Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(8)

Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(8) | Autor: galliciana

Link direct la acest mesaj






Doamnelor, va invit in gradina cu pitici,am intins deja covorul rosu, eu va astept!!
va invit sa scrieti ce va pofteste inima, va invit la discutiile zilnice, daca doriti;temeri, nelamuriri, si tot ce vrea sufletelul vostru!!!


Scopul, este acelasi!!!!!

Cap.1, Cap.2, Cap.3, Cap.4, Cap.5, Cap.6,cAP.7
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138203

Aici au intrare cei sau cele cu inima mare, cu suflet bun, aspirante la bb1,sau bb 2, sau bb 3, cum vrea inima noastra!!!!
Deci, sa ne protejam inima, si sa ne ferim de oamenii rai!!

Si va rog, dorim cel putin doua-trei , si cat mai multi



Mic indrumar despre cum se deschide un capitol nou:1. Mergeti pe primul mesaj al unui capitol, cum ar fi asta de fata, apasati butonul "reply with quote" (are o sagetuta verde pe el) de deasupra mesajului, selectati tooot mai putin semnatura celei ce a deschis capitolul respectiv, dati copy si inchideti fereastra respectiva.
2. Apasati butonul "Subiect nou" (partea dreapta sus a paginii DC) si vi se deschide o fereastra similara postarii de raspuns. Puneti titlul capitolului iar in corpul mesajului dati Paste la ce ati copiat anterior. Asta e tot!!!

PS: pentru avansati ... dupa ce deschideti capitolul nou, intrati pe el, copiati link-ul din bara de sus, intrati pe vechiul capitol si dati un mesaj cu acel link ca sa stie lumea unde e capitolul nou.

Pt a posta link-urile cu capitolele precedente se scrie (tot ce e bolduit): [url = " copy/paste la adresa primei pagini a capitolului " ] Cap. X [ / url ]. Spatiile trebuie eliminate.

A dori sa va fac cunoscute portretele robot ale inimoaselor gradinii cu pitici si doritoare de bebici:
menics - blonda, ochi verzi ,varsator,surprinzatoare prin decizii, chiar pt propria persoana isi doreste atat de mult sa devina mamica, ]zi de nastere 01 februarie
Lumy clt- zapacita noastra iubita,satena cu ochi verzi,inaltime 1,60 si kg in scadere, zi de nastere 04.06
MayanMistica-o femeie adevarata,doritoare de bb2,o gospodina in adevaratul sens al cuvantului, care ne serveste toata ziua ...torturi, nascuta de fapt, pe 29 iunie, dar, trecuta in acte pe 1 iulie, dezbaterile continua
Soricica
- se declara dependenta de noi, de acest topic,1,65 cm,ochi caprui, 63 kg,parul gri,4 labute si codita la purtator,f incantata de idee si de titlu, zi de nastere 11 iulie
Mona40-satena verzuie la ochi, tunsa scurt, cu tendinte de ....lung, de vreo 35 de ani, fericita posesoare a unui bbica de vreo ...14 ani,-frumoasa foc,ce mai!!!, zi de nastere - 10 sept, ziua sotului 1 iulie
guzelnico - 1,64,cm, ochi caprui, par saten, cu ghiocei in par, - dar asta e semn de intelepciune, stim noi , zi de nastere 27 august
Simonia-40 ani,deocamdata 50,3 kg,cu laparo si histero la activ, mare doritoare de bblus numai al ei,fara a-si pierde speranta[
red]Lyly mar-1,65 cm, 55 kg,ochi albastri, par saten deschis, se declara cam...dusa, dar noi nu o credem, bineinteles
uratica - 1,65 cm,bruneta cu ochi verzi, cu kg in scadere din cauza piticilor care zbarnaie prea des,maaaare amatoare de capsuni si inghetata
micomic - o tauroaica incapatanata, blonda si mititica (1,57) si asteapta cu ardoare un bebe in viata ei, incearca primul IA in luna iunie

Libra - Bucovineanca satena cu ochi albastri,zi de nastere 05 octombrie
amy2007 - bruneta, ochi caprui, 1,67 inaltimea, 62 kg (a avut si mai putin dar...e indopata cu tratamente hormonale pt bebe), divortata, cu speranta ca odata si odata se va prinde si la dumneaei bebele. unul frumos-frumos si mancacios, zi nastere 13.10
ancamac - blonda cu ochi verzi, in prezent matusa, in viitorul apropiat mamica, zi de nastere 29 octombrie

blueflower - 32 de ani, blonda vopsita, cu ochi albastri, sagetatoare dusa cu sorcova si incapatanata, momentan sta closca...speram sa iasa pui,zi de nastere 23 noiembrie
galliciana-40 ani,sagetatoare cu ascendent in leu, cu histero la activ,dar fara rezultat deocamdata, zi de nastere 26 noiembrie
dandana69 - o fire linistita,nascuta in 1969,ii plac mult confuziile.cica a innebunit la batranete, a luat viata de la capat si vrea copil. o capricoarna incapatanata si faptul ca are doar un ovar si o trompa viabile nu o descurajeaza. noi ii marturisim ca nu e singura nebuna la....batranete!!!
Apoi urmeaza frumoasele si dragele noastre
M Oana
ada29
claudia79
ellanik
mioara
bebenov
cinezee
shuzi
asteptam datele voastre de nastere, descrierea voastra.

Gheata s-a spart!!!
Prima noastra - blueflower - noi am aflat in data de 2 iunie 2009. Ii dorim sarcina usoara, multa-multa sanatate si un nazdravan frumos si mancacios!!!

Va doresc un nou capitol plin de impliniri!!! Pasii mici duc la victorii mari!!!



astept inca o minune in viata mea!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

BUn venit!!!!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Manule , inainte sa incep sa-ti enumar ce se poarta anul asta in tendinte mortuare am sa-ti zic altceva care sper sa-ti intre bine la cutiuta:
-Deci i-auzi ia , asculta ghini aici...
Aveam 30 de ani si un copil de 1 an si ceva ..Era exact pe 30 decembrie , inainte de Revelion.La fosta soacra acasa , la tara.La tara cum stiti , curte , lemne de taiat pentru foc ..taman sosise un om sa taie lemnele cu drujba.Tatal fetei afara cu omul ala , eu cu fosta soacra ( a dreacu sa-i fie coliva pe lumea aialalta) in casa.
Si incepe asta : dece e suparat A?
Eu ca n-am de lucru ii zic: pentru ca vrea sa vina la Bucuresti acum dupa sarbatori si el stie bine ca n-avem mare lucru de bani in leafa mea , cheltuielile sunt cheltuieli iar iarna greu gaseste de lucru in domeniul lui.
La care baba imi zice: pai da , tu nu vrei sa vina , si nici tactu nu vrea ..ca ai amant pe acolo si el te acopera.Ca ai facut copilul ca sa-l legi p-asta , tu femeie cu experienta ( experienta cred ca era inca o casatorie la activ , ca de f..t stie tot omul sa f...a )
" Da , ce sa fac si io , zic ...am facut copilul ca sa-l iau pe Fat Frumos , ca altu in lume ca el nu mai era.El ala putred de bogat , care ma tine intr-o camaruta la mansarda de 3 m pe 3m , fara apa calda , fara caldura , fara gaz.El Einstein , desteptul desteptilor ..da are liceu mai ..nici ca mai conteaza .Are liceu , are stea in frunte.Sa continui? Uite unde era frumusetea frumusetilor...in rahatul asta de sat."
Ei si a inceput cearta , el a auzit de afara si intra in casa nervos ..unde poc! poc! ma ia pe mine la ciomageala.
Masa statea si aplauda ..
Ca sa n-o mai lungesc , in seara am vrut sa ma omor.M-am dus in fanar cu gandul sa iau o funie ceva .Stateam cu funia in mana , c ochii la grinda si n-aveam curaj ...Eu nu stau bine cu inimile asa ca solutia salvatoare a fost sa torn toata cutia de ness , cumparata ptr seara de Revelion intr-o ceasca cu apa.Si am baut-o toata.Pe nerasuflate.
In timpul noptii ma luase cu friguri, aveam 2 plapumi pe mine , soba incinsa , 1 pulovar si eu dardaiam.
O scoala asta pe masa sa ii spuna la care hoasca ce zice: eeee, daca a baut tot nessul ..ii era teama ca il beam io.
A doua zi cand m-am vazut intreaga , am multumit cerului si am zis ca mai bine ii crapam lui capul si luam 20 de ani de puscarie decat sa intru in pamant ptr un idiot.
Viata e cel mai de pret lucru daruit de D-zeu si de parintii tai.Nu te gandi la tine ca mori , e...asta nu-i nimic .
Dar gandeste-te la parintii tai ( in cazul in care mai traiesc) la frati sau surori , cata suparare le vei pricinui, cat amar.
Stii era un cantec po****r , nu mai stiu cine il canta unde mortul se roaga de gropar sa-l lase sa iasa in lume sa ii vada pe cei dragi.
Se duce la prieteni , toti chefuiau si beau , nimeni nu-si amintea de el ..se duce la nevasta , aia cu altul in pat ...se duce si la parinti.Erau singurii care il boceau si aveau inima rupta.
Asa si tu , gandeste-te bine la orice prostie ai face.
Tu te duci de tanara , si el ramane sa se bucure de viata.Crezi ca va intelege gestul tau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Citat:
Stii era un cantec po****r

Dece mi-a aparut asa? ca vroiam sa scriu po****r , adica traditional

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

EI CUM S AMA OMOR??
nu dar ies din randul aspirantelor... cred ca trec la topicul cu "udaturi", ei ce zici Mayan, sa vezi material atunci

Oricum nu am altceva decat sa astept...

Doamne, dar, cum sa fac vre-o prostie, pt cine, pt el??? ei nu dragelor, dar nu sunt batuta-n cap, barbatii intorc capul dupa mine si am 35 de ani... este vara arat bine, ies la plaja fetelor... daca ma lasa balta...

este greu sa le spui parintilor ca ne despartim, daca va fi... dar in rest??? ma refac eu , adica mi-am revenit eu dupa pierderea sarcinii, si acum nu?? hmm nu ma doboara pe mine asa ceva...
http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Phuiii fata da ma speriasi sa stii.Adevaru e ca omu la desperare gandeste multe , niciodata nu stii ce ii vine in cap.
Bine ca a fost numa imaginatia mea bolnava iar pentru udaturi te astept pe teritoriul meu , sa dezbatem la greu fantasme si fantezii.
Manule sa nu mai faci asa ..zii fata clar si raspicat , numai scrie in rebusuri ..sa inteleaga tot poporul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Ia , acu sa va prezint famelia regala ...
el , masa si noi doua

http://i305.photobucket.com/albums/nn225/MayanMistica/100_3101.jpg

http://i305.photobucket.com/albums/nn225/MayanMistica/100_3102.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Ma duc sa pun din posta aia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

offf, scuze ca nu am fost mai clara...
spor la trebi Mayan

galli, nico unde sunteti, m-ati lasat singura???

http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Am reusit sa vb cu fimea.Avea cartela lu tasu in telefon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

Citat:
citat din mesajul lui MayanMistica

Am reusit sa vb cu fimea.Avea cartela lu tasu in telefon.


hmm misto, tu o vezi in vacante?? ups sunt indiscreta... scuze


http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput