All about Constanta! (83)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Un an nou fericit, cu bucurii, satisfactii si multa Sanatate!!!!!Distractie placuta diseara, ne "vedem" la anu'in +.

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

felicitari mamicilor
Narcisa, am fost tare emotionata cand am vazut ca vine bb3.nu am vrut sa spun nimic, te asteptam pe tine sa vii cu vestea
vad ca suntem mai multe nostalgice doritoare de bb.

la multi ani!


de piticotu' uriash

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

Va doresc ca in anul ce soseste peste cateva ore sa aveti o sanatate excelenta,voi si cei iubiti,multa dragoste,sperante si vise!Chiar daca nu toate visele ni se implinesc,sufletul si mintea au nevoie de ele...Avem nevoie de o lume a noastra,virtuala,in care sa intalnim tot ce ne-am dorit...
Iar cand asteptarile si telurile incep sa ni se realizeze,ce poate fi mai minunat?!
LA MULTI ANI tie,lumii mele virtuale,plina de prichindei nevinovati!



Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

July,ce-i cu norii astia negri in ultimele saptamani ale acestui an la tine?!
Despre fratele tau,ce sa-ti zic,ma mir ca a scapat de bisturiele lungi si rapide din Cta!Bine ca s-a vindecat!Multa sanatate iti doresc si tie!Cand ai reusit sa capeti fractura aceea amenintatoare?Sper ca toate astea sa ramana amintiri urate dintr-un an trecut,iar cel ce incepe maine sa nu-ti aduca decat zambet!

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

pentru "All about Constanta"din toata inima "Un an mai bun,cu multa sanatate ,pace si liniste sufleteasca !
La multi ani!Sa fiti iubiti si sa va bucurati de tot ce e frumos!"
Mariuca ,mami si tati






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

July...uf...nu degeaba am eu groaza de spitalul ala din C-ta...
Ai grija de tine, sa te odihnesti...dar cum ai reusit sa iti fracturezi o coasta?

Va dorim si noi un an nou fericit!!! Bebei sanatosi si mancaciosi, copilasi fericiti si isteti!!!!!!
Ne auzim in 2007!!!!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Sa va aduca anul 2007 tot ceea ce va doriti!!!!
Multa sanatate, cat mai multe bucurii alaturi de cei dragi, progrese pentru prichindei, dragoste, intelegere, liniste sufleteasca si realizari pentru parinti!

July, curaj! Sunt convinsa ca toate ne vom gandi la tine, sa te refaci usor! Sper ca gandurile noastre bune sa ajunga la tine cat de repede si sa te simti mai bine! Multa sanatate!!!!

Cu mult drag,
Sebi, mami si tati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

July, imi pare tare rau de patania ta, refacere rapida! am trimis pm-ul inainte de a citi aici
anul viitor va fi unul plin de bebici pe subiectul nostru, ce frumooos!
un an nou fericit tuturor, plin de bucurie si impliniri! La multi ani fericiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

La multi ani, 2007!!!!

Sebi a rezistat eroic, "la petrecere" pana la ora 2 AM, din intaia zi a anului 2007. Hihihi, "a vazut cum liminitele (artificiile) au gonit vechiul an si au vestit noul an!", a dansat (tzopait) si a mancat din tortul pe care l-am pregatit impreuna si pe care il astepta cu maaare nerabdare inca din 2006.

Va vine sa credeti ca dimineata s-a trezit inainte de ora 8 si m-a chemat la joaca!?

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Mey, fetelor, eu ma simt f bine psihic (sunt fericita!!!!), insa au inceput greturile si ma cam doare si burtika... Sunt obosita si nu pot sa adorm (desi ar fi momentul, ca Sebi a tras pe dreapta)...

Un cadou mic, pt mamici nostalgice! Mi-ar fi placut sa stiu ce a fost inainte de capitolul 20, dar n-am reusit sa gasesc....
Roxana, cand ai timp, poate postezi datele inaintea listutei!


Mamici de Constanta
20,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37001" target="_blank">21, 22,23, 24, 25, 26-disparut, 27, 28, 29, 30, 31,

Constanta la apel!
32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,

Constanta te saluta!
61, 62, 63,

Constanta la apel!
64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73,

All about Constanta!
74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83...............

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput