Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(15)

Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(15) | Autor: galliciana

Link direct la acest mesaj












Doamnelor, va invit in gradina cu pitici,am intins deja covorul rosu, eu va astept!!
va invit sa scrieti ce va pofteste inima, va invit la discutiile zilnice, daca doriti;temeri, nelamuriri, si tot ce vrea sufletelul vostru!!!


Scopul, este acelasi!!!!!

Cap.1,
Cap.2, Cap.3, Cap.4, Cap.5, Cap.6, Cap.7 , Cap.8 , Cap.9 , Cap.10
Cap.11. cAP.12:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138814, cap.13 http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=139136,cap.14.http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=139347
Aici au intrare cei sau cele cu inima mare, cu suflet bun, aspirante la bb1,sau bb 2, sau bb 3, cum vrea inima noastra!!!!
Deci, sa ne protejam inima, si sa ne ferim de oamenii rai!!

Si va rog, dorim cel putin doua-trei , si cat mai multi



Mic indrumar despre cum se deschide un capitol nou:1. Mergeti pe primul mesaj al unui capitol, cum ar fi asta de fata, apasati butonul "reply with quote" (are o sagetuta verde pe el) de deasupra mesajului, selectati tooot mai putin semnatura celei ce a deschis capitolul respectiv, dati copy si inchideti fereastra respectiva.
2. Apasati butonul "Subiect nou" (partea dreapta sus a paginii DC) si vi se deschide o fereastra similara postarii de raspuns. Puneti titlul capitolului iar in corpul mesajului dati Paste la ce ati copiat anterior. Asta e tot!!!

PS: pentru avansati ... dupa ce deschideti capitolul nou, intrati pe el, copiati link-ul din bara de sus, intrati pe vechiul capitol si dati un mesaj cu acel link ca sa stie lumea unde e capitolul nou.

Pt a posta link-urile cu capitolele precedente se scrie (tot ce e bolduit): [url = " copy/paste la adresa primei pagini a capitolului " ] Cap. X [ / url ]. Spatiile trebuie eliminate.

A dori sa va fac cunoscute portretele robot ale inimoaselor gradinii cu pitici si doritoare de bebici:
ada29 - viitoare mamica, asteptam data zilei de nastere
menics - blonda, ochi verzi ,varsator,surprinzatoare prin decizii, chiar pt propria persoana isi doreste atat de mult sa devina mamica, zi de nastere 01 februarie
Lumy clt- zapacita noastra iubita,satena cu ochi verzi,inaltime 1,60 si kg in scadere, zi de nastere 04.06
MayanMistica-o femeie adevarata,doritoare de bb2,o gospodina in adevaratul sens al cuvantului, care ne serveste toata ziua ...torturi, nascuta de fapt, pe 29 iunie, dar, trecuta in acte pe 1 iulie, dezbaterile continua
Soricica
- se declara dependenta de noi, de acest topic,1,65 cm,ochi caprui, 63 kg,parul gri,4 labute si codita la purtator,f incantata de idee si de titlu, zi de nastere 11 iulie
Mona40-satena verzuie la ochi, tunsa scurt, cu tendinte de ....lung, de vreo 35 de ani, fericita posesoare a unui bbica de vreo ...14 ani,-frumoasa foc,ce mai!!!, zi de nastere - 10 sept, ziua sotului 1 iulie
guzelnico - 1,64,cm, ochi caprui, par saten, cu ghiocei in par, - dar asta e semn de intelepciune, stim noi , zi de nastere 27 august
Simonia -40 ani,deocamdata 50,3 kg,cu laparo si histero la activ, mare doritoare de bblus numai al ei,fara a-si pierde speranta
Lyly mar-1,65 cm, 55 kg,ochi albastri, par saten deschis, se declara cam...dusa, dar noi nu o credem, bineinteles
uratica - 1,65 cm,bruneta cu ochi verzi, cu kg in scadere din cauza piticilor care zbarnaie prea des,maaaare amatoare de capsuni si inghetata
micomic - o tauroaica incapatanata, blonda si mititica (1,57) si asteapta cu ardoare un bebe in viata ei, incearca primul IA in luna iunie

Libra - Bucovineanca satena cu ochi albastri,zi de nastere 05 octombrie
amy2007 - bruneta, ochi caprui, 1,67 inaltimea, 62 kg (a avut si mai putin dar...e indopata cu tratamente hormonale pt bebe), divortata, cu speranta ca odata si odata se va prinde si la dumneaei bebele. unul frumos-frumos si mancacios, zi nastere 13.10
sorinake - moldoveanca, 30 de ani, parul negru, ochii verzi, 1.67m si 56 de kg. doua hsg la activ, o laparo si doua fivuri, matusa de prichindel blond si ochios si spera curand mamica! zi de nastere- 19 octombrie (in 1978).
ancamac - blonda cu ochi verzi, in prezent matusa, in viitorul apropiat mamica, zi de nastere 29 octombrie

blueflower - 32 de ani, blonda vopsita, cu ochi albastri, sagetatoare dusa cu sorcova si incapatanata, momentan sta closca...speram sa iasa pui,zi de nastere 23 noiembrie
galliciana-40 ani,sagetatoare cu ascendent in leu, cu histero la activ,dar fara rezultat deocamdata, zi de nastere 26 noiembrie

dandana69 - o fire linistita,nascuta in 1969,ii plac mult confuziile.cica a innebunit la batranete, a luat viata de la capat si vrea copil. o capricoarna incapatanata si faptul ca are doar un ovar si o trompa viabile nu o descurajeaza. noi ii marturisim ca nu e singura nebuna la....batranete!!!
babyblue - in general o balanta razgaiata, 162 cm, 49 kg, ochi negri, 28 de ani, posesoare a 2 pisici, 1 caine si cam 38 de pesti intr-un acvariu...vrea un bebita si are ambitii mari pt un singur ovar si o singura trompa. speram sa o ajute Dzeu., zi de nastere???

Apoi urmeaza frumoasele si dragele noastre
M Oana
claudia79
ellanik
mioara
bebenov
cinezee
shuzi
asteptam datele voastre de nastere, descrierea voastra.

[size=3]Gheata s-a spart!!!
Prima noastra - [size=3]blueflower - noi am aflat in data de 2 iunie 2009. Ii dorim sarcina usoara, multa-multa sanatate si un nazdravan frumos si mancacios!!!

Va doresc un nou capitol plin de impliniri!!! Pasii mici duc la
victorii mari!!! Toate cele bune!!!


astept inca o minune in viata mea!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

bun venit la capitol nou, pe care il doresc plin cu vesti bune!!!!!!!!!
babyblue, bine ai venit printre noi!!!
wellcome back for the old girls!!!!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

hey..m-am trezit!!cica invat!vreau sa devin o mica soferita-de cand cu accidentul de masina nu mai am incredere in nimeni!desi soata siofereste ff bine!
si..si..oare oi fi daltonista de nu am vazut tantili cu ochii verzi?hihi..daca-i asa,sa va feriti de mine in trafic!
promit sa va anunt cand ma apuc de soferit!sa va feriti!
la gagici si mult noroc la capitol nou celor in focuri si celor ce sunt pe langa focuri!Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

buna fetelor! multumesc ca m-ati acceptat in grupul vostru!



despre mine..asa in general, sunt o balanta razgaiata, 162 cm, 49 kg, ochi negri, 28 de ani, posesoare a 2 pisici, 1 caine si cam 38 de pesti intr-un acvariu...

vreau un bebita si am ambitii mari pt un singur ovar si o singura trompa. sper sa ma ajute Dzeu.

Va pup si va urez o zi minunata!

_

Babyblue va pupa pe toti!!
In asteptarea unui ingeras in viata noastra....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Ada29- Z16 CM- are "treaba", ca e la ovulatie
Amy2007- Z16 CM - a "lucrat" la ovulatie
Ancamac- Z6 CM
Babyblue- Z4 CM, incepe procedura pt IA
BlueFlower- saptamana 10 de sarcina
Dandana69- 25 zile intarziere de menstra, asteptam rezultat Bhcg repetat
Galliciana- Z14 CM
Guzelnico- Z5 CM
Libra- Z2 CM, dar nu renunta la vis
Lumy_clt- Z17 CM
Lylymar- Z2 CM
MayanMistica- Z8 CM + indragostita
Menics- Z28 CM + pe drum sa se indragosteasca
Micomic- Z11 CM
Mona40- Z10 CM (pauza de-o vara la IA/FIV)
Sorinake- Z8 CM, super "gigei"
Soricica- prima zi a ultimei menstre in 25 aprilie, test cu "bat"- negativ
Simonia- a scapat de chisturi....back in business
Uratica- Z21 CM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Am adus si listuta, asa, cadou de casa noua.
Multumim, Galli!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

uf ce bine e cu voi! e super listuta!
parca trece timpul mai repede si parca esti mai optimist.
va pup pe toate!

_

Babyblue va pupa pe toti!!
In asteptarea unui ingeras in viata noastra....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Am fost la cumparaturele ...i-am luat la cea mica niste pantalonasi , tricouri , o vesta ..pentru vacanta.Ma apuc de treaba ca n-am facut nimic pe ziua de azi si innebuneste M cand vine acasa si vede totul vraiste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Babyblue, te-am "avertizat" cu privire la subiectul nostru. Si acum e caldura mare, mai lenevim, mai plecam in vacante, mai cu trebusoare dar sa vezi cand ne dezlantuim, cand incepem sa ne dam cu parerea, sa dam sfaturi ... E o zarva pe-aici ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Babyblue, cum se inteleg animalutele tale convietuind impreuna? Cainele nu alearga pisicutele? Pisicutele nu saliveaza la pestisori?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

:))
eh....pisicii, de fapt cotoii, sa sunt doi inshi in putere, unul de 7 ani,altul de 3 ani, stau bot in bot si se alearga prin casa..iar cainele, care a deschis "ochii" pe ei doi, ca e cel mai mic, un an...e fraierul lor.:)) fac din el ce vor si el le linge si le alinta asa cum stie el, ca are senzatia ca sunt doi caini mai mici..iar pisoii, uneori il alearga prin casa si-l mai zgarie pe la bot..ca deh, sunt ei smecheri...
cat despre cei 30 de pesti, stau in acvariu, in living, feriti oarecum de pisici, care se uita lung la ei, cand ajung prin zona, dar cum acvariul e inchis, raman doar cu vazutul...hehehe...


per total, la noi e mare nebunie..
suntem multi si veseli. si tot ce ne lipseste e un bebe, ca mami si tati sunt doi nebunake, zurlii de cap, care sunt si ei doi copii la minte si siiigur vor face toate mofturile la bebe...

ca sa sintetizez: pt caine, suntem haita lui. pt motani, suntem fraierii care aduc salariu' acasa si cumpara haleala pt burtile lor, bonus ii mangaie sub coada.

_

Babyblue va pupa pe toti!!
In asteptarea unui ingeras in viata noastra....


Mergi la inceput