Prichindei martie - aprilie 2005 (124)

Prichindei martie - aprilie 2005 (124) | Autor: danuta_t

Link direct la acest mesaj




Ne-am facut copilasi mari!

Livia (n.18 ianuarie) Lorelai
Maya (n.18 ianuarie) Lorelai
Mihai Alexandru (n.17 februarie) Ninocikap (n.19 iulie)
Stefan Catalin (n.23 februarie) Cameron
Stefan Costin (n.25 februarie) Ellinia
Irina Maria (n.27 februarie) Betilina
Alicia (n.1 martie) Caramella (n.30 mai)
Sylvia Eloise (n.1 martie) Mary-Jane
Sonia Mara (n.2 martie) Ariadnabr
Bernhard (n.2 martie) Alessia 105
Lavinia Ana-Maria (n.4 martie) Lauraspeedy
Alice Gabriela (n.4 martie) Elibui (n.26 februarie)
Alexia (n.5 martie) CatXO
Melissa Ioana (n.7 martie) Claudia_2803
David Emil (n.9 martie) Erix
Rares Andrei (n.10 martie) Andrruzza
Alessandra (n.10 martie) Giuliatm
Brien Constantin (n.10 martie) Dariaevelin
Vlad Antoniu (n.11 martie) Coco
Eva Maria (n.13 martie) Ana71
George Alexandru (n.13 martie) Simonnete
Bianca Ecaterina (n.14 martie) An-k
Darian Gabriel (n.16 martie) Ako
Rares Mihai (n.16 martie) Ako
Bianca Maria (n.16 martie) Nika
Ema Ioana (n.17 martie) Anca Micaela
David Andrei (n.18 martie) Smmiha
Andrei (n.18 martie) Infofun
Calin David (n.18 martie) Calimend
Alexandros Xenofon (n.19 martie) Zuzunaki
Rares Mihai (n.21 martie) Carmenduta
Dario (n.21 martie) Camelia Geanina 78
Mara (n.22 martie) Rp
Sara Mihaela (n.22 martie) Iuliana Sara
Ioana Alexandra (n.23 martie) Rrox3
Andrei - Bogdan (n.23 martie) Crisa-77
Luca Joszeph (n.23 martie) GabiG
George Victor (n.24 martie) Coral
Tudor (n.24 martie) Unariel
Nicole (n.25 martie) niccelmic
Nicola Adriana (n.26 martie) Raluk
Vlad Stefan (n.26 martie) Lazy
Liviu-Andrei (n.27 martie) Buburuzica_2005
Maria-Ariana (n.27 martie) Buburuzica_2005
Julia Diana (n.29 martie) Marox
Karen (n.30 martie) Hiroral
Iosif (n.31 martie) Kathywsha
Rada Valentina (n.2 aprilie) Carmissis
Stefan (n.3 aprilie) ClaudiaH
Daria (n.3 aprilie) Gegea
Antonio-Haruki (n.4 aprilie) Mihaela Imai
Gabriel-Stefan (n.5 aprilie) Gabrianah
Adina Nicoleta (n.7 aprilie) Giliutza
Thomas Daniel (n.8 aprilie) Gabrielaveres
Thea Ioana (n.9 aprilie) Crangutalil
David (n.9 aprilie) Cenia
Daniel (n.9 aprilie) Corrinutza
Emilia Alexandra (n.11 aprilie) Geta Sava
Jenny (n.13 aprilie) Simmypo
Dora Ioana (n.13 aprilie) Ionela r
Irina Ana-Maria (n.14 aprilie) Andira
Alexandra (n.14 aprilie) Adela 20
Ioan Rares (n.14 aprilie) Oanamaria Luiza
Alexandra (n.15 aprilie) Adseana
David (n.17 aprilie) Ocrainic
Martijn (n.19 aprilie) Dantje
Mihai Cosmin (n.20 aprilie) Danuta t
Antonia Maria (n.20 aprilie) Teodora Racz
Vlad George (n.20 aprilie) Shumi
Bogdan (n.20 aprilie) Lali74
Letitia Medeea (n.21 aprilie) Oanamc
Andreea Maria (n.21 aprilie) Andreoti
Stefan Octavian (n.21 aprilie) Nastasika
Adela Maria (n.22 aprilie)Cristinatwo
Rares Ionut (n.22 aprilie) Cristinatwo
Radu Victor (n.22 aprilie) Ligia 13
Alexander Christian (n.22 aprilie) Lantana7
Alexander Paul (n.22 aprilie) Valenka
Matei (n.22 aprilie) Pisicuta si Matei
George Stefan (n.22 aprilie) laura72
Cezar Georgian (n.23 aprilie) Adrianafedorca
Dalia Larisa (n.24 aprilie) Lauradaria
Alexandru (n.25 aprilie) Mamacita
Daria Maria (n.25 aprilie) Mihaela agh
Delia (n.26 aprilie) Loreen
Calin George (n.26 aprilie) Connie 1974
Rares (n.26 aprilie) raresionut(Alina - n 17 Aprilie)
Miruna Ioana (n.28 aprilie) Miska
Andrada Cristina (n.28 aprilie) Simonela
Sara Narcisa (n.29 aprilie) Danna J
Vladimir (n.30 aprilie) Sibip
Delia Melissa Mamanati (n.30 aprilie, 3,7 kg., 49 cm.)



Acum suntem 44 si 48 si suntem tare frumosi Specialii 2005 by Alessia 105
(New) Avem Pagina WEB

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48054" target="_blank"> Aici am asteptat sa soseasca in viata noastra
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48283" target="_blank"> Aici am inceput www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48498" target="_blank">2 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48896" target="_blank">3 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49250" target="_blank">4 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49659" target="_blank">5 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49997" target="_blank">6 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50554" target="_blank">7 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50895" target="_blank">8 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51300" target="_blank">9 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51708" target="_blank">10 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52007" target="_blank">11 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52286" target="_blank">12 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52593" target="_blank">13 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53102" target="_blank">14 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53589" target="_blank">15 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54100" target="_blank">16 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54596" target="_blank">17 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54835" target="_blank">18 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55025" target="_blank">19 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55318" target="_blank">20 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55723" target="_blank">21 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56093" target="_blank">22 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56502" target="_blank">23 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56761" target="_blank">24 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57010" target="_blank">25 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57485" target="_blank">26 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57976" target="_blank">27 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58150" target="_blank">28 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58383" target="_blank">29 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58636" target="_blank">30 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58947" target="_blank">31 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59070" target="_blank">32 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59211" target="_blank">33 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59355" target="_blank">34 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59451" target="_blank">35 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59533" target="_blank">36 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59636" target="_blank">37 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59782" target="_blank">38 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59897" target="_blank">39 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60032" target="_blank">40 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60173" target="_blank">41 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60405" target="_blank">42 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60535" target="_blank">43 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60619" target="_blank">44 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60751" target="_blank">45 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60858" target="_blank">46 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61031" target="_blank">47 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61292" target="_blank">48 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61503" target="_blank">49 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61684" target="_blank">50 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61888" target="_blank">51 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62155" target="_blank">52 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62405" target="_blank">53 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62504" target="_blank">54 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62726" target="_blank">55 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63032" target="_blank">56 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63190" target="_blank">57 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63391" target="_blank">58 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63581" target="_blank">59 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63734" target="_blank">60 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64009" target="_blank">61 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64309" target="_blank">62 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64562" target="_blank">63 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64804" target="_blank">64 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64913" target="_blank">65 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65065" target="_blank">66 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65311" target="_blank">67 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65777" target="_blank">68 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66034" target="_blank">69 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66394" target="_blank">70 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66651" target="_blank">71 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66887" target="_blank">72 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67161" target="_blank">73 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67413" target="_blank">74 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67705" target="_blank">75 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68099" target="_blank">76 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68496" target="_blank">77 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69071" target="_blank">78 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69350" target="_blank">79 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69571" target="_blank">80 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69759" target="_blank">81 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69949" target="_blank">82 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70198" target="_blank">83 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70564" target="_blank">84 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70904" target="_blank">85 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71170" target="_blank">86 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71450" target="_blank">87 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71714" target="_blank">88 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71970" target="_blank">89 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72365" target="_blank">90 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72740" target="_blank">91 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73167" target="_blank">92 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73753" target="_blank">93 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74086" target="_blank">94 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74393" target="_blank">95 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74831" target="_blank">96 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75230" target="_blank">97 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75756" target="_blank">98 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76524" target="_blank">99www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77035" target="_blank">100 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77513" target="_blank">101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122
123





Listuta din nou cu mic

Mamacita dpn: 1 septembrie 2007 Bun venit pe lume Anabela!!
Andruzza dpn: octombrie 2007
Dantje dpn: 18 octombrie 2007
An-k dpn: 2007
Crissa-77 dpn: 2007
Cenia dpn: mai 2008




Dana cu minunile ei: Mihai (20.04.2005) si Andrei (3.04.3007)
http://community.webshots.com/user/danuta_t

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonela spune:

Dragelor, bine v-am regasit!

N-am mai scris de ceva vreme, ca am avut multe probleme pe cap, dar v-am mai citit din cind in cind...

Cenia si Crisa felicitari pentru sarcina! Sa va fie usoare urmatoarele luni si sa aveti cite un bebe sanatos! Pupici pentru Andrei si David!!! Sunt putin nostalgica citindu-va, pt ca ma gindesc ca daca n-as fi avut ghinionul sa pierd sarcina, as fi devenit si eu mamica pentru a doua oara in decembrie...Asta e, cum vrea Dumnezeu, mergem mai departe!

Danuta, felicitari pentru progresele cu Mihai! Citesc mereu cu placere nazdravaniile fratiorilor! Mai povesteste-ne!

Zuzu, felciitari pentru botez! Sa va traiasca Sofia! As vrea si eu sa vad pozele, daca se poate!

Mamacita, sper ca sunteti bine si tu si Anabela, si cind va mai reveniti si va puneti pe picioare te asteptam din nou pe-aici, sa ne mai dai vesti bune!!

Andrada a trecut, intre timp, printr-un episod cu diaree si probleme. O ducem iar la analize pentru lactoza. Si a mai avut si un nou episod de bronsita...Acum e bine. Vorbeste non-stop, alearga, deseneaza, "citeste", scrie,il hraneste pe bebe si il pune sa faca pipi pe olita, spune poezii, imita absolut tot ce aude,ii plac mult carticelele cu animale si se uita numai pe animal planet la tv. Desenele animate nu-i atrag atentia, in schimb animalele, da. Imi zice sa-i arat leul, maimuta si ursul A fost si la circul acvatic cu tati, aici linga parcul Moghioros, si a fost absolut incintata. Aveam emotii ca n-o sa aiba rabdare, dar mi-a zis tati ca a stat nemiscata si impresionata vreo ora jumate cit a durat spectacolul!!! Afara se joaca frumos la nisip, nu mai bate copiii decit foooooarte rar, daca o supara ei cu ceva, le da jucariile, face schimb de carucioare si galetuse cu alti copii. Cel mai mult ii place sa dea pe topogan si sa se urce pe absolut toate tricicletele intilnite in cale, desi nu stie inca sa pedaleze singura... Face si la olita si pe wc, dar se intimpla uneori si accidente, cind ne spune ca face pipi in timp ce face, mai ales in casa, cred ca nu e atenta, nu stiu...

Dantje, imi inchipui ce sperietura ai tras! Si Andradei ii place sa se uite pe geam, dar din feriicre nu ajunge si nu poate sa-l deschida...Ai mare grija! Ce mai face bebe din burtica?

Adseana, RRox,Ana si Cenia, v-am vazut pozele recente, din vara, sunteti foarte frumosi toti si maiales copilasii vostri, m-am delectat!!

Ionela,ce mai face Dora, s-a obisnuit pina la urma la gradinita, nu? Imi pare rau pentru accidentul de masina! Sper ca n-a fost grav! Si noi am avut un astfel de eveniment nefericit acum 2 sapt. si am avut masina in service. Intre timp mi-am luat si eu o masinuta mica, de oras, si sunt forate bucuroasa! Desi nu fac mai putin timp pe drum casa-serviciu (doua ore dus-intors) cel putin e alt confort, nu se compara! Pupici cretulinei!

Apropo de cretuline, Gegea ce mai face Daria? Si de Brien mi-e dor, ca taaare rar mai intra Daria cea mare


Coco, felicitari pentru noul job si ma bucur ca-ti place din ce in ce mai mult! Bravo tie ca ai reusit sa ajungi la salonul auto de la Frankfurt! Multa bafta in continuare! In ce priveste socializarea, eu nu-mi fac probleme inca, desi Andrada sta acasa cu bona, nu merge la gradi. Tanti o scoate 2-3 ore/zi afara si o duce in parc si in locuri unde sunt copii, chiar si aici in jurul blocului. Are deja prietene si ii cunoaste pe toti copiii, pe mamicile lor si pe bunici! Imi povesteste in fiecare zi!

Gata, ca deja m-am intins mult prea mult si risc sa va plictisesc!
Pupici.

Simona si Andrada(28.04.2005)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

Cenia felicitari, ma bucur foarte mult pentru voi

Poze noi cu noi;
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cenia spune:

Zuzunachi, Pisicuta multumesc pentru felicitari.
Nici David nu consuma fructe : banana i-o dau cu brinza de vaci si mar date prin razatoare de pe vremea cind era bebe si nu vrea bucati mari.
Pepene verde mai ia de la noi, ca in asta consta cina noastra de obicei. II place pepene galben, aici e foarte bun, dulce si zemos dar nu intodeauna. Si mai sunt aici niste struguri fara simburi care il mai atrag citeodata.
ar vrea pizza, cartofi prajiti, pate si parca a inceput sa manince acum cond suntem la sfirsitul borcanului de ursuleti gumati cu vitamine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Cenia - felicitari, sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos!

Coco - felicitari pt deplasarea la Frankfurt, si eu vreau sa ajung pe acolo, cred ca o sa dau pe spate

Si eu vreau sa-mi schimb job-ul, deja nu mai am nici o tragere de inima aici, seful meu e control freak... astept un raspuns din afara si inca unul pe o alta pozitie dinauntru, si sper ca in max o luna jumatate sa nu-i mai vad moaca si ascult aberatiile .

Despre noi... Pe Nati o apucase o veselie nebuna aseara, radea si chiuia singura in patut la 10 noaptea, iar Irina tzipa la ea din cealalta camera (adica dupa ce-o pusesem in patut sa doarma, cu lumina stinsa) "Nati, nu mai tzipa, ma doale capul!!!"

In rest o cam terorizeaza. Cand trece Irina pe langa ea Nati saracuta clipeste des, ridica mautzele sa se apere (chiar daca Irina e doar in trecere) si racneste preventiv. Sau cel mai sigur se lasa sa cada in fundulet pana trece uraganul. Manifestarile Irinei sunt cam la modul impins discret cu spatele sau cu funduletul, smuls jucarii din mana, imbrancit cand nu o vad eu. In rest, o iubeste de nu se poate, si mai nou tzipa amandoua de ma trec fiori prin timpane. Se fugaresc prin casa, si toate bune si frumoase pana la primul racnet al lui Nati. Dupa care o luam de la capat.

Mamacita - mai da-ne o veste despre voi cand poti, sa stim ca sunteti bine.

Andruzza - ce mai face bebe? Pana la urma care e DPN-ul? de data asta n-ai mai facut cerclaj, asa-i? Cum iti mai e?

Va las, ma intorc la munca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

buna buna

andira, 22 oct este dpn-ul, dar fiind cezariana va fi in jur de 10-15 oct, in functie de cum va merge sarcina. Da, fara cerclaj, fara contractii, fara nimic(greturi, arsuri, insomnii), ce mai, parfum!! Bineinteles ca am compensat cu kg, multeeee!! Iar la lupta cu ele!




mamica lui Rares(10.03.2005)
http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Lasa, ca le dai tu jos, nu-mi fac probleme, ai avut o vointa fantastica data trecuta
Deci mai ai mai putin de o luna.. super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rrox3 spune:

Cenia felicitari!!! Sarcina usoara si un bebe sanatos si iubit de David!

Andruzza tinem pumnii, mai aveti putin

Mamacita inca nici o veste? Ne e dor de voi!

Crisa Bravo, foarte buna ideea cu marea! Ma bucur ca v-ati simtit bine.

Scuze ca nu scriu mai mult de data asta.
Multumim tuturor care ne-au mai vazut pozele de cand n-am mai trecut pe aici Am o perioada mai ocupata si nu am timp deloc, nici macar sa citesc DC-ul, decat foarte rar. O sa revin imediat ce o sa pot.
tuturor!

Roxana, Mariuca (n. 1 iulie 1999) si Ioana (n. 23 martie 2005)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:


Ne-ati uitat? Noi nu v-am uitat, va ducem dorul mereu, doar ca stam mai prost cu timpul.

Am revenit si noi la inceputul saptamanii din vacantza noastra in Italia care a fost super, ne-a placut si noua si Raducului tot ce am vazut! Adevarat ca nu prea ne-a lasat el sa vedem muzee si ca in biserici tipa ca-i placea cum se aude, dar am vazut locuri minunate, am testat mancaruri mai mult sau mai putin bune(noi, ca Raducu nu prea s-a omorat cu papa. De fapt cat am fost la mare am avut bucatarie si i-am facut eu papa si cu aerul sarat a papat de-a spart , iar apoi in vizitele facute a fost cam in greva, a papat in schimb fructe multe, care in Italia sunt tare bune....).

In rest suntem bine, asteptam cu emotii 1 oct cand vom merge la gradinitza.. speram ca va fi ok, desi inclusiv revenirea la bunici dupa 3 saptamanii cu mamii si tatii a fost cu probleme si refuzuri.

Sper ca toata lumea e bine, nu am citit f atent din urma.

cenia, felicitari, sarcina usoara si bebe sanatos si reusit (ca David).

mamacita, asteptam vesti bune....

andruzza bafta si putere pe ultima suta de metrii. Tinem pumnii sa fie ok si abia asteptam vesti despre Stefania!

scuze ca nu va scriu la toate , dar e tarziu, si trebuie sa culc un copil

Va pup pe toate si pe micuti de asemenea!



Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

MARE INTILNIRE,MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coco spune:

[quote]Originally posted by andira

Coco - felicitari pt deplasarea la Frankfurt, si eu vreau sa ajung pe acolo, cred ca o sa dau pe spate
[quote]

Eu am dat pe spate , iti doresc din tot sufletul sa jungi acolo!1

Fetelor- m-am intalnit cu asistenta dr de familie si mi-a zis ca la sfarsitul lunii sa ne pregatim de vaccin. si e corect- m-am uitat in carnetul de vaccinari, iar trebuie sa ne vaccinam, uff!

Mergi la inceput