Goldie pants - 32

Goldie pants - 32 | Autor: FanClubMJ

Link direct la acest mesaj




Goldie Pants - 1
Goldie Pants - 2
Goldie Pants - 3
Goldie Pants - 4
Goldie Pants - 5
Goldie Pants - 6
Goldie Pants - 7
Goldie Pants - 8
Goldie Pants - 9
Goldie Pants - 10
Goldie Pants - 11
Goldie Pants - 12
Goldie Pants - 13
Goldie Pants - 14
Goldie Pants - 15
Goldie Pants - 16
Goldie Pants - 17
Goldie Pants - 18
Goldie Pants - 19
Goldie Pants - 20
Goldie Pants - 21
Goldie Pants - 22
Goldie Pants - 23
Goldie Pants - 24
Goldie Pants - 25
Goldie Pants - 26
Goldie Pants - 27
Goldie Pants - 28
Goldie Pants - 29
Goldie Pants - 30
Goldie Pants - 31



Show Must Go On

Mrs. Danat Classy MJ
Mrs. Adrianka J. Forever
Mrs. Lisa Bad J.
Mrs. Purple Jackson
Mrs. Iona Rock Jackson
Mrs. Anka BlueShirt Jackson
Mrs. Cory dangerous J.
Mrs. Oana N. MLover Jackson
Mrs. JoAnn Ebony Jackson
Mrs. Alexia MJ
Mrs. Maira J. Jackson (astrojunkie)
Mrs. Motanik Millenium J.

and the one and only...Miss Dirty Diana mj_girl

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Am priceput despre ce este vorba.Merci Mj.
Am senzatia ca devin paralela cu subiectul rau de tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutza acu io nu-sh daca tu devii paralela poate ma intersectez io cu blueshirtu tau sa nu ramaie singur nu de alta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey MJ, never-ever.
Daca io voi mai fi p`acilea sau daca nu....pe baieti ii iau cu mine.
Mi s-au intamplat atatea in ultimele luni, incat lupt cu dintii pentru ce este al meu.Asa ca reorientarea va rog.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello

am lipsit motivat mey, da motivu nu poci sa il spun decat in privat ca doar sunt o lady

lisa bun biznis ai de gand sa faci...mie mi-a placut atat de mult incat am uitat tot...am uitat pana si ce are iona in dotare. ii stiu mai bine pe ai lui sis....pacat ca da asa rar pe la noi.

mey anka eu zic sa daca servesti 2-3 cesti de cafea de p'aci iti revii sigur si te pui in tema

in rest? purple ne zici ce are iona la mansarda?

renny va saluta si va spune ca a dormit tare tare bine azi noapte

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey acu io ce sa zic vezi sa nu-i rupi camasha cu dintzii ca dupa aiaaaaaaaaa....nu mai raspund de faptili mele o sa vreau si mai si sa ma intersectez cu el

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Am priceput despre ce este vorba.Merci Mj.
Am senzatia ca devin paralela cu subiectul rau de tot.


anka tre sa fii prezenta in clasa mey ca sa stii lectia ..insa daca ai de gand sa mai absentezi....macar lasa-ne noua caietul de teme ..si ti le facem cu placere....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey vedeti ca sunt si eu pe aci si am prioritate ca doar sunt fina lui
io am observat un lucru anu asta lu mj si lisei le cam fug okii dupa altii oare vor sa experimenteze ceva nou? si tu lisa ai face bine sa povestesti si faza cand ati fost surprinsi de BAD ca lucrurile nu stau tocmai cum zici tu

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Eu vreau sa il vad pe BlueShirt, ca daca ma intersectez cu el pe strada si nu il recunosc? Si fac ceva nelalocul lui?

Va spun un lucru ce am vazut la iona in mansarda...are o camera cu "accesorii". Am facut o poza rapid...primul lucru ce mi-a sarit in ochi au fost neste chei de Escalade




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
io am observat un lucru anu asta lu mj si lisei le cam fug okii dupa altii oare vor sa experimenteze ceva nou?


doamneee iona, tu vorbesti???.. ce am facut de crezi asta?..nush unde vezi tu ca-mi fug okii.. ca yo port okelari de soare permanent ..si in plus nu am oki decat pt baietii mei ca este cei mai hoooot din cati se egzista
.....mai bine cred ca ai prins frica de mine...dar n-am facut nik intentionat mey ...iar, daca te referi la baiatu asta sau la curly.....aia a fost o chestie de conjunctura ..nemik planuit cum crezi tu ..si a fost tot din "vina" voastra .. insa acum nu regret

Citat:
si tu lisa ai face bine sa povestesti si faza cand ati fost surprinsi de BAD ca lucrurile nu stau tocmai cum zici tu

..tu chiar crezi ca daca e asa cum zici mai eram azi dimi ?...eu nu recunosc nimic ..vreau dovezi mey ..daca ezista asa ceva....tot ce pot spune e ca....inca nu mi-am revenit in simtiri ..cu toate cafelili ce mi-au fost servite astazi

PS. apropo, cand dai urmatorul party?

woooow, purple, ia zi ce descoperiri arheologice ai mai facut la iona? ...vaz ca numai tu ai bafta asta

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetili vaz ca v-ati mutat la alt apartament , si nu mi-ati lasat si mie un belet in usa a veche unde sa va gasesc , da de mine nu scapati .

si ca sa nu viu cu mana goala , am adus un pic de www.youtube.com/watch?v=RPqOfoZH2sc" target="_blank">praf de ras, ca de asta nu a dat nimeni



"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput