Goldie Pants - 40

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
parpal nu era decat o oferta de biznis mey, niminea nu era obligat sa o accepte...


ce biznis? Acela de a te picta pe tine????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

meyyyy da ce ceai buuun de mult nu m-a mais ervit nemenea asa jos palaria tinderela

restu pe unde umbla cu fingerili?

ca am auzit eu ca daca nu va bagati mintili in cap...ceneva ia toti baietii la defilat, nu scapa unu....unu singur nu o sa scape...

deeeciiii ...nu io da asa circula ritipisa pe bursa zvonurilor

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

purple a picat oferta de biznis mey gata si asa....nu ma dau actiunili afar'din casa

oana iete acilea defilari da defilari ale lu fromosii mei care mai de care mai mandru niminea sa nu se atinga de ei ca fac prapad







imi sugerai ceva legat de baiatul cu nume de cer senin?

iona pana la urma cum e biznisu cu propritaru s-a concretizat ceva?
joann un www.youtube.com/watch?v=fcZT11Jqem8&feature=channel" target="_blank">ceva bun pt plata trimete-l pe junioru la sediul nostru
mj


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

lisa ceva bun ce ai dat tu ,am savurat cu multa placere, multumex
dar pt plata nu cre ca e nevoie sa se deplaseze juniorul
lasa ca iti trimitem un cec...e mai comod asa

mey fetili, voi mai stiti cum arata un party????

7+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

avaaaaiiiii......ati rostit cuvantu partyyyy???

mey da avem voie? ca eu credeam ca s-au interzis prin lege

nu-i bai...daca e rost de ceva, defilam cu tot ce avem.....





ebony nu e disponibilm momentan, se ocupa numai de mine seara asta

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna seara

buuune cafeli si buun ceaiu


Citat:
iona pana la urma cum e biznisu cu propritaru s-a concretizat ceva?

mey despre biznisu asta imi pare rau nu va poci spune nemik ascultati si voi de la www.youtube.com/watch?v=Q7hpK2_ila0&feature=related" target="_blank">1:07 si apoi spuneti-mi daca n-ati proceda la fel

daca nu va suparati imi espilicati si mie ce inseamna party?



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da vad ca nu va bagati mintile in cap..... hoinariti numai dupe biznis....true love ati bagat-o la seif si acolo sade pana la iarna??? voi vreti sa se intoarca renii???


treaba voastra, azi a fost propretaru p'aci, nu v-a gasit....asa ca am rezolvat eu cu el toate chestiunile ce va priveau.....v-am salvat de penalizari .

parpal cred ca esti pe aproape cu combinatia miraculoasa...la taratamentili de la spa. am premit "scrisori" de multumire de la cleentele fidele

iona...vrei sa stii ce inseamna p-a-r-t-y. diseara scot boxili pa prispa, sa te tii bineeeee!!!!!



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

oana sa inteleg ca se lasa cu muzica? am priceput bine ? pacat ca tre sa astept pana diseara?

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:



fetili daca se lasa cu party diseara, aruncati cu o piatra si in geamul meu,sa-mi dati de veste

pana atunci eu mai stau in pat , ca nu e treburili bune



7+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Vad ca party nu e . M-am gandit sa va trimit neste vitamine pt. creeri

Joann



Oana


Lisa

Iona

mj






P.S.:
Nu stiti, e sezon mort la spa? Sau au avut efect tratamentele?

Mergi la inceput