Goldie Pants - 40

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da ce dedicatiune imi facusi nu imi mai poci dezlipi de vetaminele astea.....am devenit dependenta oare???

la spa cred ca iaste medicamente cu efect strong, de e asa liniste. bine ca ne tragem sufletu o leaca....presimt ca o sa revina in forta curand cleentele

despre boxili de pe prispaaaaa....am dat pe botonu cu ON



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io una nemik nu aud, da' nu avem musai nevoie de muzici ca sa dantuim, iaca ca putem dantui si pa muzicili din capu nostru sau pe alte muzici
www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">Your voice is like music to my ears
Whisper softly and the world just disappears
vaz ca vetaminili deja s-a personalizat da de unde pana unde vetaminili pentru creeri mey iaste poizanuri??? haaaaaaaaaaa?
daca nu indrazneste niminea noi deja suntem pe ringu de dans, evident nu e nevoie de prezentari











www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatzaaaa




mey...daca miss DD va arata cum se face party si se danseaza....nush ce scuza ati mai putea avea sa stati pe tusa

desi e vremea reumatismului romantismului, tre sa uit de durerile de oase si sa intru in scena, ca nu se mai poate asa....chiar sa ma atrofiez de tot nu vreu



material didactic aveti, vreu sa vaz ce iese, ca sa ma invatati si pe mine mai apoi . da' nu-i bai daca nu aveti timp, poteti trimete si din baieti sa ma invete

feel the rainbow

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna

purple multumesc pt vitamini....tocmai le-am luat ...nu stiu ce efect trebuiau sa aiba...dar la mine s-a lasat cu

mey ori n-am auzit io pietricica aruncata in geam,sa dati semnal de party, ori ati aruncat in alti geamuri , ori v-ati dixtrat singure.

fetili have a nice day

PS: mey io am nedumerire
mj da cu baiatul meu ce ai???? de ce ii soptesti numili????

7+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

fetili noi ne-am decis: vindem actiunili de la spa, asteptam oferte jeneroase de la care vrea sa devina majoritara. vaz ca faceti trebi bune, cleentele se intoarce
actiunili se liciteaza cine e enteresata sa liciteze, sa solicite in scris caietu de sarcini

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



sa zic in ordinea in care imi fug gandurile prin cap?
mj..as vrea sa vad caietul de sarcini, dar actiunile nu le doresc Cleentele vin la spa, evident..ca doar urmeaza concediul de vara, trebuie sa fie frumoase si destepte pt plajili pe care se duc ele. De ce sa scapi de actiuni chiar acum?
Vetamina pt creerul tau iaste poizan..ce n-ai inteles?

Joann, scopu' vetaminei stii si tu care era..dupa , urmeaza si multe altele efecte.

Oana...cum stai cu romantismul? e taiat cu dinghilitza sau nu? Curcubeaie vad ca ai

Lisa & iona sau invers ..va rog sa raportati la baza GSS


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara, permiteti sa raportez

in primul rand, purple, mersi bune vitamine mi-ai trimes, instant s-a revigorat neuronu
Every week and minute, I sit here thinkin´ of www.youtube.com/watch?v=dewVpfRGE5c&feature=player_embedded" target="_blank">you
Can´t wait 2 get in it, I´m waitin´ for the week to be trough

in al doilea rand, mj vad ca ti-ai scos actiunili la licitatie...nu poci decat sa-ti urez succesuri asa cum io n-am avut cu ali meli ca parpal nici macar un tablou n-a vrut sa-mi ofere la schimb... dar pana la urma e mai bine asa pt ca afacerea e tot mai infloritoare pe zi ce trece

in rest...baietii mei sunt mai fromosi ca niciodata afacerile merg asa ca fac o cinste poate va mobilizati un pic aci la apartament




oana, iona, joann vedeti ca v-am aruncat pietricica in geam nu trebe musai sa asteptam saturday night pt party, nuuuu?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

revin pentru ca BAD vrea sa faca o demonstratie, evident de top si numai pe No 1




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello



daca cineva ii mai da adresa mea la perversa....apoi uit de rainbow, de lady...si devin OUT of IT si atunci sa vedeti


da de ce nu o trimeteti la polu nord, sud, ecuator...oriunde...da nu pa capu meu. oricum o sa o schingiui pana cand o sa imi spuna cine i-a zis sa vina la mine...si atunci sa vedeti



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta.....raportez si io

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

parpal vitaminili au avut efectu scontat nu ofer detalii

mey oana esti in starea asta din cauza lu perversa? sau altu e motivi? lu perversa nu ia dat nimenea adresa era prin zona si a zis sa-ti faca o vizita

lisa activeaza-ti PMu sa-ti tremit neste dovezi

mj vaz ca nu s-a inscris nimenea la licitatie poate daca ne-ai spune motivu pt care vinzi...sau sa spun io? hai ca o fac
fetili va amintiti de firma Chimp Taxi? ei bine,iaste in pragu falimentului iata cum s-a ajuns la aceasta situatie plecarea in lume a lu miss DD a fost un prilej de evadare pt bubbles si stapanul lui DA auziti bine au fost sechestrati din data de 17.02.2010 unul obligat sa presteze munci in folosul firmei iar celalalt sa presteze munci in folosul...va dati seama sungure
acu cateva informatii de ultima ora
va fac cunostinta cu noul vecin contractul e semnat nu mai aveti ce face

soferul alias bubbles mi-a furat "fata" si au fujit tocmai in China sa se casatoreasca ne-au trimes doar o poza si o inregistrare www.youtube.com/watch?v=DNmZGukf3tE&feature=related" target="_blank">video de la eveniment

JoAnn

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput