Goldie Pants - 40

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey mey eu nu vreu sa ma picteze nemenea, evetual nu asa. da nu poci ca sa zic mai multe despre idee, ca mi-e teama ca v-o insusiti repede, si nu mai sunt originala


mey iona mai pune-o pe sor-ta la plantatia cu aluni sa supravegheze botoanele si mai misca fingerili alea ca is ca ne glijati baietii...sporty tv emite 26/24 h, deci ma gandesc ca e slobod si nebagat in seama

parpal noul tratament de la spa e unu de ultima generatie, insa cred ca tre sa mai combini neste frunze acolo, ca am senzatiunea ca unele cleente pleaca usor agitate. le-am analizat zilele trecute.....faceam un test, cum arata la intrare, si cum sutn la iesire...is muuult mai fromoase, da au o umbra de agitatiune, se vede in fingerele lor gingase, care tremura. eu zic sa bagi fara numar

lisa ai grija cu pictatu, mia bine pune-i la BAD o pensula in mana sa te picteze live, dansul, ca risti sa ajungi la proces cu probe de acuzare. si....pa domnu ala cu nume de cer senin, nu il treimeti intr-o minivacanta? l-am auzit vorbind cu pretinu lui si spunea c asimte nevoia d eo vacanta in care sa gaseasca ceva deosebit

mey mj l-am vazut pe CT ieri, si m-am tot gandit ma uitam la el si nu imi venea sa cred ca e el....de cand nu l-am mai vazut, e posibil sa il confund si e posibil sa ma intretin nitzel cu el, crezand ca e cineva care seamana cu el,...si culmea...sa fie tocmai el


si daca tot se impart trebile p'aci, dupa anlize indelungi si substantiale am ajuns la o concluzie:
lady rainbow va doreste o zi insorita

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

lady rainbow sa inteleg ca te preocupa sanatatea fingerilor mele? iti spun io ca nu stau o clipa locului iar sporty cu baietii pregatesc terenu in cateva momente o punem de un baschet

mey parpal ce draduta esti dar autograf am si nu doar de la Black atasez aci ultimul autograf obtinut si de la cine deci sa revin dupa cum ziceam nu vreu tablou ci ceva de genu



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


mey da ce autograf zici ca ai. nush cine e domnu din imagine, da daca faci referire la cel care isi spune ebony, afla ca nu da autografe....imparte doar postere deja semnate de el in prealabil...ca sa aiba fanilii desperate la ce sa se uite cand au insomnie spune drept cat ai platit ca sa faca cineva trucaju?...daca imi dadeai mie banii...iti aduceam un tricou semnatd e ebony la juma de pret....oferta pentru tine, ca suntem vecine si te cunosc

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Am obosit de cand citesc .

Of iona, imi pare rau ca traiesti in asemenea iluzii oculare. vezi, daca erai mai cu piciorele pe pamant, nu prin norii vulcanici, te faceai cu un tablou semnat Black, cu un autograf si cu poster semnat Ebony. Dar asa....

Oana, m-am intors din calatorie; sunt hotarata sa merg zilnic la spa, chiar daca nu e tura mea. Am adus ierburile alea extra de care ziceai .

Lisa, mammai gandit. Astept daune compensatorii morale, extraordinare si banesti pt ca ai refuzat tabloul.

Joann mj

Mirific Monday va doresc





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza


fucking monday isi spune cuvantu se pare....asa ca va doresc o mirifica zi de luni

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hello



7+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=69a8LuNuA-c&feature=related" target="_blank">buna seara

Citat:
Lisa, mammai gandit. Astept daune compensatorii morale, extraordinare si banesti pt ca ai refuzat tabloul.

parpal nu era decat o oferta de biznis mey, niminea nu era obligat sa o accepte... oricum acilea singura care ar trebui sa ceara daune de orice fel sunt yo pentru ca "diversele considerente" sunt motive cat se poate de plauzibile...mai ezact, am refuzat www.hudsonvalleypainter.com/wp-content/uploads/2009/04/090413-spring-romance-8x10-b-600.jpg" target="_blank">acest tablou pt ca nu am nicio fotografie cu BJ asemanatoare deci nu iaste nicio posibilitate sa fim noi cei redati in tablou ca sa nu mai spun ca cel care l-a pictat nu e Black nici macar nush cine-i jamie asta si daca ma gandesc bine cred ca nici nu i-ai prezentat la Black oferta mea motivul nu-l cunox
Citat:
mia bine pune-i la BAD o pensula in mana sa te picteze live, dansul

oana cum, in ce fel, unde si mai ales cu ce ma picteaza BAD n-am de ce sa va zic atata numa ca nu rezista prea mult ...pictura

iona, joann, mj




in rest....a trecut fucking monday sper sa supravietuiesc aceastei fucking week si daca ajung alive next fucking monday evening e bine daca nu....tot bine

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna

mey fetelor da e frumos din partea voastra sa nu serviti o cafea sau ceva bun, asa de dimineata???
hai ca azi dau eu www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">... prima runda



7+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

O reteta clasica de www.youtube.com/watch?v=G1MH720dKSo&feature=related" target="_blank"> - pt. oana un www.youtube.com/watch?v=zHRPh41sMh0&feature=related" target="_blank">ceai cu lamaie

Va doresc o zi

Am uitat sa pun zahar, de aia nu iesea bine reteta, dar am reparat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

o zi frumoasa

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput