Goldie Pants - 40

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna

Citat:
ionaaaaaa????? ce faci?

am fost obligatasa fac economie la corent va dati seama cum am fost pana la ora asta fara cafea si delicatesi
oana nu stiu ce sa zic despre actiuni ..tre sa o bag in sedinta pe sor'mea io as vinde....ca e prea solicitante celelalte biznisurile da parca vad ca ea nu vrea

parpal,JoAnn ar trebui sa luati ezemplu de la lisa daca nu a ajuns la party macar s-a revansat cu ceva bun

mj




www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hello

ce mai fac fetili???

iona da' cand fu party la tine ??
acu daca l-am ratat imi pare rau
eu ceva bun nu iti pot trimite ca abia imi ajunge mie
poate te serveste finutul tau intr-o dimi cu o cafeluta


6+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey eu vaz acilea o treaba, cum ca voi nu vreti sa vineti actiunile de la spa. nu-i bai nu va impacientati, ca nu e nici o problema.

ma vad atunci nevoita sa ma asociez cu baietii vostri la un biznis, am deja 2 ooferte in acests sens, pe care tre sa le analizez si oricat m-as uita pe hartii nu precep, deci o sa ii invit sa dezbatem face to face. nu va 'mpacientati, ca nu le fac nemic, numai biznusuri facem. vedeti ca nici nu am nominalizat persoanili ca sa nu imi aud vorbe la proces.

o sa ziceti ca de ce nu ma asociez cu voi. dupa cum e treaba cu spa-ul, o vreme iau pauza de la asocierea in biznisuri cu voi. as putea sa imi fac singura un biznis, da trag baetii astia de mine, ma vor asociata lor, de nu am obrazu sa ii refuz, sub nici o forma

ati reperat-o pe miss DD?? ca disparuse de pe radar



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey JoAnn poi nu fu ziua mea pe 11? da nu-i stres ca vine si a voastra si ma fac ca ploua pa finutu il astept oricand si la orice ora cand decizi tu eu am tot timpu sfaturile parintesti la mine

mwy oana pe baietii mei sa-i tai de pe lista cu biznisuri din cate stiu eu noi suntem asociate si la biznisu cu aluni

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey n-am dat nume sa nu le fac probeleme acasa baietilor...insa se stie ei care este..si cand or simti ca vor, o sa spuna ei public, insa inainte au zis ca ma avertizeaza, sa nu va napustiti asupra mea, sa poci sa imi masuri de siguranta

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey fetili, numa gandul la biznisuri va sade nicio defilare nu mai vazui

ia uitati acilea mandrete de BAD ce fromos defileaza









www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

mey eu vaz acilea o treaba, cum ca voi nu vreti sa vineti actiunile de la spa. nu-i bai nu va impacientati, ca nu e nici o problema.


oana mey yo vreau sa vand dar cum sa convoc AGA daca n-am localizat toati actionarili?....mai repede ma gaseste jenerozitatea intr-o pasa buna si ma convinge sa le donez..actiunili mele
sa nu mai zic ca pregatisem si ceva aperitive pentru sedinta acu ce fac cu ele?







www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

nem nem nem defilare la baietii mey are program privat asta seara



v-as servi o limonada, dar sigur la ora asta v-ati profilat pe un pahar de vin, si nu are sens sa o risipesc ca iaste criza




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

sa nu mai zic ca pregatisem si ceva aperitive pentru sedinta acu ce fac cu ele?

cum ce faci cu ele mey? le servesti la cele prezente



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
cum ce faci cu ele mey? le servesti la cele prezente

iona si portiile acsentelor tot la prezente? mey, sa nu faceti escessss







www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput