Constanta la apel !!! (33)

Constanta la apel !!! (33) | Autor: sinzi_ana

Link direct la acest mesaj

Noul subiect aici:


-Adinutza(Adina) - Bogdan -17.04.2000 si Andrada - 01.12.2003
-Ana 68 (Ana-Maria) - Al;\ex (?) si Luana (?)
-Anomis (Simona) –Andreea –23.01.2000
-Arboria(Julia) - junioara?
-BB23(Alina) - dpn 21 iul.2005
-BDana-Mihai Cristian - 13.01.2005
-Cali –Mennan -27.09.2004
-Caty – Dinu - 15.10.2003
-Cornelia - Maria -02.07.2003 si Stefan (4.05.2005)
-Crig(Cristina) - 23.02.1972 -Maria-Teodora- 3.09.200
-Cristina_smn(Cristina)-Mihaita-11.05.2004
-Crixia (Cristina) – Alexia -22.07.2003
-Dady68 (Tania-Gabriela) -Andreea 14.09.1996 si Bianca 14.02.2004
-DanaP – aspiranta
-Dianamaria –Tiberiu-Andrei – 07.07.1997
-Emaaimee(EMA) - DPN 08 iulie 2005.
-Ematutui(Emilia) -bb.de mart.apr2004?
-Fiquelle(Madalina)-BB-12.08.2005
-Galarina (Cristina) – Stefan
-Gegea(Geani) - cu puiutz de omDPN-14.04.2005
-Gen68 –1.apr.1968 -Marius – 23.05.2000
-Ione (Ionela)– Maria & Elena - 26.05.2003
-irinabungau(irina) DPN-5.08.2005
- Jone si Alexandra - 26.02.2005
-July (Julide)– Teodora – 15.10.2002
-Larular (Raluca)– Andra - 24.11.2003
-Laura111 (Laura Tatiana)– Vlad –15.02.2000- Layla (Carmen)– Daniel-Alexandru - 29.12.2003
-Liris( Simona) – aspiranta
- Lizuca (Gabriela)– Alisia - 05.09.2002
- Loreen (Laura) - Bianca 8 ani 1/2 si bb Delia (26.04.2005)
-Magdala(Magda)- Rafaela -01.03.2001
-Mamanaty(Naty)- DPN- 25apr.2005
- Marlen_b –Andreas-05.10.2004
-Mav(Victoria) - Andrei-Sebastian - 04.02.2004
-Mygirls(Oana)(9ian1978)- dpn-15mai
-Narcisa –Patrick 29.02.2002 si Vivien 27.01.2004
-Nicoleta-Carmen –Rares –01.12.2003
-Norris(Cristina)-Norris-29.05.2004 + Eric-4,5 ani?
-Oana (Ioana Corina)– )-Paul- 03.07.2002
-Roxanaz –Patrick-Filip – 29.07.2004
-Sinzi_ana –David –04.02.2003
-Stralucitor1 -
-Tanja –Stefan -?
-Tatianas -Delia-Bianca – 05.07.2004
-Tweety – Cosmina –26.03.2003


Am colorat un pic listuta e bine????






". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi si David
David pe malul marii primavara - noi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hello hello.
am fost la Cornelia, e frumoasa si fericita, Stefan e de coma de misto! aoleu, am uitat deja cum eraaa!!!!! dar ce mai, trebuie sa pregatim baietzii din gasca ca or sa aiba un tovaras de nadejde la fotbal!am pupat-o de am albit-o,. din partea tuturor!
Loreen, DA, face dupa fiecare supt. trebuie sa fie grunjos, cu aspect de gris, de culoare galbena-kaki.
Alina, cam rarutz pe aici...cum mai sunteti, ce mai face fotbalistul? cit mai cintareste? tu esti ok?
Oana, imi pare rau ca nu ai putut ajunge si tu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Aici gasiti subiectul vechi: www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47749&whichpage=10 br / " target="_blank">Constanta la apel(32)!


Sinzi-te rog sa mentinem titlul vechi ca o sa ne incurcam in denumiri . Daca nu te superi si numele fetitelor coloreaza-l cu alta culoare ca ...mioape ca mine nu le vad! Mersi!
Cornelia, inca o data: Sa-ti traiasca flacaul, sa fie sanatos si cuminte! Si tu sa ai grija de tine pt. ca nu esti numai mamica lui Stefan si Mariuca are inca nevoie de atentia ta!
eu sunt racita cobza si nu am mai intrat pe calc.Imi pare rau ca n-am avut cum sa ajung la Cornelia cu voi. Sper ca intr-o luna sa o intalnim la plimbare cu bb-ul.

Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)

Poze Aprilie!

Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

Fetelor, imi pare atat de rau ca n-am ajuns....de obicei sunt f punctuala si parolista, dar de data asta n-a tinut de mine. Am stat de la 13.30 pana aproape de 15.30 la medicul de familie sa-mi iau prenatalul pe mai si sa-mi fac vaccinul antitetanos. Erau o gramada de mosi si babe (am tot repectul ptr varstnici, dar de data asta m-au scos din sarite!!!)care isi cautau diverse boli, nu se mai dezlipeau de langa biroul doctorului...povesti de povesti...ce mai, am innebunit. Nu ma asteptam sa stau asa mult, dar nici nu mai puteam sa plec cand eram atat de aproape...scuze.
Am agitat-o si pe fata mea cu nervii pe care mi i-am facut, din cumitica ce era in timpul zilei acum ma suteaza zdravan,..dar nu pot sa spun ca nu-mi place.


Mygirl si Alexandra(38 sapt+)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

TAnia cu ce culoare sa "pictez" numele fetitelor????

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi si David
David pe malul marii primavara - noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

quote:
Originally posted by sinzi_ana

TAnia cu ce culoare sa "pictez" numele fetitelor????




SA FIE PURPURIU?!


Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)

Poze Aprilie!

Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

quote:
Originally posted by dady68

quote:
Originally posted by sinzi_ana

TAnia cu ce culoare sa "pictez" numele fetitelor????




SA FIE PURPURIU?!


Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)

Poze Aprilie!

Ce nu poti controla...evita!



se face in o ora si ceva, sa culc zgamboiul!!!

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi si David
David pe malul marii primavara - noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Cornelia - mamica implinita, sa fii sanatoasa si sa-ti traiasca copii! Maria sa-l iubesca si ingrijeasca pe Stefan, iar voua, parintii, sa va scplipeasca ochii uitandu-va la ei! Sanatate multa lui Stefan si papi buuun!


Sanzi, si eu vreau sa ne vedem intr-o zi, dar nu stiu cand! Sunt destul de prinsa cu serviciul, apoi vine sesiunea... dar poate venim la Pitici!
Loreen si Geani, sunt total de acord cu Mav, eu sunt pro san si numai san! Proba este cantarul saptamanal, nu faptul ca nu doarme bb 3-4 ore!
Mygirl, eu am avut bagajul cu mine in sala de nastere! Asa credeam si eu ca o sa-l pun acolo unde ma vor caza cu bb. Buna ideea de a avea si ceva apa, ca sigur iti va fi sete! Banii, sa-i tina altii. Telefonul mobil l-am lasat in pat cand m-am urca pe masa de nastere, iar in timpul asta infirmiera a strans asternutul cu tot cu mobil. Noroc ca spatiul de depozitare al cearceafurilor era exact langa sala de nastere si m-a sunat sotul si l-am depistat dupa sunet. Era sa raman fara el. Asa ca tine minte: sa-l pui in geanta, nu ca mine in pat!
Adinutza, ce curaj pe capul vostru! De la Cota 1400 pe jos!!!???

Eu am venit pe la 19 acasa, nu m-am putut incadra sa ajung la Cornelia! Sorry!!! Poate la vara, cand merg in vizita la "vecinii" Corneliei o sa trec si pe la ea(ei)!

Racushoarele Cristina& Alexia
crixia@gmail.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

pun si io o intrebare off topic si putin stupida...
stiu ca coca cola te baga mai repede in mormanat...da' ingrasa????

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi si David
David pe malul marii primavara - noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

quote:
Originally posted by sinzi_ana

stiu ca coca cola te baga mai repede in mormanat...da' ingrasa????



oho,ho si inca ce... pai nu contine zahar? Si zaharul nu ingrasa? ....
Mi-ai facut pofta cu ficateii si ...am facut si eu. Am uitat sa-ti spun ca poti pune de toate in el: marar sau patrunjel, un pic de piper,cimbru, usturoi si la sfarsit si...putin vin.Au iesit un deliciu. Demult timp n-am mai facut ficatei la tigaie.Noroc cu tine!
Adina, a venit Anduta de la pregatire si mi-a spus ca asa cald a fost azi afara.... si mica mea a ramas in casa toata ziua, ca ta-su abia la ora 20:00 a venit acasa...
o noapte linistita!

Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)

Poze Aprilie!

Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:



Va salut si eu dupa o zi plina.Abia acum am reusit sa ma asez in fata calculatorului si sa va scriu cateva randuri.
M-am bucurat azi ca am avut ocazia sa le cunosc pe Laura,Roxana,Tatiana si pe Biuta.Noi nu am intrat in spital dar tare mult ne-am fi dorit sa-l vedem si noi pe bebe si pe proaspata mamica.Dar cum spunea si Tania ne vom vedea in parc. Asta seara am fost in parc dar nu ne-am intalnit cu nimeni.Laura voi ati mai fost?
Sanzi eu am baut multa coca-cola dupa ce nu am mai baut cafea.Asta se intampla acum vreo 5 ani.Apoi am trecut la coca cola light.Devenise pentru mine un drog.Acum beau dar mai rar. Cred ca depinde de organismul fiecaruia.
Tania buni buni ficateii!!!
Va pup!
Cristina si Mariuca

Mergi la inceput