Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(4)

Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(4) | Autor: galliciana

Link direct la acest mesaj



Doamnelor, va invit in gradina cu pitici,am intins deja covorul rosu, eu va astept!!
va invit sa scrieti ce va pofteste inima,nelamuriri, va invit la discutiile zilnice, daca doriti;temeri, nelamuriri, si tot ce vrea sufletelul vostru!!!


Scopul, este acelasi!!!!!
Cap.1, Cap.2 Cap.3 http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137636


Aici au intrare cei sau cele cu inima mare, cu suflet bun, aspirante la bb1,sau bb 2, sau bb 3, cum vrea inima noastra!!!!
Deci, sa ne protejam inima, si sa ne ferim de oamenii rai!!

Si va rog, dorim cel putin doua-trei , si cat mai multi



Mic indrumar despre cum se deschide un capitol nou:1. Mergeti pe primul mesaj al unui capitol, cum ar fi asta de fata, apasati butonul "reply with quote" (are o sagetuta verde pe el) de deasupra mesajului, selectati tooot mai putin semnatura celei ce a deschis capitolul respectiv, dati copy si inchideti fereastra respectiva.
2. Apasati butonul "Subiect nou" (partea dreapta sus a paginii DC) si vi se deschide o fereastra similara postarii de raspuns. Puneti titlul capitolului iar in corpul mesajului dati Paste la ce ati copiat anterior. Asta e tot!!!

PS: pentru avansati ... dupa ce deschideti capitolul nou, intrati pe el, copiati link-ul din bara de sus, intrati pe vechiul capitol si dati un mesaj cu acel link ca sa stie lumea unde e capitolul nou.

Va doresc un capitol plin de impliniri!!! Pasii mici duc la victorii mari!!!
astept inca o minune in viata mea!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Fete,
Lasati prostiile si trece-ti pe capitol nou...
Gali, ridichile sper sa fie mai putin nocive decat tigarile d-nei menics
Fete, Hai ca a venit timpul sa mai trecem si noi la II liniute...
Bafta si sa fie cu noroc acest capitol.


Mona
:)
3 IUI nereusite, actualmente trat cu menogon , IUI nr 4
Morfologie sp sot : normala in procent de 2- 9%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Mayan dragutza...
Ai dansat si ai cantat, raportul la fete n-ai dat....
Asteptam artistii....

Mona
:)
3 IUI nereusite, actualmente trat cu menogon , IUI nr 4
Morfologie sp sot : normala in procent de 2- 9%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Fete , va pup si sunt din nou pe baricade alaturi de voi.In Germanika a fost ok , am dansat cat am putut de mult pe nivelurile stiute , am mai invatat cate ceva ...m-am mai luat de lume ..ca deh asa-i in multime.
Pe una bucata proasta imi venea sa o strang de beregata din cauza nesimtirii crase care zacea in ea.
Sa vedeti:
" Eram in sala unde se manca si d-na x ( ca nu ii stiu numele ) era la o masa cu un catel.Al meu a vazut-o si s-a dus sa o salute, de unde am dedus ca se cunosteau.Bunnn!
A doua zi , pe hol se incruciseaza astia doi , isi dau binete ..aia ii zice ceva de genul ca ce tare a dezamagit-o al meu prin divortul de Ileana Cosanzeana.
Eu care mai bunghesc ceva holandeza ...am inteles ce a vrut proasta sa zica .Si la un moment dat a zis ceva si eu am intrebat ce a zis .
La care al meu raspunde: a zis ca nu te-am introdus ( adica nu s-au facut prezentarile ).Io care si asa imi venea sa ii sparg moaca , intind mana si cu ranjet pe fatza ma prezint : sunt viitoarea sotie a lui M.Asta ramane masca , al meu n-a zis nimic.Si ii zic: nu cred ca e problema ta , ce a facut M cu viata lui , iar daca eu sunt aici asta inseamna ca n-a fost fericit dincolo ..si cum eu sunt femeia visurilor lui am sa il fac fericit.
Pai asa a zis si B ( B e fosta ) zice madama ...Pai o fi zis , zic eu da nu vad sa ii fi reusit prea mult.
Si plecam ..
Mama , zic ..te prind io pe undeva la inghesuiala.
Cam la 15 minute mai tarziu o vad ca se duce la toaleta si io hop dupa ea.Si acolo am intrebat-o ca la ce mod a fost dansa asa de dezamagita .Ca n-a stat cu B ca sa fie lumea multumita si fericita ?
Asta nu e problema lor , a lumii ci a lui ...Daca el n-a fost fericit acolo e treaba lui pe unde isi baga maciuca.
Pai nu , zice ea ca dezamagirea era ca a inselat-o 4 ani fara sa ii zica nimic , ea nu stia si asa hodoronc tronc i-a zis ca e gata .
Pai si ce vroiai cucoana sa ii zica: vezi nevasta ca ma duc sa te insel si una din zilele astea tu te poti duce dracului?!
Si apropo , nu stiu ce ti-a suflat B in urechi ..da eu am fost in Anglia 3 ani si jumatate si nu stiu nimic de asta.Ce stiu e ca , in 2004 ne-am vazut o data cand a venit el in Romania , eu eram singura si sincer putin imi pasa ca are nevasta acasa .Putea sa aiba si o droaie de copii ..daca lui ca barbat nu i-a pasat ca isi inseala mandra , mie dece mi-ar fi pasat?Ce ma apucam eu sa ii fac morala , ca nu e un sot model?!Si dupa aia gata ca eu m-am maritat si am plecat in UK.Deci in ani aia poate o fi inselat-o cu altele , nu stiu ..dar ce stiu eu e ca nu cu mine.
Pe urma am inceput sa discutam pe mail , imi spunea cat de nefericit este cu ea, ca viata lui cu ea e o greseala la care ar trebui sa ia masuri.
Deci daca acum e cu mine , inseamna ca ceva a fost putred acolo ...iar omul are dreptul la fericire indiferent ca lui x sau y ii pare rau ca ei nu mai sunt un cuplu.
Si nu ma astept sa ma placi , dar macar ai bunul simt sa ma respecti ca si partenera / sotia lui.
Aaaa, si ca sa nu uit , ei doi adio dans ..
Dece ? ma intreaba ea.Pentru ca asta ma face pe mine foarte nefericita , nu vad sa fie un lucru foarte intelept pentru relatia mea cu el.Si vad ca M nu ii duce dorul ei.Daca i-ar fi fost dor , si daca intr-adevar ar fi vrut asa de tare sa continue sa danseze cu ea atunci mi-ar fi inchis mie gura.Dar cum n-a facut-o inseamna ca ma iubeste atat de mult incat nu vrea sa imi raneasca sentimentele.( ca o fi asa sau nu , habar n-am ..da tare imi venea sa ii zic vre-o doua !)
Zic: stai linistita cucoana ca eu am vb cu B si i-am explicat clar situatia zicandu-i ca M al meu poate dansa cu oricare alta femeie vrea inafara de ea.Asa ca inainte sa asculti doar povestea care o favoriza pe madama ...asculta si la altii care stiu povestea adevarata.
Stii tu , ca in aia 3 ani si jumatate , el a incercat sa stea cu ea , sa faca relatia sa mearga , a fost alaturi de ea cand ea avea niste investigatii medicale de facut si n-a vrut sa o lase singura? Nu , nu stii ..
Si inca multe altele pe care numai eu le stiu ..
Asa ca oameni buni , tineti-va gura si vedeti-va de oala voastra .Sa nu va mai frece grija de ce se desparte cutare sau cutare?
Sau pe tine te freaca la icre ideea ca B a pierdut mandrete de barbat , care acum e cu o romanca?
Daca eram de-a voastra era mai bine?
Si am plecat , dar tare aveam chef sa ii zic cateva .In masina i-am zis si lui , cu mentiunea ca fosta e o bitch care merita sa traga un sex oral de toata frumusetea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Ietete, ce casa faina ne-a tras Galli!
Multumim

Pot sa-mi vad camera?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:


Exact ce va spuneam:
"Menics, cineva tb sa faca si o lista cu absentele! Cand or veni, noi stam cu palma in barbie si citim ce ne povestesc ele. Ca doar au ce ... venite proaspat din diverse calatorii..."

Iaca, prima sosita: Mayan, bine ei revenit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

astia "inghesuitii" au voie?

http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Daca eram de-a voastra era mai bine?

mayanule, ma speriai rau de tot, fata!!!
ma duc sa mai citesc odata, sa imi revin...
nico, pt tine:
pupici la gagici!!!


astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Mayan, esti o romanca adevarata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Gagici, pot sa pun nitel capul pe birou sa dorm, ca mooooooooooooooor de somn!!!!!!!!!
oare ce-o fi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico

Mayan, esti o romanca adevarata!


Ce fata , nu i-am zis bine?!

Mergi la inceput