Goldie Pants - 40

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu-s asa rapida de obicei , insa acum am baut amestecul ala letalicus..parca am prins aripi

Lisa, multumesc, ca uitasem de hoxigen..am pus si din ala

Oanaaaaaaaaa..io vreau cu orange topping sa corectezi...dc se poate.

Va las..ma duc sa fac niste lecturi suplimentare obligatorii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi
dar ati avut party cu testari aici
deci, cine e eleva eminenta ???


Citat:
citat din mesajul lui oana_n

JoAnn este un tratament minune...cu aspirina parca ceva de genu, ebony il stie...el mi-l aplica




oana tie poate sa iti aplice ebony si doze shock de aspirina , as putea lua si eu una , dar nu cred ca imi trece doar cu atat si sa iau trat. prelungit cu aspirina nu cred ca e indicat .
dar lasa, acu daca nu vrei sa ma ajuti cu un pahar de limonada..., nu face nemica
dar ma gandeam sa incerc amestecul baut de purple

fetele o zi buna

6+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

O seara frumoasa sa aveti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna seara

nu stiu pe unde va umbla fingerile dar io ma bucur ca sunt singura cu proptietaru

www.youtube.com/watch?v=0VTz2_cnfKM" target="_blank">noapte buna si www.youtube.com/watch?v=cqQu1lPhSM8" target="_blank">sweet dreams

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

pentru ca www.youtube.com/watch?v=HuMZKq2860c&feature=player_embedded" target="_blank">dansul s-a simtit la noi (doar nu v-ati imaginat ca mi-am lasat baietii singiri acasa) a hotarat sa ramana pana se inaugureaza noul apartament si cum e muuuult pana atunci va spune

sa aveti o duminica placuta

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza
iona yo am zis ca tre sa iscalesti contract de incheriere again nu sa iei propritaru acas'la tine si fetele restante ce fac? vin la tine sa plateasca? si daca ati fuzionat.....poate incasa orice baiet de'al tau acum?
duamne I need to www.youtube.com/watch?v=CIvNRAdgD90" target="_blank">breathe some fresh air si impreuna cu fromosii mei va dorim sa aveti o duminca frumoasa











www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:


fetili diseara avem party la ionaaaaa




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey ma asteptam la orice, da numa sa iei tu fraiele biznisului cu apartamentu nu . insa privesc partea buna, dupa cum zice lisa...putem plati la oricare din baietii tai

in rest va dorim a sunny day



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

doamneee ce am spus io si ce ati inteles voi dar in cazul in care accept propunerea de a ma asocia cu propritaru
1.baietii mei doar ma sfatuiesc in ce sa investesc,ma sustin si sunt fericiti ca-mi merje ffff bine cu biznisurile deci teapa biznisu cu imobiliare e doar al meu
2.faptul ca inca stau pe ganduri e datorita faptului ca sigur va luati catrafusele si plecati in lume doar sa nu plateasca chirie si baietii vostrii dar gasesc eu o solutie pana la urma

la party sunteti invitate sper ca aveti cu ce sa ajungeti www.vitronic.ro/cabane-pensiuni/Casa-apuseana/100_8394.JPG" target="_blank">aci

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ce fromos e la tine iona de cand ai inceput biznisu cu aluni

pentru tine si biznisuri infloritoare...in ideea ca lasi imobiliarele...si poate te apuci de flori

lisa delicatesili tale e a mare trecere, am savurat, da cred totusi ca pui ceva in ele ce da dependenta

parpal combinatia ceia ce ziceai tu, am ajuns la capatu rabdarii si am incercat-o.....deci e testata demareaza biznisu si gaseste-i un brand ca sa faci promovare...ca merje treaba

JoAnn n-ai luat reteta, da sa nu zici ca is rea si nerecunoscatoare, o sa iti mai servesc asa pe sub mana cate o limonada, mai ales cand e asa soare si cald....iaste nevoie

mj vad ca bagasi fingerili la vot, iti acoperi mereu spatili. CT ne-a trimes o vedere si a zis ca vine curand in patria mama ca are de semnat un contract de biznis...poate atunci ne aduce o inregistrare cu tine, ca de poze ne-am saturat....sa ti vedem si defiland nitzel

sunny monday va dorim!!!

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput