Goldie Pants - 40

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

si ca sa rezolvati corect testili aveti nevoie de stimulenti



si apooooooooooooooi oxigeeeeeeeeeeeen





sau invers?????????? ordinea e la latitudinea voastra

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

poi se poate mey purple sa nu ti-l dau si tie? chiar asa ma crezi?

liso esact la fix ai ajuns cu....cu... acu poci trece la testu 2

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey parpal am uitat ca sa te avertizez nu face combinatii neavizate de esperti...mai bine pe rand ia-le si la entervale de timp regulate ca cine stie ce cocktail otravitor mai enventeziduamne fereste
si iese iona castigatoare la teste




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey nush de ce.... da chiar nush de ce simt eu ca teste astea le stiu, deci nu ma bag sa le fac, astept sa vi le corectez eu cu pix rosu...sau sa fie galbin?

ma duc sa imi ascut pixurili, ca de etapa crioane am trecut

astept testili la corectura

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

mey nush de ce.... da chiar nush de ce simt eu ca teste astea le stiu, deci nu ma bag sa le fac, astept sa vi le corectez eu cu pix rosu...sau sa fie galbin?
ma duc sa imi ascut pixurili, ca de etapa crioane am trecut
astept testili la corectura


oana pai daca e asa..... poci ca sa corectezi si cu toping.....testili am vazut ca iaste la moda

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



la toping nu m-am gandit, da cred ca iaste cea mai buna solutie

acum is indecisa... sa fie de capsuni, de lamaie sau de fructe de padure?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Cam tarziu mi-a raspuns cineva la intrebarea de azi.
Le-am amestecat: cafea, limonada, ceai, delicatese, vetamine pt. creer. Am si baut Mai am pt dimineata, cand voi adauga si ierburi din stocul personal

Am furat testele de la iona . Le-am rezolvat . Mi-a dat bine, fara virgula; astept confirmarea corectoresei Prefer cu carioca sa fie corectate..waterproof - orange Daca se poate, daca nuuuuu...bine. dar sa ma nota maxima doresc. Multumesc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

MEY fetili propritaru a zis ca.... dupa ce i-am platiti cheria a zis ca.... sa va pregatiti topingurili de ce arome preferati ca tre sa reinnoiti contractili de incherieri eu am facut-o deja si v-am anuntat si pe voi




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

doamne mey parpal da rapida esti sigur ai sarit peste niste intrebari

oana te decizi tu cu ce le corectezi cand le ai in fata

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

parpal m-am apucat de corectat la tine, si e minunat ce bine ti-ai facut temili pe parcursul semestrului . cat despre corectura, iaste cu toping...de portocale, ca sa nu ne trezim ca ne contesta cineva . nota o anunt dupa ce termina si iona

despre propretar daca vine sa iscalim contract again, inseamna ca tre sa platim comisioane de redactare de contract...deci e de bine

si pentru fetele restante??? banuiesc ca platim si penalizari si dobanda, nu?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput