Goldie Pants - 40

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=69a8LuNuA-c&feature=related" target="_blank">neatza

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">
iona n-am reusit sa ajung la party, pentru ca am fost retinuta cu niste chestiuni ce nu suportau amanare dar ma revansez cu www.youtube.com/watch?v=g6TcJyFa7e0" target="_blank">ceva bun pentru tine..sper sa nu creeze dependenta...sau da...

fetili, o zi frumoasa si o saptamana pe masura.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello


mey cred ca va bag la spa intr-o sedinta scurta pe toate, ca v-a preocupati de biznisuri independente si acolo muncesc doar eu, da profitu se imparte

o sa fac condica de prezenta acolo, si cine nu presteaza pierde actiunile, macar ma aleg si eu cu un biznis pe moca

in rest, o saptamana infloritare

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna







6+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
mey cred ca va bag la spa intr-o sedinta scurta pe toate, ca v-a preocupati de biznisuri independente si acolo muncesc doar eu, da profitu se imparte
o sa fac condica de prezenta acolo, si cine nu presteaza pierde actiunile, macar ma aleg si eu cu un biznis pe moca

oana daca faci o oferta jeneroasa iti cedez actiunili mele de la spa..si asa nu prea mai am timp de cand cu afacerea cu www.youtube.com/watch?v=fHo3Fev9mjk" target="_blank">delicatesi si apoi....tre sa ma okup si de fromosii mei nu?




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey....si cam ce doreste caprioara, pardon, loverita lu BAD pentru actiunili de la SPA?

daca convingi si pe restu sa mi le vanda, cumpar in grup, altfel nu ma incurc


cred ca asteptati o motiune de cenzura de la audienta ca s ava vina mobilitatea la fingere



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

Citat:
mey....si cam ce doreste caprioara, pardon, loverita lu BAD pentru actiunili de la SPA?
daca convingi si pe restu sa mi le vanda, cumpar in grup, altfel nu ma incurc

oana pai...mai conteaza ce dorex yo pe actiunili mele..in cazul asta, tre sa convoc o sedinta cu toate actionarili de la SPA, sa vad cum poci ca sa le conving
but I have a big problem...cum procedez cu mj ca nush de unde sa o iau acum?
miss dianaaaaaa dirty www.youtube.com/watch?v=d2Ma5iLOfuw&feature=PlayList&p=D455C231A3F521A6&playnext_from=PL&playnext=1&index=27" target="_blank"> we need yoooooooooou


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



V-a fost dor de noi?



In orice caz, am revenit.
E buna oferta de cumparare a actiunilor de la spa...adica CE VREI in schimb. Nu ti-e mai dat sa auzi pe vremea asta asa ceva. Ma gandesc cat pot eu de tare si o sa iti dau un raspuns.

Lisa, iona, joann, mj



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



eu astept, nu ma grabesc, deci cugetati bine. ca daca nu imi convine declin oferta.

despre mj, cred ca in tarile calde o gasesti

ionaaaaaa????? ce faci?

fetili . revin mai incolo

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Cum vine asta? Mai devreme o intrebai pe lisa CE VREA si acum gata..a espirat oferta sau era personalizata?

M-am razgandit...nu vand actiunile nici
Ba mai mult...ma voi implica mai mult ca niciodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey parpal..am zis sa cugetati...adica voi toate. n-am specificat doar lisa...ci toate...faceti consiliu si decideti.

eu nu ma grabesc

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput