Goldie Pants - 37

Goldie Pants - 37 | Autor: FanClubMJ

Link direct la acest mesaj




Goldie Pants

cap.1, cap. 2, cap. 3, cap.4, cap.5, cap. 6, cap.7, cap.8, cap.9, cap.10, cap.11, cap.12, cap.13, cap.14, cap.15, cap.16, cap.17, cap.18, cap.19, cap.20, cap.21, cap.22, cap.23, cap.24, cap.25, cap.26, cap.27, cap.28, cap.29, cap.30, cap.31, cap.32, cap.33, cap.34, cap.35, cap.36



Show Must Go On



Mrs. Lisa Bad J.
Mrs. Purple Jackson
Mrs. Iona Rock Jackson
Mrs. Anka BlueShirt Jackson
Mrs. Oana N. MLover Jackson
Mrs. JoAnn Ebony jr. Jackson
Mrs. Adrianka J. Forever

and the one and only...
Miss Dirty Diana mj_girl

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



platit chiria la propretar pe luna asta deci am scapat de cort, for the moment




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

"feel it in the air" ca sa zic asa, sau REPLAY .

Eu nu mai platesc nimic, dar nimic, sa fie clar. Dupa ce ca am investit din banii mei in aparatul ala....speeeeer sa fie buuun. Dupa cartea tehnica pare a fi, acum, sa vedem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna
ce de activitate fetele
mey, la cat sunt de nu cred ca ar fi bine sa dau pe la spa ca cine stie ce tratamente aplic cleentelor si nu vreau sa va treziti cu reclamatii


www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey fetili, dupa atata treaba escelenta merge o pauza pt un rand de www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">
iar pentru oana, ceva www.youtube.com/watch?v=fHo3Fev9mjk" target="_blank">fara cofeina
mj, am uitat sa te intreb...tii post negru?
purple, tot replaaaaaaay?????

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Foarte buna cafea..la momentul potrivit a venit

Iona, dc te-a suparat cineva, make a sign si GSS on the move imediat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa foarte multumesc....foarte buna fara cofeina, desi m-a mai tare ca o cafea normala

iona oricum e nemultumite unele cleente ca ma ocup eu de ele si nu tu. ai mana buna ca te cam vor

purple investisi mult pe aparat, da sa vezi tu cata lume o face happyyyy...ca o sa iti creasca inima de bucurie...si se face mai mult spatiu pentru inca neste baieti

mj sper ca nu esti la post negru . iti ofer un www.youtube.com/watch?v=fHo3Fev9mjk" target="_blank"> ca stiu ca nu ma poti refuza

JoAnn ce ai mey...asa te-a sedat tratamentu ala? nemic nemic numa ziua buna si pa pa

cam liniste p'aci pentru gusturili mele. merg sa iau o doza si revin, poate va mai aratati fingerili



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oana cu placere dar ia-o usor cu dozili alea sa nu te pierd si pa tine ca iete fetili astea ..una e setata pe REPLAY..una a trecut la post...una a ramas pe mut ....una mi-a facut dubluri la chei, cred ca e in debaraua cu delicatesi acu ..duamneeeee, numai sa nu le comercializeze la negru ca nush ce esplicatii sa dau la fisc ..what have I done????
cre'ca cea mai buna solutie e sa intru si eu www.youtube.com/watch?v=dyH099tUupw" target="_blank">la post vreo 7 zili face bine si la organism ....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da vi s-a urcat la cap, nu gluma
care mai de care cu efecte severe de la delicatesuri

eu zic sa va luati oxigenu necesar si sa sa revina mintili la locul lor

intarim paza la depozite si le tinem sub stricat supraveghere GSS

mey...daca voi postiti sau sunteti pe mut...baietii vostri de ce sa sufere mey? stati fara griji ca eu ii tratez cu maxima atentie



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna
lisa mey toata ziulica o petrecui cu gandurili la delicatesele tale in slow motion ...ciu-ciu concentrare la alte trebi ...

oana de care tratament vorbesti


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ala ce l-ai inceput de vreo 2 sapt cand ai dat cu bata in balta

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput