Goldie Pants - 40

Goldie Pants - 40 | Autor: FanClubMJ

Link direct la acest mesaj




Goldie Pants

cap.1, cap. 2, cap. 3, cap.4, cap.5, cap. 6, cap.7, cap.8, cap.9, cap.10, cap.11, cap.12, cap.13, cap.14, cap.15, cap.16, cap.17, cap.18, cap.19, cap.20, cap.21, cap.22, cap.23, cap.24, cap.25, cap.26, cap.27, cap.28, cap.29, cap.30, cap.31, cap.32, cap.33, cap.34, cap.35, cap.36, cap.37, cap.38, cap.39



Show Must Go On



Mrs. Lisa Bad J.
Mrs. Purple Jackson
Mrs. Iona Rock Jackson
Mrs. Anka BlueShirt Jackson
Mrs. Oana N. MLover Jackson
Mrs. JoAnn Ebony jr. Jackson
Mrs. Adrianka J. Forever

and the one and only...
Miss Dirty Diana mj_girl

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey iona...cum sa sarbatorim fara macar inregistrarile sa le avem?

nu se poate asa ceva. mergi in arhiva si gaseste inregistrarili de la ultimu party a lu miss DD, ca nu vrem niciuna sa apelam la solutia de rezerva, si anume sa ne cum defileaza CT, baietii si miss DD derect de la sursa

sunt convinsa ca nu va doriti asta

deci tre sa rezolvam problemili tehnice, ca apoi sa imi caut tinuta de party

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey io una m-am uitat peste toate inregistrarile incepand cu data de 09/09/2009 si pana in prezent si nemik baietii nu defileaza



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

feteleee care mi-ati trimis pe cap pe aia...cum ii zice ...perversa parca
da se tine de mine scai , cum scap de ea????
cre'ca se impune consum in cantitati maaaari de limonada si ceai

6+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

JoAnn este un tratament minune...cu aspirina parca ceva de genu, ebony il stie...el mi-l aplica

mey iona ai nebunit??? cum adeca baietii lu miss DD n-au defilat din 9.09.2009??? ai nebunit? sau am luat-o eu la arat campiile?


daca nu au defilat...cu atat mai bine, ii initiem acum

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey oana nu m-am facut inteleasa cre ca baietii nu au defilat de ziua ei la inregistrari am urmarit doar ce s-a petrecut in data de 9 a fiecarei luni

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Pt. sarbatoritaaaaaaaa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce e aci? Party sau nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu??????





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey chiar daca nu e partili nostru BAD o sa va faca o defilare dimpreuna cu blueshirtu


duamneeeeeee, ce fromosi sunt ambii amandoi dar BADu No1 of course

www.youtube.com/watch?v=AQIFe6rl9JE" target="_blank">delicatesili sa fie tot din partea noastra oricum alaturi de baietii mei nu stiu ce-i aia criza

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

nu siu ce iaste dar pana va hotarati......eu am de rezolvat neste teste

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

nu siu ce iaste dar pana va hotarati......eu am de rezolvat neste teste


Party cu teste nu am mai avut. Mi-l dai si mie, pe el..pe test cand il rezolvi? Sa videm care e mai desteapta

Mergi la inceput