Goldie pants - 32

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Dear Joann, sunt actionara la spa , nu iaste nevoie sa imi platesti sedintele, dar thank u

Uite ce bine ne distram cu Shadow



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

purple lasa dixtractia ca io nu ma amuz .
imi placea mie un slogan pe aci "i'm a lover not a fighter" ...da...imi placea mult ...am incercat sa il aplic...duamneee cat am mai incercat...da nu merge aci de deloc

intai l-am pierdut pe Ebony din cauza intrigilor ionei...m-am resemnat...greu ,dar ...
apoi pe ebony jr. il boteza tot ionaad-hoc...fie...
acu vii tu purple...senzational si in direct...si il rapesti pe shadow...

ceva nu merge cred ca nu o sa mai fi io a buna ...

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

www.youtube.com/watch?v=GX5X01pKJUQ&feature=related" target="_blank">buna seara sper ca e clar pt.toata lumea ale cui sunt drepturile de difuzare si ce vrei sa ne spui cu
ca ai invatat sa arunci la cos? felicitari

mey purple anka si cu tine sunteti si nasele mele pt.ca tot ce e a lu sor'mea e si al meu si invers deci tin sa-i multumesc pentru sprijin si ca e alaturi de mine si vreau sa-i vad fingerili mai des pe aci ca magicu de cand asteapta sa mai f...faca un ness

si vreau sa-l rascumpar eu pe shadow daca JoAnn nu te convinge...iti ofer 50 % din drepturile de difuzare(poate renunti si la proces) pe urma ma descurc eu cu ea

oana tot pe prispa?numeri stelele?
mj pe unde umbli?sporty doreste sa ma reprezinti in procesul cu purple...te roaga frumosssss
lisa intre poate ne intelegem

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mey fetili io vreau sa va reamintesc ca pe shadow mi l-am facut cadou de ziua mea

iona inainte de a oferi asa generos 50% din drepturile de difuzare ar trebui sa te asiguri ca nu mai prinde nimeni sporty tv, de ex io...daaa...ai ce vedea nu gluma

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iona, cleenta mea nu accepta propunerea de 50% ....shadow ramane in continuare la purple, joann cu ea trebuie sa trateze conditiile de rascumparare nu cu tine...
...in ce priveste sssporty tv...purple spune ca se gandeste sa renunte la proces numai daca ii oferi minim 90% din drepturili de difuzare.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey JoAnn acu ai prins sporty tv ca asa am vrut io am esplicat si de ce si iti spun ceva iesi mult mai ieftin cu mine decat cu purple

90%? no way...astept procesul si reprezentantul legal...asta in cazul in care doreste cineva sa ma reprezinte

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iona, ultima oferta: 4 zile pe saptamana drepturi de difuzare sssporty tv pentru cleenta mea ..si 3 zile pentru tine, e bine? accepti?..asta ca sa nu mai fie nevoie sa platesti un reprezentant legal ..cine stie ce tarife practica..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

mey fetili io vreau sa va reamintesc ca pe shadow mi l-am facut cadou de ziua mea



..adica cum ti l-ai facut cadou? Nu v-ati intalnit, nu v-ati indragostit?
Nu a fost mai romantic? Asa..pur si simplu? Mmmmm, ma duc sa il intreb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey vad ca nu doreste nimeni sa ma reprezinte si sporty ar fi rugat-o asa frumosssss daca tre sa ma reprezint singura o fac......accept dar vreau ca sa fie eliberat de urgenta shadow si adus la mine

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetili

Draga purple cand o sa citesti acest bilet io, ebony jr. si shadow o sa fim deja departe .Sa stii ca am fost nevoita sa recurg la alta stratagema de a-l recupera pe shadow ,asta datorita refuzului repetat de a-l elibera si interventiilor ionei. Dar important e ca shadow e acu la mine ....ceea ce vreau e sa imi cer scuze pt geamul spart , curentul taiat si cauciucurile intepate (aviz amatoarelor ). dar stiu ca in sinea ta saluti aceasta initiativa a mea , de a-mi salva pe orice cale printul aflat la ananghie, probabil si tu ai fi facut la fel.


cat despre intalnirea noastra....pai am aflat de la el ca cineva i-a dat un nume dupa care l-a abandonat fara milasi io fata cu suflet bun am zis sa vina la mine ....restul a venit dupa...

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput