Goldie pants - 32

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

mey purple...WTF ia manili dp Shadow si reorienteazate spre alt senzational ...adica pana acu a stat singur si nebagat in seama si acu gata ti-a cazut cu tronc???
lisa aveai tu un ceai , as vrea o cana pt purple

Dear Joann, nu asa se trateaza cu o rapitoare. Nici macar nu stii ce doresc in schimb si presupui ca "mi-a cazut cu tronc". Nu, nu e asa...motivul este faptul ca nu i-ai facut prezentarea cum trebuie, cum merita. Ti-l inapoiez cu multa placere daca .......... Stai linistita, Shadow se distreaza bine...joaca biliard cu Metal, Black, si White.

Prin acest mesaj doresc sa angajez un reprezentant legal pentru procesul pe care i-l intentez ionei. Vad ca nu realizeaza ca vorbesc serios. Chiar vreau drepturile pentru difuzarea Sporty tv.... Va multumesc anticipat pt. ajutor, d-na avocata, oricare ati fi.

Lisa, eu am incredere in firma ta de catering...pana acum nu am avut probleme de nici un fel.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

mj.....felicitari si sa nu uitam:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey finico and all my love for u

purple da vad ca ai intentii serioase cu iona. si intentii si mai serioase cu JoAnn...de fapt cu Shadow eu n-am facut inca cunostinta cu baiatu, asa, face to face, poate dupa ce il eliberezi...


lisa faci un biznis minunat, delicatese, nu gluma

anka pe unde a disparut iar? mey eu cred ca ankuta mea preferita dispare asa brusc intr-o camera sicreta de la spa si isi face de cap cu blueshirt....acum insa cred ca s-a ascuns cu purpleshirt ca cineva apare pe camerele de la spa...pe la sauna si masaj

iona banuiesc ca nu te sperie un proces, e apa de ploaie pentru tine....nu?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Prin acest mesaj doresc sa angajez un reprezentant legal pentru procesul pe care i-l intentez ionei. Vad ca nu realizeaza ca vorbesc serios. Chiar vreau drepturile pentru difuzarea Sporty tv.... Va multumesc anticipat pt. ajutor, d-na avocata, oricare ati fi.

mey zi de camd au nasele drepturi asupra finilor? se presupune ca esti parinte spiritual nu? pe b&w mi i-ai luat acu-l vrei si pe sporty ce ti-am facut?

eu nu ma plang decat de preturile practicate de lisa...delicatesili e

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu doresc sa renunti la Sporty, ci la drepturile de la TV, tocmai pt ca sunt nasa lui .

Ma duc sa reflectez, cred ca nu ma esprim bine, de aia am nevoie de un reprezentant legal. Sau poate nu..voi ati avea asta in minte si de aceea ma banuiti de intentii ascunse
Noapte buna



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetili buna dimi


lisa esplicate cu votu' ca nu pricep , ...cu toate ca vad ceva ciudat la nr de stelute

purple...hai sa ne asezam la masa tratativelor...dar iti spun din start ca pe junior nu il dau ...deci ...ce vrei...un elicopter si ...o valiza cu bani???

oana...dupa cum vezi pe moment ma aflu in imposibilitatea de a programa cina cu Ebony ...sa vedem ce ganduri are rapitoarea

fetili




"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.

fetili
luati de acilea cafelili www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Buna

purple ma ofer sa-ti fiu reprezentant legal in procesul ce vrei sa-l intentezi ionei, iar pentru ca te-ai dovedit a fi o buna negociatoare ...nu doresc ca plata decat atat: sa defileze B&W zilnic pe acilea ...(stii tu , o veche slabiciune pe care o am fata de freza lui)

joann mai esplicita nu cred ca ma duce capul sa fiu ..insa se pare ca nu sunt chiar asa de ..., ca vaz ca ceva-ceva tot ai priceput ...deci uite ce poti face: first of all, ia si vezi ca undeva in stanga sus e o casuta unde poti sa evaluezi acest subiect...fa si tu o apreciere ..apoi da click acolo unde vezi numarul de voturi si ai sa-i dai seama de ce stelutele noastre nu mai stralucesc ca alta data

fetele

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Lisa multumex de esplicatii. am priceput in cele din urma , nu e vina ta ca neuronu' meu obosit nu a reactionat din prima.


mj cum le ai tu cu servitul cafelelor

perpleeee.....imi vreau baiatul inapoi , vino si pune pe masa conditiunili rascumpararii

PS fetili tre' sa iesim din mediocritate ,io is de parere ca daca defileaza toti baietii, cu Goldie in fata treaba e rezolvata

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna fetele

vad ca purple vorbeste serios si-a gasit si reprezentant legal am pus-o singura nu fac fata am nevoie urgent de un reprezentant legal nu ma intereseaza cate procese a castigat sau pierdut vreau doar lista cu preturili practicatesa vad daca ma tine buzunaru

mey fetili va amintiti de botezu lu finu facut in graba nu? ei bine m-am gandit sa va arat o inregistrare unde am fost dupa si anume la www.youtube.com/watch?v=kqbJxUEBQCs" target="_blank">Monte Carlo-World Music Awards unde bineinteles am avut onoarea sa-i inmanez unul din trofee

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput