Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

mayan, f bine ai facut!!!
manixule, hai cu perlele.... noi te asteptam...
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Cum sa nu aiba loc si fata noastra cu "fumuri". Trage un sacunel mai aproape ca incep sa se intoarca fetele din calatorii.

Monicuta, cum te simti? N-ai raportat nimicuta azi!
Sa dea DD sa fie cu II! La tine si la BlueFlower, prima data!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

manix, bag sama ca ai scapat, tabaram pe .......nico!!!!
sacunel, nu de alta...
mayan, baga o amandina, ceva, pt al tau, sa ii treaca putin naduful!!! sa vada ca tu esti femeia vietii lui, da???
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui blue_flower

Gagici, pot sa pun nitel capul pe birou sa dorm, ca mooooooooooooooor de somn!!!!!!!!!
oare ce-o fi?


Da, da, poate fi ce te gandesti tu !!!!!!!!!!
Mai bine du-te acasa si intinde-te .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

la ce sapuneala mi-am luat... si v-am zis ca ma ustura pielea de la plaja, mda, acum incerc sa termin ce mai am pe aici si sa o intind... sa bag si eu fara motiv un
apropos floricica, sa stii ca de la BB te cam ia cu somn asa instantaneu pe la birou...

http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui MayanMistica

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico

Mayan, esti o romanca adevarata!


Ce fata , nu i-am zis bine?!


Ba da, tu, i-ai zis-o f bine!
Dar, parerea mea: nu o mai jigni asa, direct, pe fosta, in fata lui M (ex, discutia din masina). Fii o doamna, ce .....
Lasa-l pe el sa aprecieze diferentele dintre voi doua. "Ajuta-l" prin comportamentul si grija ta sa vada ca a facut o alegere buna. Atuurile tale sunt clare. Te-a ales pe tine, e fericit cu tine, e mandru sa te ia peste tot cu el ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Gaaalii, ai iesit la vanatoare?!
Ce seamana sora ta cu tine!!!!

Mona, pe turceste e "karpuz". Si mai sunt o gramada: kaysi, visne (cu s-sh), cilek (citit cilechi), portakal, mandalina ... Interesant, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

fetelor, va
am cam terminat pe aici, eu plec la siesta la umbra ca-i de rau... perlele le las pe maine, prima data am citit perdele si nu stiam cine e cu perdeua, mama sunt varza...
sper sa-mi revin!
o seara buna sa aveti



http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Mayan,
Esti dusa rau....
Eu cred ca decat o "amandina" mai bine lucreaza un pic la chestia cu s "oral" ......
Brava tie....zii ce-ti trece prin cap, dar asa cum spune Guze, fa-o delicat...
Nu o insulta pe fosta, in mod direct si brutal in fata lui D-nul M ca nu cre' ca-i pica bine...vorba aia, a iubit-o candva...
Cat despre celalta....smotru trebuia sa faci cu ea....
Nu uita ca important este ca sunteti impreuna si ca vreti sa faceti un bebitza mic si scump....in rest vax albina la toate gurile rele

Mona
:)
3 IUI nereusite, actualmente trat cu menogon , IUI nr 4
Morfologie sp sot : normala in procent de 2- 9%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Sa va descriu pozitia mea:
Mi-am dat pe spate scaunul meu de la birou, mi-am tras un altul pe care mi-am intins picioarele, laptop-ul sade pe un colt, eu intr-o parte asa...sa am acces la el si ma hodin. Noroc ca sunt singura in biroul meu. Si ma uit la cretinii aia de la realitatea tv, pe Mute, ca nu ii suport prea tare. Probabil ar trebui sa schimb pe muzica, ceva.
Il astept pe al meu barbat sa ma recupereze si sa ma duca acasa. Azi nu m-a lasat sa conduc eu , zise ca ma incordez la .
of....macar daca nu l-as dezamagi.

Mergi la inceput