Copii nostri speciali...*9*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

kariguld multumesc...vai de capul meu am gresit datele fetita e in luna 07 si eu 08.. vb la telefon in acelasi timp si nu am observat..scuze

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

hello mamici de bombonici,
Ema merge in fiecare zi la scoala si e o problema ca e invatata cu programul ABa, sesiuni scurte de lucru apoi pauza cu joc ...fortat, la scoala tre sa stea la masa 50 min, deci Ema e singura care se mai ridica incepe sa cante ori sa fuga la casetofon si sa puna muzica...adik le da pauza copiilor, doamna ii acorda o mare atentie acum pt ca ceilalti dehja sunt cuminti...speram sa ajungem si noi asa...

crismac, am facut programarile insa se pare ca se da in judecata...nu a aparut nici lege , nici norma insa " de sus" mai cu mot a cerut situatia ca sa fie primul proabil...poatea vrea sa arate ca ne-a speriat , ne-a dus in cap...oricum de la faptul ca am fot catica razvratiti care am cedat pana la urma nu a iesit bine deloc si colegii se uita urat la noi...
cica e democratie!!!


bazar pentru Ema

ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea!



Mari, mami de Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Las tuturor si multe ...

Noi suntem mucosi(copii) dar in general ok...



Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

hallo stilatelor!

iona, am facut modificarea!

fetelor, v-au prins treburile de toamna? pe unde sunteti? ce mai faceti? un mic semn de la voi....

sanatate maxima si uichend cu soare!


Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Buna seara .......kariguld
As vrea sa intreb pe mamicile a caror copii fac crize daca le dati risatarun?....il am de ceva vreme si nu stiu ce sa fac...nu mi l-a prescris d-na doctor la care suntem in evidenta ci alt doctor.

pt pici si pt.mamici

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babette spune:

buna iona2005,

Ma bucur ca esti cu noi in continuare.
Nu te-as sfatui sa-i dai risaturun la crize. Este ff stimilativ si-i faci rau, ii poti provoca crize.
Vezi cat ma chinui eu sa le opresc! Nu prea e de jucat cu asa ceva!
In rest,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Babette am avut o experienta cu cerebrolyzin care a stimulat-o f tare dar mai ales crizele..risatarun-ul l-am cumparat si cand am vazut la contraindicatii epilepsia prima am zis ca nu ii dau...la fetita si tanakan-ul ii stimuleaza crizele. Daca nu ar fi fost crizele astea macar sa putem face o recuperare mai intensa... noapte buna

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

helloooo!
si noi acasa.ca aici e cel mai bine,cu voi,fara de care imi e tare greu,pe cuvantul meu,si cu familia in cuibusorul nostru.
andrei e bine,un pic fornait pe nas,dar cred ca e de la polipi,in rest un chiot toata casa;
la TO(terapie ocupationala) ii place fff mult,este f atent,a facut diferenta ca sunt 2 sedinte diferite,el face si vojta si TO cu acelasi terapeut,si in prima zi a fost jale la TO ,deloc nu a stat,acum deja sunt prieteni si nici nu mai plange imediat ce intram in cabinet ptr vojta,asteapta sa vada ce se intampla;
am fost si la o evaluare de stimulare cognitiva,iar d-na de acolo a fost multumita de el,raspundea si el la unele comenzi cum ar fi:
hai noroc,fa bravo,fa ca indianul,bate in masa,da in jucarie,etc;
si eu va dati seama ce incantata ca a fost bine;ne-a spus ca e de munca,sa lucrez mult cuu el ca se poate si are vointa si intelege,si o sa fie bine.in concluzie suntem bine


voi ce faceti,cum sunt picii,care mai sunt noutatile?
ascult,ascult

POZE

BAZAR PENTRU MIHAITA
BAZAR PENTRU BOGDAN
BAZAR PENTRU EMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

trimitem pupici la toate mamicile cu copiii din dotare


mada- ce face alex,cum se descurca la centru?

nico-voi ce faceti,cum merge terapia,ce face ioana?

nikena-voi nu dati niciun semn?cum e la scoala?

kari-pupici ptr gasca ta;ce fac copiii?tu cum mai esti?

Dodo-ce fac picii?ii place isabellei in premergator?

paula-voi pe unde umblati?sper ca sunteti bine

crismac-multa putere si asteptam o felie de tort de ziua ta

mari paun-felicitari emei,e un pas mare intr-o lume mica,succes mult in continuare

cristina-succes la recuperare lui vladut si poate intri pe mess azi

evwelinele-voi pe unde sunteti?sper sa fiti bine

heer-nu mai stim nimic de tine,ce face adam?

mihaela-voi ocupati cu terapia;ai gasit fete ptr mihaita?

adriana-ce fac copii?cum merge gradinita?tu esti bine?poate ne dai un semn

iona-ce fac fetele,sunteti bine?mult curaj in continuare


poop toata gasca de aici,un we minunat si o vreme frumoasa,desi nu prea pare,si poate dati o fuga si pe aici.


POZE

BAZAR PENTRU MIHAITA
BAZAR PENTRU BOGDAN
BAZAR PENTRU EMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babooo1979 spune:

buna ziua fetelor,

Indraznesc si eu pe aici,, poate ma primiti si pe mine..... nu prea am curaj dar am zis sa incerc, poate...poate...

Am aflat un pic din necazurile voastre, nu am reusit sa va cunosc inca, nici voi nu ma stiti pe mine, dar impreuna sper sa ne simtim alaturi.
Am sa va scriu si eu povestea mea in caz ca vreti sa ma primiti alaturi de voi, acum sper sa-mi raspundeti.

Multumesc anticipat si urari de bine pentru toti copiii si mamicile lor luptatoare

Mergi la inceput