Goldie Pants - 40

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey pretenu la nevoie se cunoaste. eu aseara m-am afundat in actili de biznis sa le studiez, si voi v-ati dat ep delicatesi...da n-a trimes niciuna un curier cu ele si la mine, sa se bucure si persoana mea

v-am bifat pe lista, va tin minte




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

mey lisa care e intentiile tale? ne spui ca jenerozitatea te poate convinge chiar sa donezi actiunile da io mai degraba cred ca urmaresti sa obtii majoritatea si asta prin eliminarea unor actionare doamnee da ce tupeu pe tine sa ne servesti poison ca aperitiv noroc ca nu am gustat nemik ca sigur nu mai apucam defilarile lui DDB,BJ,T si B&W ma pregatesc pt.ce urmeaza

ce bine ca nici oana nu a gustat deci lisa cu noi nu ti-a iesit mai incearca

fetele

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

v-as servi o limonada, dar sigur la ora asta v-ati profilat pe un pahar de vin, si nu are sens sa o risipesc ca iaste criza





dar se poate asa ceva???
ca io numa sa auz cum cad cuburili de gheata in pahar si apoi susurul suav al limonazii cand o torni peste gheata si nu imi mai trebe nici vin ,nici nik.

fetele o zi buna





6+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Hello

Am aparat de testat...aperitivele. Tin sa va anunt ca avea un continut scazut de ceva daunator. Dupa eliminare am putut sa servesc fara sa ma ingrijorez ca mi se intampla ceva rau.

Ca sa ne vina ideea potrivita in legatatura cu actiunile, zic sa luam niste www.youtube.com/watch?v=SDQn5fu87fY&feature=related" target="_blank">vetamine pt. creer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn...ma gandeam eu ca n-am sansa sa aud de la tine, ca o data macar, o data in viata, ai prefera vinu si nu limonada . na..ce sa fac, ma conformez

servex limonada, ca poate va mai inviorati




lisa, sper ca nu iaste pe bune actiunea ta de debarcare


ca atunci il iau in brate pe i'm tooooooo lost!!!! si fug si eu in tarili calde, ca se pare ca asta iaste reteta....aia e viza, numai as apoti pleca d'aci



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

oana am auzit de departe cand ai pregatit limonada, deci iata-ma

eeee...buna,savuroasa li mo na da iti deschide apetitul

multumimmmmmmmsarumana

6+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara

Citat:
mey lisa care e intentiile tale? ne spui ca jenerozitatea te poate convinge chiar sa donezi actiunile da io mai degraba cred ca urmaresti sa obtii majoritatea si asta prin eliminarea unor actionare doamnee da ce tupeu pe tine sa ne servesti poison ca aperitiv noroc ca nu am gustat nemik ca sigur nu mai apucam defilarile lui DDB,BJ,T si B&W ma pregatesc pt.ce urmeaza

mey, ma tineti din shock in shock azi iona cum adik vreau sa va killaresc? ca doar nu e prima oara cand va servesc www.youtube.com/watch?v=fHo3Fev9mjk&feature=player_embedded" target="_blank">delicatesa asta si apoi... totul e gustat de mine inainte de a scoate la enterval....unicul risc e acela de addictionsi de I want more and more da are baietii vostri cu ce sa plateasca nu-mi fac griji
oana noi am crezut ca esti inclusa si tu in programul privat aseara cu baietii tai n-am stiut ca-ti bati capul cu actili altfel iti trimiteam ceva www.youtube.com/watch?v=fcZT11Jqem8&feature=channel" target="_blank">vetamini sa le deslusesti mai cu succes
tzinderella tie cred ca o sa-ti schimbam numili nici bine nu apari si dispari inainte sa apuce omul sa-ti vorbeasca...ti s-ar potrivi mai degraba Fata Morgana
joann de cand cu limonada oanei, nu mai poftesti la www.youtube.com/watch?v=QpNB8Y7UXDU&feature=related" target="_blank">ceaiurili mele sau te-ai dat pe delicatesi de primavara-vara
mj ma gandex serios sa-l rog pe currrrly (nu e nevoie sa-l rog prea tare) sa ia supersonicul si sa faca o cursa urjenta la voi acolo in tarili calde, pe insula lu CT sa vada daca totul e ok

mandretea de BAD va transmite salutari



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetele

lisa e bune si ceaiurile tale cum sa nu, dar limonada oanei contine un engredent special.

am primit salutarile de la mandretea de Bad, dar mandretea de Billie Jean cand ne mai saluta????

cel mai romantic




6+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Dovada ca nu sunt disparatoare, este ca alarma m-a anuntat imediat ca vb despre mine.
Acum, sa ne lamurim...sau mi-ai vazut www.goblen.go.ro/img/fatamorgana.jpg" target="_blank">yabloul facut cadou de Black.

sau....te pregatesti sa devii marinaritza

Sunt prin zona, va urmaresc biznisurile .
Apropo, m-am hotarat...nu las actiunile de la spa. Numai ce se anunta un val nou de cleente

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey lisa treaba cu Fata Morgana cred ca e de la alta persoana asa zice neuronu meu

in rest, delicatesi o sa consum, fara grija, ca ce poci pati, neuronu meu stie tehnicile de supravietuire, nu se da batut atat de usor



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput