Goldie Pants - 45

Goldie Pants - 45 | Autor: FanClubMJ

Link direct la acest mesaj




Goldie Pants

cap.1, cap. 2, cap. 3, cap.4, cap.5, cap. 6, cap.7, cap.8, cap.9, cap.10, cap.11, cap.12, cap.13, cap.14, cap.15, cap.16, cap.17, cap.18, cap.19, cap.20, cap.21, cap.22, cap.23, cap.24, cap.25, cap.26, cap.27, cap.28, cap.29, cap.30, cap.31, cap.32, cap.33, cap.34, cap.35, cap.36, cap.37, cap.38, cap.39, cap.40, cap. 41, cap. 42, cap. 43, cap. 44



Show Must Go On



Mrs. Lisa Bad J.
Mrs. Purple Jackson
Mrs. Iona Rock Jackson
Mrs. Anka BlueShirt Jackson
Mrs. Oana N. MLover Jackson
Mrs. JoAnn Ebony jr. Jackson
Mrs. Adrianka J. Forever

and the one and only...
Miss Dirty Diana mj_girl



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oooo...am onoarea sa calc prima pragu lu propritaru
www.youtube.com/watch?v=T6ZuVhOEr1E&feature=player_embedded" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=5eYTHnDsMBI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs&feature=&p=079145E02C8F1DCA&index=0&playnext=1" target="_blank"> pt. inaugurare

duamna profisoara sper ca nu ne-ati absentat cu rosu.. io, de example, am kiulit din motive medicale, da am recuperat si retinut ca muzica = viata

colega mj iaca nu e nevoie sa dansalesti prin apartamenili vecinilor

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pffffffffffff d'aia s-a deskuiat mey asa repide clasa noo ca sa nu datuiex io prin apartametile vecine

Citat:
sper ca nu ne-ati absentat cu rosu


duamna bad profisoara io stiu ca colega iona vrea sa fie absentata cu coloarea galbina


mrs parpalaaaaaaaaaaaaa unde iastiiiiiiiiiiiii??????????? mie mi-e dor pe pufi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

Joann, felicitari multe multe multe

D-na profesoaraaaa foarte frumoasa lectia de muzica si mare dreptate mareeee

Am revenit pe ecrane watch out sunt ready steady go sa imi fac temele..numai sa am ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey, azi cu galbin, ieri cu rosu, maine cu blue, poimaine cu black...mie imi convine da 100 la 100 trece cu viderea absentili mele

colejile studiem www.youtube.com/watch?v=oMIaWbO1pao&feature=channel" target="_blank">muzica pana vine duamna profi?

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna ziua elevili
eeeeeeeee, stie www.youtube.com/watch?v=gOsob8cpEBk&feature=mfu_in_order&playnext=1&videos=pwoDFgrqFco" target="_blank">dl propritaru de ce ne deschide usili asa repide pen'ca suntem chiriase maxim buuuuuneeee nerestante cu cheria adik
elevili absente la prima lectie, voi veti fi motivate dupa ce prezentati scutirile sa vad si io di ce ati kiulit de la scoala
pana incepem lectia de azi luati de mai studiati niste muzici menunateeeeee si antrenati-va neuronii




p.s. eleva iona, atat absentili, cat si motivarili lu absentili io le rezolvdaca si cum consider asa ca nu mai visa atatea colori ci mai bine ia de studiaza ai inceput bine

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

iata o poza cu Michael care m-a miscat




**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

in lectia de azi vom vorbi dexpre instrumentili muziciale
ominii e impartiti in doua categorii si anume
-muzicienii, adek compozitori, interpreti vocali intrumentisti si
-publicu larg, adik ominii care se bucura de muzica compusa si furnizata de prima categorie
instrumentili muzicale e utilizate pentru a reda muzicili din capul lu muzicienii, asa cum le aude ei si crede ca suna bine astfel k instrumentili muzicale iaste neste obecti, realizate special sau culese din natura derect care e foloxite in scopul lu emiterea unor zgomote care intr-o maniera ordonata insemneaza ceea ce se kiama muzica

instrumentili muzicale realizate special iaste de mai multe feluri:
-cu coarde, care produc suneti fie prin frecare utilizand arcusu, k cum ar fi vioara, viola, violoncel, contrabas, fie prin ciupire utilizand fingerili, cum ar fi de ezemplu chitara lira, fie prin apasare si aici se includ tambalu, pianu etc
-apoi avem instrumenti de suflat numite si suflatori realizate din lemn sau tablarie si aici avem pe naiu, flautu, www.youtube.com/watch?v=RZXoVa0tH_w" target="_blank">trompeta, trombonu goarna, cornu, acordeonu , www.youtube.com/watch?v=IOxpyJuEuUU&feature=related" target="_blank">saxofonu etc
-instrumentili de percutie iaste acelea care e lovite de muzicianu fie cu mana , fie cu neste bete speciale acilea cuprindem toba gongu, talanga, tamburina, dramba, bateria
-si nu in ultimul rand, instrumentili ilectronice, care aproximeaza sunetele provenite de la instrumentili enumerate mai sus sau chiar reproduc sunetili originale

revin cu completari pana atunci luati de observati ce fromos imbina unii artisti interpretarea vocala cu cea inxtrumentala



www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iaca fetileeeee ca aministratorii dupe ce ca ne lasa sa okupam atatea camere acilea ne mai cadoriseste si cu poze pffffffffffffff si goldie pi deasupra
aministratoriiiiiiiii maxim multumim ca impartiti poza cu noi

fetileeeeeee sa avem grija sa fim cominti sa mai ocupam multeeeeeee camere de aci'nainte pen'ca www.youtube.com/watch?v=0VTz2_cnfKM" target="_blank">Michael is the best


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamnaaaaaaa profisoara io am o ceatza

Citat:

-apoi avem instrumenti de suflat numite si suflatori realizate din lemn sau tablarie si aici avem pe naiu, flautu, trompeta, trombonu goarna, cornu, acordeonu , saxofonu etc

cum naiba se sufla in akordion??? ha??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

instrumentili au aparut din vremili cand stramosii nostri au stiut sa axculte zgomotul pietrelor ciocnite, suierul sagetilor, vibratia lu arcu incordat precum si multe alte sunete provenite din natura e drept ca unele e stridente si suparatoare dar iaste si unele placute care inveselex si destind pe axcultatorii motiv pentru care ei au incercat sa le reproduce utilizand diverse obecte,care e si primele instrumente muziciale iar unile dintre ele se paxtreaza si in zileli noastre astfel kintrumentili obtinute din natura sunt acele instrumente traditionale care le utilizeaza ominii din popor care ei nu are acces la cele special create pentru a produce muzica si astfel se foloxeste de orice face niscavai zgomot care sa le incante orekili
se includ in aceasta categorie biciul frunza, zbarnaitoarea, nicovala si altele...

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput