Goldie Pants - 10

Goldie Pants - 10 | Autor: FanClubMJ

Link direct la acest mesaj

Goldie Pants - 1
Goldie Pants - 2
Goldie Pants - 3
Goldie Pants - 4
Goldie Pants - 5
Goldie Pants - 6
Goldie Pants - 7
Goldie Pants - 8
Goldie Pants - 9


Show Must Go On

Mrs. Danat Classy MJ
Mrs. Adrianka J. Forever
Mrs. Lisa Bad J.
Mrs. Purple Jackson
Mrs. Iona Rock J.
Mrs. Anka BlueShirt Jackson
Mrs. Cory dangerous J.
Mrs. Oana Ebony Jackson
Mrs. Alexia MJ
Mrs. Maira J. Jackson (astrojunkie)
Mrs. Motanik Millenium J.

and the one and only...Miss Dirty Diana mj_girl

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashicacredeam ca ne abandonezi la 9

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj, dorinta ta-i porunca pentru mine . cum sa va abandonez...ramasesem cu gandu la iona si la lustruit centura

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nasicatu esti cea mai buna nasica din lume
pai zi si tu mai nasica, iona arunca asa cate una si acu' cine stie pa unde e, te pomeni ca iar se da la fundu' lu' come togetheru’ meu
ba nene nu poti s-o scapi din oki pa femeia asta e de groaza
si ce lustruit mei fetele, sanchi, sunt neste urme de gheare pa centura....auzi la ea ....lustruit
mei da cre ca s-a ocupat da centura cand come togeteru era cu mine'n jacuzzi, ca na acolo nu vine cu centura, hai mei iona ca am lamurit-o, ia tu centura ca tre sa-ti refaci garderoba...am vazut ca ai ramas fara rochia de piele, parca i-ai dat-o lu cory?
hai ia tu centura ca nici noi nu prea stam imbracati, decat atunci cand va mai face come togetheru cate un sou

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey iona, nu-s da unde le scoti, da' rad ca nebuna la mesajele tale
mi s-a parut mie ca e mai stralucitoare decat de obicei centura, da' jura-te ca nu ti-au trecut ganduri dirty prin cap cat ai stat in genunchi sa lustruiesti centura si io una te iert

Daaaa si io sunt curioasa cum a lustruit Iona centura....detalii se poa`?
Mey Iona, io aveam in mana cheile de la goldie... ca sa ma exprim asa

Mj io cre' ca te apuca daca-ti spun ca n-au fost doar ganduri...pacat ca n-am imortalizat momentu'..cu alta ocazie.....vezi,vezi ca anka ii de vina pana la urma nu te lua numa de mine io am profitat doar de moment sa-l ajut ca tu i-ai pus coarne o data(iti aduci aminte nu???)...ei na acu' sunteti chit

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M , LOVE YOU!!!
Buna fetele....mey da se vede ca vine wk...aveti un spooor...
era cat pe ce sa raman sechestrata la 9...
nici nu stiu cu cine/ce sa incep.......noi ieri am rehearseluit si voi v-ati petrecut mama-mama......

mj sa stii ca eu nici nu am vrut sa ma uit la come togetheru' tau expus de iona in toata splendoarea........da mouse-ul s-a dus singurel tintit sa click-uiasca acolo.. si nu mi-a parut rau.....mai rau e c-am imbolnavit si cateva colege de prin jurul meu...
cory...coafura e unul din atuurile mele...asa l-am cucerit pe BAD...si in plus, chiar el personal ma mai ciufi de multe ori...cu bentitza sau batic...slabe sanse sa ma vezi..


www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Hahaha Iona..esti tare
Lisa....mie imi place frizura ta si lui M la fel se pare..altfel ce-ar mai ciufi el toata ziua..sanchi cica rehersaluiti, da` voi va ciufi la greu

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ionaaaaa......
....
esti foarte saritoare...cum vezi o pata pe centura.... hop sa o lustruiesti, cum vezi un posterior in pericol.... hop sa ii tii dos...
esti de coma...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona, uite cum sta treaba aci, io una i-am marturisit lu come togetheru' c'am calcat stramb, cu blueshirtu' lu ankutza da' m'a iertat nu e razbunator din fireala cu care ai profitat tu da moment era casanova
pai cum vine asta....voi...profitati da moment si lisa sa uita cu colegele ei come togetheru' nu e de acord cu spectatorii, ti-o zic io, tine foarte mult la intimitatile nostre io ce mai dau din casa p'aci, ca na doar sunt mai dirty, da' el... e un gentleman
da' bine ca ti-ai facut un moft, ca vad ca tu te dai la toate fundurile, da' nu la a lu' come togeteheru' meu da??? tine minte un lucru come togetheru' e forbidden...pentru tine e bun si casanova, are si el fundu' lui, nu?
poti sa ramai cu impresia ca a fost come togetheru' na, treaca de la mine, treaba cu centura insa ramane valabila, e a ta, in amintirea noptii cu casanova, anyway, promit sa stau cu okii pa tine, ca vad ca esti mai dangerous decat cory si o singura data daca mai insinuezi ca ai petrecut noaptea cu come togetheru' meu .....nu-s ce sunt in stare...ai grija

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Good morning , aproape la amiaza.

Iona, eu iti spun, sa nu zici ca nu ti-am spus...dar white shirt a spus ca daca asa te porti, el nu mai calca pe la tine




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

IOna, intrasi in colimatoriu maica.....n-avusesi de lucru

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput