Goldie pants - 32

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most.
fetili
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> o saptamana insorita va dorim

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza



iar este fk.md. dar tre sa trecem peste asta

o saptamana senina sa aveti, cu soare din plin



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta
mj te-ai trezit tarziu si nu ai mai avut timp de cafea?
serviti va rogwww.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> e fierbinte

mey JoAnn nu stiu pe cine ai luat tu si de unde pentru ca locatia era cunoscuta doar de purple dar sigur nu era shadow e cu mine uiti si www.youtube.com/watch?v=raq9iEx02vI&feature=player_embedded" target="_blank">dovada inca nu ai invatat ca aci trebe dovezi ca sa fi crezuta dar ti-am zis ca scapi ieftin cu mine

feteleo saptamana minunata cu mult soare

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna dimineatza

fetele pe langa faptul ca e luni...mai si plouaa

dar totusi va doresc sa aveti www.youtube.com/watch?v=rLSV70Klej4&feature=player_embedded#" target="_blank">o saptamana buna

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

iona sa stii ca mi-ai luat o piatra de pe suflet . lasa tu locatia secreta ca io mi-am invatat lectia cu voi...sa stii ca locatia am stiut-o tot timpul ...iar vii cu dovezili tale contrafacute...dar sa revin la piatra dp suflet....deci rezulta ca era casa ta pana la urma si de asta m-am intalnit io cu doctorul prin casa.....sa stii ca a trebuit sa fiu amabila cu el ...sa nu dea alarma ...
si io imi faceam griji despre cum sa-ti spun ca era doctorul la purple....sau era casa lu purple si el era intr-adevar acolo...
nu conteaza...dupa cum am spus, io ,ebony jrsi shadowsuntem acu departe pe o insula cu mult soare si multe cocktailuri, pt ca trebuie sa isi revina din sperietura

uite dovada...baiatu e aci si face www.youtube.com/watch?v=NEfbEwr3Uvc" target="_blank">ravagii


"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimineata Goldie girls
Sa aveti o saptamna minunata, plina de soare si iubire.
Iona sunt cu tine .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

casa mea n-ar nimik cre ca ai nimerit la oana si inteleg ca pe mine nu ma crezi da pe purple? uititi mai bine si vei vedea ca e acelasi shadow iar eu am spus ca e cu mine dar unde?
cu doctoru sigur nu te-ai intalnit ma consulta pe mine a sarit gardu perversa

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn
nu conteaza...dupa cum am spus, io ,ebony jrsi shadowsuntem acu departe pe o insula cu mult soare si multe cocktailuri, pt ca trebuie sa isi revina din sperietura
uite dovada...baiatu e aci si face www.youtube.com/watch?v=NEfbEwr3Uvc" target="_blank">ravagii



Buna dimineata
Dovada e ca nu e nici o dovada. Intr-adevar ai fost la mine si ai taiat curentul si cate si mai cate, dar am reusit la timp sa il inlocuiesc cu o dublura si sa plecam pe usa din spate.
Shadow se bucura mult ca l-am rapit pentru ca acum vede ca il iubesti..stii, nu era sigur.
Doctorul pe care l-ai intalnit era alta dublura
Despre afirmatiile ionei prefer sa ma abtin, ca nu ajung nicaieri.

Dar, uite, deoarece ai incercat macar sa il "salvezi" sunt dispusa sa il returnez daca:
- in fiecare dimineata, timp de o luna NE servesti cafeaua;
- in fiecare zi, timp de o luna AVEM parte de o De Fi La Re pe zi.
Vedeti, si pentru voi am facut asta, nu doar pentru mine.

D-na reprezentant legal, ce se mai intampla cu negocierea cu d-na iona?

Va doresc o saptamana frumoasa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mey da ce se intampla aci cu atatea dubluri??

purple hai sa batem palma si trimite-mi printul acasa , dar trimite-l insotit nu de alta dar iona sta la panda

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

D-na Purple ma confrunt cu o situatie fara precedent. Am sa va explic si de ce.
Cu d-na Iona nu am reusit sa ajung inca la nicio intelegere, intrucat se pare ca perversa o face sa delireze si sa vada lucruri care nu s-au intamplat...nush ce tratament ii aplica doctoru, insa clar ar trebui schimbat
Mai nou..azi dimineatza s-a prezentat la cabinetul meu dl Rainy(v-am zis de dimi ca la mine ploua ), dispus sa apeleze la serviciile mele ..deoarece e foarte nemultumit de faptul ca Iona nu ii mai acorda atentia cuvenita ..se pare ca e f okupata cu ssporty tv pentru care vrea exclusivitatea drepturilor de difuzare (ceea ce il amaraste nespus)... si mai nou cu o operatiune de rascumparare a unui oarecare Shadow, ce o face sa vb chiar si in somn

Pe aceasta cale, vreau sa apelez la dna Iona pt a rezolva problema pe cale amiabila: acceptati oferta noastra pt drepturile de difuzare ssporty tv de 3 zile pe saptamana, iar eu am sa-l conving pe dl rainy sa renunte la demersuri.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput