Goldie pants - 32

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili
mey joann da tu nu poti ca sa-ti prepari cafeaua singura?? ca io rateta ti-am dat-o acu nu-sh io servesc cafelili iete colea www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> da musai dai ceva in schimb

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Good morning

Am fost retinuta aseara, ma scuzati ca nu am revenit cu informatii.
Se pare ca, intr-adevar inregistrarea gasita la iona este unul dintre secretele ei de a fi atat de activa.
Cat despre chei, am dovezi ca nu sunt hoax... Sporty nu cred ca m-ar minti, doar sunt nasa lui... (de altfel, fiecare ar trebui sa avem Escalade-ul nostru).
Ma gandesc daca sa mai dezvalui ceva din ce am vazut...

Joann, nu prea esti corecta...adica depui aici nonstop cereri de cafea, defilari, diverse..dar tu?
In curand o sa uit cine e Ebony jr, (de Shadow nu uit....dar vad ca nu prea esti darnica cu informatiile)..si daca ma intalnesc cu ei din greseala si ? Nu ii vedem decat o data pe an...cum sa nu uitam ca nu sunt singuri?

Fetelor trezireaaaaaaaaaaaa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mj am baut toate 3 cafelili ...buuuneeee

purple ,cum sa uiti care sunt baietii?? ete ...ia aminte...Ebony jr. si Shadow

defilarili mai tarziu, ca acu suntem ocupati cu studiul

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=i1VPxXreMDA" target="_blank">buna

fetili, cafeaua am baut-o de dimi, acum savurez un www.youtube.com/watch?v=QpNB8Y7UXDU&feature=related" target="_blank">ceai..iar baiatul meu cel mai HOT o sa va faca o defilare ca de inceput de wk, sa va mearga bine




www.youtube.com/watch?v=d2Ma5iLOfuw" target="_blank">O sambata frumoasa

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili niciodata nu v-am zis parerea mea despre prestatoarili de aci vreti sa o stiti?? suntem neste mediocre

dar sunt sigura ca stiati deja

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey vaz ca cineva ne-a facut mediocre, probabil plictisita ca nu mai iese sporty la defilare sau magicu...cred ca ei erau preferintele....asa ca e musai sa bagam plictisu in dulap si sa inceapa iar activitatile aducatoare de destindere si de alungare a ridurilor pentru cei ce stau incruntati cand ne cetesc


deci.....eu incep cu o defilare, poate mai imbunam audienta....daca nu barem miscam atmosfera ca sa deplasam masa de aer prost ce s-a abatut peste unele zone







Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

He he he he....eu cred ca noi suntem de vina..am lasat procesele in trecut, rapirile, spa-ul . Ne-am luat vacanta?
Ei bine, NU!!!!!!!!
Anunt in direct acum ca senzational si in direct il rapesc pe Shadow, o dau in judecata pe iona pt. www.mtv.com/bands/j/jackson_michael/thumbnails/jam_281x211.jpg" target="_blank">Sporty TV (vreau drepturile de difuzare, ca sunt nasa lui) si am redeschis spa-ul . Parca transportul de acum de dark chocolate e mai special ca niciodata.

Pentru stimata audienta nu pot sa recomand decat niste oxigen



mai mult de atat nu putem face pe aici...se egzista alte goldielanduri probabil mai interesante.
Chiar si pe la subforum se exista neste subecte interesante...

Pe ce te bazezi oana cand spui ca magicul si sporty? Adica restul ce au? La mine s-au dus toti neuronii in vacanta [pk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mey purple...WTF ia manili dp Shadow si reorienteazate spre alt senzational ...adica pana acu a stat singur si nebagat in seama si acu gata ti-a cazut cu tronc???
lisa aveai tu un ceai , as vrea o cana pt purple

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

draga cinderella am zis sporty si magicu ca sa o scot pe sis la interval, sau pa iona ca ea stie bine procedurile de aparare si de motivare a sentintelor. si de BAD sau CT sau de metalul tau nu poci ca sa zic, ca nu vreau sa ma acuzati de tradare.....da cu iona imi permit, ca ea sse uita in curtea mea, eu in a ei....deci e razbel de gherila

JoAnn t-am zis sa stai cu ochii in 16, ca aci ti se sufla in ceafa....da tu ii lasi slobozi si in vazu lumi..acu iaca.....presteaza de il rascumpara, si zii mersi ca nu l-a luat iona, ca era muult mai dificil

aveai o restanta cu ebony la cina, a zis ca acum daca am terminat programul cu ASP, poate sa vina cand doresti tu

iar daca goldielandul asta nu e pe placul cuiva, exista o solutie....sa nu ceteasca. de obicei cand dezaprobi ceva e elegant sa ai si argumente

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Mey, am zis sa intru si eu, in sfirsit, aici sa vad despre ce scrieti, ca se termina capitolele cit ai zice Michael... dar mi-am dat seama ca... sinteti prea tinere pentru mine. Dar imi place ca sinteti vesele!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput