Goldie pants - 32

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna seara
ma scuzati dar am facut inventaru in camera sicreta nu lipseste nimik(copia inregistrarii nu o pun la socoteala) dar ce credeti ca am gasit? neste amprente pe unili centuri ale cui or fi oare?

purple bine ca nu l-ai rapit pa finu ca eram dispusa sa platesc eu rascumpararea ti-as fi acordat drepturili de difuzare pt. sporty tv dar stai linistita ca esti unica mostenitoare in cazu....... dar si unica suspecta

mey oana ce mai vezi in curtea mea in afara de sporty tv? cum stai cu programarile la spa? este una care are nevoie urgenta din cate vad

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

nelia intai de toate bun venit la goldie . chiar daca e scurta vizita ta, ne bucuram ca ai trecut pragu si ne-ai lasat si un gand

eu fiind mica sirena de aci, adica cea mai mica am zis sa iti raspund si sa iti spun ca nu conteaza ce scrie in buletin, sa ai imaginatie si sa vrei din tot sufletul sa zambesti tine doar de vointa ta. sa gasesti in cel mai sumbru si trist lucru puterea de a iubi si a zambi, e un fapt ce ne face sa dam la infinit play pe ceea ce ai gasi aci sub denumirea de "defilare"

il iubim pe Michael si tocmai de asta nu lasam sa se astearna paraful si nostalgia peste noi si peste el. il vedem sexy si energic si plin de dragoste si prezent aici in viata noastra si in mijloocul nostru zi de zi




goldie girls rascoliti mansarda lu iona? de stati asa calme?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
mey oana ce mai vezi in curtea mea in afara de sporty tv? cum stai cu programarile la spa? este una care are nevoie urgenta din cate vad




poi acu is eu blonda da sper ca nu te astepti sa iti zic chiar TOT din ce vad am si eu neste echipamente ce trebuie calibrate, si tre sa le experimentez undeva

sporty tv.....ma uit cand si cand, nu mereu, ca am treburi solicitatnte si eu aci la mine in batatura da cand ma uit...vad neste minunatii

cat despre spa, e totul pregatit. chocolata e la temperatura optima. numai buna ca sa inlature viziunile negative

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

OMFG mey de mediocra ce sunt am si uitat ca azi e un eveniment important gata, gata sa ratez partyli da nici cu voi nu mi-e rusine nu zice bine vorba aia?? ca cine se aseamana se aduna
da daca mi-am adus aminte inseamna ca mai am sanse de recuperare nu?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj
fetili, azi e rost de party in batatura noastra

eu am zis ca nu-mi las firma de catering sa falimenteze..chiar daca am parte de o reklama negativa ..am sa servesc astazi din partea casei toati delicatesili ...
unora le pica rau la stomac vaz....si la creier..









PS si pt. ca mediocritatea reala s-a instalat confortabil la unele persoane..yo zic sa ne vedem de ale noastre ...si de.... "mediocritatea nostra"

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mj la cat mai multe luni pe aci si da sa sti ca nu dau nimik in schimb

lisa vad ca doar pe mine ma taxezi pt.serviciile de catering

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iona, azi mediocritatea din mine si-a spus cuvantul ..de am uitat ca biznisurili profitabili nu merg mana'n mana cu generozitatea.....dar stai linistita, ca ramane pe alta data.... mj..gasesc eu cand sa te taxez...la momentul oportun am sa emit o factura cu multe pozitii ..cam cate feluri de delicatesuri va servesc azi.

pana atunci va rog sa serviti



joann, nici bine nu l-ai revendicat pe shadow..ca ti l-a si rapit purple? ..ce ai de gand sa faci??

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

vad aici unili confuziuni ...acu treaba cu mediocritatea nu ma bag pt ca nu pricep unde bate ...

lisa ma simt oarecum vizata de remarca ta cu privire la ...picatul rau la stomac ...si atat ,dar sper ca iti aduci aminte ca ai undeva bine pastrat un ceai ...ceva cu nume de tortura...de aceea mi-am permis sa .
asta daca te refereai intr-adevar la mine

mj

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

...iar cui nu-i place ce se serveste p'acilea ..egzista o vorba veche, dar il las pe BADu meu s-o zica...ca o face mai bine ...after all WHO'S BAD?



joann duamne fereste, nu la tine ma refeream , ca stiu ca iti plac delicatesili mele, in plus in firma mea de catering nu se serveste ceai din ala never.
mai bine ia si baga acilea, la subect, un vot si cred ca ai sa-ti dai seama unde batem

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

Mey, am zis sa intru si eu, in sfirsit, aici sa vad despre ce scrieti, ca se termina capitolele cit ai zice Michael... dar mi-am dat seama ca... sinteti prea tinere pentru mine. Dar imi place ca sinteti vesele!



Nelia
sa mai vii .
Si, uite, pt. tine special:


Mergi la inceput