Goldie pants - 32

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna fetili.
mei Lisa vb mai devreme de evaluyarea subiectului...mi-am bagat degetelul si io ca am cam uitam in ultima vreme.Am observat insa ca nu este pe placul unora...e mediocru...mhhhh.Nu face nicaieri...goldie rulzzzzz oricum
Mj ...
Iona io te sustin , esti finica mea si tin la tine...nu stiu daca pot sa te reprezint pentru ca precum vezi intru martea si primavara si nu vreau sa lipsesc de la vreo infatisare si sa se judece in lipsa...dar sa stii ca io te sustin orice ar fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna

Lisa multumesc mult pentru promptitudine . Doresti defilarea zilnica a Black & white sau a Give? Static sau in miscare? O data sau de mai multe ori pe zi? Pentru cat timp? Doresc sa fie clar de la inceput, sa nu ma trezesc apoi ca trebuie sa stau aici 24 din 24h.
Anka draga, tu esti nasa lu' sister de iona, nu a lu' iona..dar daca tu zici....e bine si asa...incepem procesul marti si afara e aer de primavara. E numai bine pentru datele in care spui ca esti prezenta.
Cine stie...poate nu mai ajungem la tribunal daca reprezentantii legali ajung la o intelegere in favoarea mea

Joann, ce oferi la schimb? Shadow e bine, daca nu reactionezi rapid, poate nici nu se mai gandeste sa plece. Nu te cunoaste de mult, dar a spus cateva lucruri bune despre tine. Insa e dezamagit ca nu te lupti mai mult.

mj, oana (inainte sa treaca iarna de tot).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



sunt in zona si astept cu interes desfasurarea de forte pentru proces

JoAnn vezi ca poate iona se infige si da o fuga pana la Shadow sa il vada daca e in parametri. ea e saritoare si cu suflet mare, si atunci n-ai sa o poti acuza de intentii rele....deci fii mai ferma si recupereaza-l




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

purple ...ce sa ofer uite ai cate o defilare zilnic timp de 2 sapt.si cafea servita la prima ora



viitoare

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Purple doresc defilare zilnica, in miscare cum ne place noua si pe perioada de....hai sa zicem o luna..e mult? ..acuma, nu conteaza ca e black, white, give in .
frecventa defilarilor o las la aprecierea ta...dar sa fie minim o data pe zi

Iona poate tratam intre 4 oki.. sa nu mai ajungi la proces..

Ankutza , e bine si martea primavara.., desi noi am prefera mai des.

JoAnn felicitari pentru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

lisa viitoare deocamdata sau aspiranta dar inca nu s-a produs minunea dar am maaari sperante

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

lisa viitoare deocamdata sau aspiranta dar inca nu s-a produs minunea dar am maaari sperante


Joann , nah..am inteles gresit..m-ai indus in eroare...atunci iti doresc sa ti se indeplineasca dorinta cat mai curand.

fetele, voi pe unde sunteti?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Lisa, ok .

Joann, incepe sa mai sune cumva, dar mai trebuie ceva...oricum Shadow apreciaza ca iti dai interesul.
(Succes cu...)

Oana, dupa cum o stim noi pe iona, crezi ca sta linistita acum degeaba? Din esperienta ta de procese cu ea, ce crezi?
Eu ma pregatesc pentru ce e mai rau.

Dar azi e duminica inca, sa ne relaxam



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

purple cere ce vrei tu ,ca io nu stiu ce sa mai dau .......aaa stiu uite platesc io timp de 1 luna sedintili tale de beauty la spa ...stii tu ...impachetari cu chocolate , cu foite de aur, alea alea
iti adreseaza si junorul rugamintea sa il eliberezi pe shadow


"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey Purple, se vede treaba ca de cand nu m mai intrat pe aici nici nu mai stiu pe cine am nasit...nu face nik, sunt surori deci, egal.oricum io ma pregatesc pt proces...fac galerie.
Lisa

Mergi la inceput