Goldie pants - 32

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Welcome back Joann

Sa continuam seria dezvaluirilor senzationale din mansarda ionei (1..ati retinut - chei Escalade)

2: o filmare:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Eu vreau sa il vad pe BlueShirt, ca daca ma intersectez cu el pe strada si nu il recunosc? Si fac ceva nelalocul lui?

Va spun un lucru ce am vazut la iona in mansarda...are o camera cu "accesorii". Am facut o poza rapid...primul lucru ce mi-a sarit in ochi au fost neste chei de Escalade





Mey Purple, nush ce vazusi tu la iona, dar sigut nu erau de la Escalade.Nici macar dublura.Ca sa ma esptim ca o duamna le tin in mana mereu, sa nu le pierd. Sigur erau neshete chinezarii, facaturi ordinare sa te induca in eroare.Iona e campioana la hoax asa ca totul este posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

JoAnn biletul era sub pres, cred ca neintentionat l-a pus acolo cineva next time o sa ma asigur ca primesti instiintarea

seara asta ce mai scotociti? pe unde? si cu cine?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

pai nu mai scotocim nik Oana....de fapt sunt curioasa cu ce mai apare Purple .....mey io ti-am zis : okii mari ca Iona e campioana
Stii cum zice Mj: don`t make it factual

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

tu vb anka?,cu pozili tale hoax?..mey da tipul in camesa purple ce mai face? nu l-ai mai adus azi cu tine?

joann, shadow inca nu ne-a aratat ca stie sa defileze ...chiar mey purple, ce-ti veni sa-i pui numili shadow?

oana, anka e responsabila cu scotocitul ..noi stam cuminti

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple mansarda lu iona e camera sicreta cu tot ce detine? sau mai are inca una sicreta....aaaaa erau acolo centurile alea ce zicea ea ca le-a colectionat in vremurile de demult?ca sa stim daca erau sicretele bune sau hoax cum zice anka


lisa nu ne servesti nemic seara asta?

mj? unde umblii? la party aseara nu ne-ai zis pe unde ai fost...ce ai descoperit pe la iona


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili, pe voi va servesc cu neste yaurt



iar pentru ca cine-mparte parte-si face ..yo ma servesc cu un fresh de portocale





www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

aia nu e doar o camera cu "accesorii" e camera unde imi incarc dimineazta bateriile inainte de cafea sicretu energiei mele si va spun eu ca nu e hoax si ma bucur ca nu ai apucat sa scotocesti sa descoperi toate secretili mele

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

pai la ce legaturi ai cu secret service din afara tarii.....e clar ca nu avem sanse sa iti epuizam tainele

da macar asa, una doua....poate mai descoperim, ca sa ne mai luminam si noi, cum faci fata la atatia baieti si la atata treaba

deci acolo tii energizantu ala de care nu ne zici. nici sa ne vinzi la plic nu vrei egoista mai esti mey

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetele

mj hai cu cafeaua aia odata , ca tre sa ma apuc de .

lisa shadow o sa defileze ....in cursul zilei de azi



"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput