Goldie Pants - 40

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey lisa tu n-ai la ce sa te gandesti? despre mj am informatii ca o duce foarte bine



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

joann, iete si mandretea de Billie Jean va face o defilare cum numai el stie



sau preferati in varianta BAD



oana, yo m-am referit la figurat ca mrs parpal apare doar sa stim ca e prin zona ca o iluzie trecatoare nu altceva
marinareasa nu vreu sa ma fac, mersi......da as poza la Black sa-mi faca un tablou

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey lisa, la impozat ma lipsea sa stam p'aci. sa precep ca ceri o sedinta foto again? ai grija ca cine stie ce surprind paparazzo...cand iesi de la shootingu proff


iona ce invarti? lasa arhivili cu probe in pace si baga fingerili aci, ca ma faci sa trimet GSS sa puna sechestru pe ce ai tu acolo arhive, pe tot, pe tot tot tot, pe tot

JoAnn vad ca iti prieste limonada, da nu te imbata cu ea, consuma in cantitati rationale, ca ti-e dozata bine ratia, nu primesti oricand si la oricum

parpal

mj nush ce ai de ai trimes neste ploi p'aci....sau te-ai gandit sa ne uzi ca sa nu ne ofilim?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza


n-a dormit nici rata


mey nush ce a avut de gand miss DD de a rapit tot soarili de pe mapamond, da incepe sa imi displaca situatiunea, ea in tarili calde, cu bronz in strat fin si uniform, si noi aci, cu lotiunea de protectie solara in sertar

stiu clar ca aci e mana ei, n-am dubii

fetili, o zi insorita, doar doar s-o apuca cineva de biznisuri cu flori, ca sa o concureze pe miss DD, pe sunny flowers

efectele la ce spun iaste dupa o noapte de nesomn din cauze necunoscute, asa ca miss DD nu ca e pe sistem de oboseala



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

oana n-ati inteles....nu sedinta foto vreau eu dar ma gandesc sa-i propun la mrs parpal un biznis legat de asta

iona, mj, joann

www.youtube.com/watch?v=69a8LuNuA-c&feature=related" target="_blank">o zi insorita

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili am apukat vreodata sa va zic ca va iubex?? daca n-am zis-o iaca zic acu: va iubex atentie acilea nu subscrie si baetii mei
iaca www.youtube.com/watch?v=GmjZ8kLSRdQ" target="_blank"> floarea lu soarili a lu care sunt io

altfel, noi suntem si chiar mai sus

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hello pe ziua de azi
as servi o cafea da nu stiu pe care sa o aleg

fetele va trimit un camp cu flori

7+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj ce-i cu declaratiunea asta? nu te recunox mey esti bine? iete colea neste www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">hoxijen sa-ti revii in simtiri si mai coborati, din cand in cand si voi din


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

Lisa, cred ca iti inteleg propunerea...vrei sa te picteze Black?
Ok, dar ce dai in schimb? Si ce e cel mai important...trebuie sa iti spun ca tabloul meu a iesit asa frumos pt. ca imaginea de fundal este pictata din amintiri..de cand am fost un uikend pe o insula . A mai iesit frumos si pt ca eu sunt incredibil de incantatoare pt. Black. Deci..te picteaza pe riscul tau

mj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



buna

mey fetele ce informatii detineti in ce o priveste pe miss DD s-a intors din tarile calde??? sau aista este SMS? ca mie asa mi se pare

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput