Goldie Pants - 40

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey miss DD ce m-ai

eu ma asteptam sa primesc un zbang de la Artileria Grea SuperSpecial DD si cand colo, asa declaratiune


speechless
si noi te iubimmmmmm

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:




Am primit informatii ca ceea ce a scris DD e transmis printr-un porumbel calator. Daca va intere, va dau detalii



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey cine e de servici la spa sa mearga sa faca schimbul de tura ca eu azi am alte treburi, ei e urgentissimo la clientela da mesaje desperate 2 cleente ca sunt in drum spre spa si vor tratament complex si complet


inca mai is speechless nitzel, da incerc sa imi revin, ca am demontat si remontat un curcubeu
si is la partea de concluzii

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
Lisa, cred ca iti inteleg propunerea...vrei sa te picteze Black?

Bingo
Citat:
Ok, dar ce dai in schimb? Si ce e cel mai important...trebuie sa iti spun ca tabloul meu a iesit asa frumos pt. ca imaginea de fundal este pictata din amintiri..de cand am fost un uikend pe o insula . A mai iesit frumos si pt ca eu sunt incredibil de incantatoare pt. Black. Deci..te picteaza pe riscul tau

dau in schimb ceva de nerefuzat, parerea mea tot ai zis zilele trecute ca nu mai vinzi actiunili de la spa si te implici mai mult in biznis ete acum ai avea un motiv in plus..cu procent mai mare de actiuni
cleentele vad ca vin valuri-valuri tre sa faci schimbu cu oana
cat despre painting sunt dispusa sa ma risx am vazut ca Black are talent si nu cred ca denatureaza realitatili...imagine de fundal nu-i musai....el trebe sa picteze doar ce vede in fata okilor si sigur va iesi opera de arta

iaca si mandretea de BAD ce zburdalnic e

iona, stai relax, nu te impacienta, ca nu te striga ti doar pune-ti okii de protectie si enjoy the view

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey lisa ce noroc pe tine de data asta nu poci sa-i raspund ma doare gatu de numa

oana la spa am trimes-o pe sor'mea habar nu are cum functioneste aparatele alea dar eu am incredere in ea

purple sa ma treci si pe mine pe lista lui Black..la pictat da io nu vreau tablou

mj,JoAnn

acu ma scuzati dar incepe www.youtube.com/watch?v=QLumPf-9z1Y" target="_blank">consultatia

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza


inca mai astept soarele, se arata pe la colturi, dar nu intru totul. asa ca ma gandesc ca poate asa il imbunez. iar pe voi poate va antrenez la miscare.....a fingerilor...ca tot vine weeeeekenduuu





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Bine ca vine uikendul, precis e si mai mult de lucru la spa . Pe criza asta numai bine vine intamplarea. Lisa, accept propunerea ta si iti trimit tabloul

www.hudsonvalleypainter.com/wp-content/uploads/2009/04/090413-spring-romance-8x10-b-600.jpg" target="_blank">tablou cu BJ. Aveam o poza cu voi si e gata tabloul.
Iona
Black nu picteaza la cerere. A facut acum un tablou pt Lisa deoarece stia ca imi doresc mult actiunile de la spa ..e visul meu sa inventez tratamente pt cleente
Black nu face nici altceva la cerere, decat poate da autografe..eeee..cu asta pot sa te ajut..daca spui pretul corect. In mod normal nu as face asa ceva, sa vand autografele lui, dar tu stiu ca nu vrei altfel.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna
www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

parpal yo vreau portret, nu pictura dupa o fotografie care e de la departare si unde nu ma recunosc nici eu, nici pe BJ........poate sunt sosiile noastre ca noi sigur NU
daca nu accepti asa....atunci no deal

in rest...bine ca vine wk
fetili

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Incredibil....sa primesti un tablou facut de Black si sa il refuzi pe diverse considerente. Nu mai zic nimik...si cat am insistat sa il faca . Acum chiar m-am suparat . Crezi ca nu pot inventa tratamente fara a avea mai multe actiuni la spa?

Uikend placut va doresc plec in lume sa ma calmez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hello

dar unde umblati cu toatele???
nu se mai serveste nici cafea, nici limonada, nici ceai????
ori sunteti plecate cu toatele in vacanta, ori va stoarceti creerii sa gasiti pozitia ideala in care sa va picteze Black

eu una o sa servex o www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">

o zi buna




7+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput