi am facut programarea pt cele 10 zile de CFP, si ce daca nu am fost de acord...ne-a zis ca vom intra in comisia de disciplina si sa dam nota cu motivul refuzului

cand ma gandesc ca din amarutl de salariu imi mai si taie...ma apuca pandalia

Ema e scolarita in clasa I, pe blog am descris prima zi

va pup


bazar pentru Ema

ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea!



Mari, mami de Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wnimra spune:

helllo

kary multam' pt cap nou...ce iti mai fac copiii, ai terminat zacusca?

mari-paun , am citit blogul vostru si nu pot zice prea multe ca m-au incercat miii de emotii , pt Ema , pt tine si mi-am adus si eu aminte de prima zi de scoala....asta e o tema buna pt mine , sa lupt ca sa il aduc pe alex la scoala, nu conteaza ce scoala si ce invata cat o sa aiba si el prima lui zi
lume lume... sa o aplaudam la scena deschisa pe Ema...pt prima ei zi de scoala

iona2005 ce mai faci? mai da o tura pe la noi ...poate lasi si niste date

vera tu esti plecata , sper ca este bine Andrei si baga terapie la greu...astept si eu poze noi cu voi

crismac stai linistita ca nu te uitam de ziua ta , cel putin eu o sa fiu mai atenta...cum a petrecut Ionut de ziua lui?
...jos guvernul, jos guvernul ...sunt alaturi de tine

adriana cum se mai simt copiii? tu ce mai faci? multi pupici de la noi

nico suntei bine? pe Ioana...cum mai merge vojta?

nikena ce mai faci ? nu ai mai intrat pe la noi, ce mai fac baietii?

asteryaro nici pe tine nu te-am mai vazut de ceva timp, esti ok?

babette ce mai face Vladut? ai mai discutat cu dr? s a mai rezolvat ceva? multi pupici si haii hopa sus din butoi

Dodo-pui ce mai faci? mai poti ? esti o mama taaare curajoasa si unde mai pui si cu silueta

evelinele voi? nimic nou? va asteptam printzesa

Paula va poop si pe voi si te mai asteptam cu vesti

mihaela770 cum se mai simte Mihaita...il poop pe "mancacios"

o seara buna tuturor



poze Alex


Campanie pt Mihaita-"Vreau sa nu mai fiu diferit"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crismac spune:

Mari , daca nu te superi , unde lucrezi ? Nu au dreptul sa va oblige sa va luati CFP pt. ca legea este atacata la curtea constitutionala , deci nu este legal(pana nu decide curtea const. cat este de constitutionala legea ea nu poate fi aplicata ) . Sindicatul vostru doarme ? Sau nu sunteti in sindicat ?
Daca nu am avea atatea alte probleme cred ca i-as da in judecata daca m-ar obliga sa-mi iau CFP pt. ca este ilegal si neconstitutional . Uneori ma gandesc ca daca as mai gasi cativa care sa faca ca mine chiar i-as da in judecata . Cred ca ar trebui sa va interesati mai bine cum puteti lupta macar luna aceasta ( este doar o parere pt. ca in fond tu stii ce este mai bine pt. tine ) Si sotului meu i-au spus ca luna oct. vor avea 5 zile de CFP dar acum au renuntat pana se pronunta curtea , si el lucreaza in MI ( aia chiar sunt seriosi acolo si nu accepta comentarii ).
Mada am senzatia ca am fost acolo in zadar ca nu ne-a vazut nimeni iar cei care ne-au vazut mai mult ne-au blamat : bucurestenii ca le-am blocat orasul , altii ca am fost dusi acolo cu forta ( total neadevarat ) , iar guvernantii nici nu au vazut nici nu au auzit .
Din pacate ne va fi din ce in ce mai rau iar asta se va intampla dupa alegeri cand vom fi in cadere libera .
Sunt cam pesimista in seara aceasta .
Noapte buna fetele si copiii

www.gradinacris.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui crismac

Kari mai sunt si eu printre sarbatoritii lunii dar daca nu m-ai gasit tu o sa va gasesc eu
Vreau sa va spun ca ma tin de prostii : azi am fost la marele miting sindical . Inca nu am inebunit dar ... Uneori simt ca prea isi bat joc de noi . A fost o experienta unica . Dezgust total fata de nepasarea afisata de guvern .
Sanatate multa si

www.gradinacris.blogspot.com



seara buna, Cris deja am modificat.

fetelor stilatelor, sanatate sa aveti si o noapte odihnitoare.

Mari, am citit si eu de Ema! ce minunatie! prima zi de scoala! e o mare reusita si un MARE pas inainte! BRAVO!!! o sa fie bine, trebuie sa fie! multe, multe realizari si impliniri!


Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

hallo stilatelor!

ce mai faceti voi? sper ca sunteti bine, doar ocupate putin mai mult.

sanatate multa si ganduri bune va doresc! putere multa si reusite, indiferent de probleme!


Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Salutari tuturor

Wnimra eu deocamdata incerc sa va cunosc mai bine citind capitolele trecute.Datele fetitei..Ioana -Maria 29.08.2005 iar eu 29.09.19xx.

Mari_paun am citit si eu ce ai scris pe blog,ma bucur pt.voi ca ati reusit e o mare realizare...realizare la care visam cu toate.Noi mergem o data de doua ori pe saptamana la o gradinita speciala(e foarte frumos acolo si se ocupa de copii)si sper in continuare sa reusim macar sa stam in fundic sa o las cateva ore acolo.


pt. toti copii si pt. mamici

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

Salutari tuturor

Wnimra eu deocamdata incerc sa va cunosc mai bine citind capitolele trecute.Datele fetitei..Ioana -Maria 29.08.2005 iar eu 29.09.19xx.

Mari_paun am citit si eu ce ai scris pe blog,ma bucur pt.voi ca ati reusit e o mare realizare...realizare la care visam cu toate.Noi mergem o data de doua ori pe saptamana la o gradinita speciala(e foarte frumos acolo si se ocupa de copii)si sper in continuare sa reusim macar sa stam in fundic sa o las cateva ore acolo.


pt. toti copii si pt. mamici

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race


iona, te-am trecut in lista! speram sa te simti bine intre noi si sa simti ca ai suport in orice situatie!


Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput