Mamici si burtici de Baia Mare (18)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Offf Melly, imi pare rau pentru bunica ta

Mamica fericita de Carla Alexandra (13.08.2008)
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dflavia spune:

fetelor s-a stins si socrul meu
Melly imi pare rau pentru ai tai si pentru bunica ta, si socrul meu avea diabet de multi ani, si a trecut prin multe
dumnezeu sa-l odihneasca a fost un om tare bun si imi spunea Nelu ca ieri i-a zis soacra ca in ultimul timp se plangea ca nu o sa ajunga Stefania sa il cunoasca
of doamne ce zi

Mami de Stefania 11.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Doamne, ce zi

Flavia, Dumnezeu sa-l odihneasca

Mamica fericita de Carla Alexandra (13.08.2008)
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

offfff... flavia Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!!!


fa sa treaca problemele astea azi....

Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Clipe de viata 2008" target="_blank">clipe de viatza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

of, fetelor, noi nu ne mai plangem ca ale noastre-s nimicuri pe langa problemele voastr...flavia, condoleante, d-zeu sa-l odihneasca, melly, multa sanatate pentru bunica ta...
am vazut la stiri chestia cu televizoarele, fir-ar sa fie...la noi nu s-a intamplat nimic, si noi suntem pe bucuresti dar cand ma gandesc saracii oameni ce-or sa faca...doamne, doamne...




Mami Loredana si Marc Alexis, o minune de copil...
Povestea minunii mele

Aici vedeti poze cu noi www.youtube.com/user/ilrdn" target="_blank">, iar aici filmulete

Intre noi, baimarencele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauco spune:

Doamne, fetelor, cum se pot intampla atatea intr-o zi.

Dflavia, condoleante. Imi pare rau ca treceti prin momentele astea.

Melly, sanatate bunicii tale, sa se faca bine.

Am auzit si eu la stiri ce s-a intamplat. Si eu stau pe Garii. Dar din fericire, nu s-a intamplat nimic la noi. Nici nu stiu daca s-a luat curentul sau nu.
Saracii oameni....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdrianaSM spune:

Offfffff, cate se mai intampla azi...

Flavia, sincere condoleante...Dumnezeu sa il odihneasca in pace...
Melly, imi pare rau pentru ce s-a intamplat...multa sanatate bunicii tale...si multa putere voua, ca o persoana paralizata trebuie ingrijita...

Sa speram ca vestile rele se opresc aici pentru ziua de azi...

Adriana, mamica binecuvantata de Estera (17.09.2008)

Copilul meu iubit
O satmareanca intre baimarence
Asa cresc eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzy78 spune:

Salutare tuturor mamicilor si viitoarelor mamici din Baia Mare,

cu scuzele de rigoare ca nu am scris decat la inceput (am inceput serviciul cand era Nicolas de 6 luni), dar azi trebuia sa intru,

DFLAVIA - draga mea, SINCERE CONDOLEANTE, sa va ajute D-zeu sa treceti cat mai usor peste pierderea tatalui, bunicului, care a fost un om deosebit, o sa o vegheze de sus pe Stefania si pe toti cei dragi,

O sarcina usoara, mamicilor care asteapta bebe si multa rabdare celor cu puiutii in brate.

Cand am timp va mai citesc, o sa depun un efort s afiu mai activa.

Ce sa va spun, Nicolas face 2 ani imediat, suntem mari, vorbareti, dar ne trezim si de 4 ori noaptea sa bem lapte.

Daca doriti va dau date suplimentare pentru listuta, Nicolas s-a nascut la Spitalul Judetean Baia Mare, cu Dl. doctor Costin Nicolae, a avut 3.250 gr si 53 cm, scor 10. Data mea d enastere 07.02.1978.

Nicoleta am vazut ca am nascut cu acelasi medic .

Am vazut ca multe mamciic au ales sa nasca la Euromedica....si eu acolo am vrut initial, dar acum 2 ani nu avea terapie intensiva si mi-a fost frica, acum este ok, cunosc multe mamici care au nascut acolo si sunt multumite, daca as fi din nou insarcinata nu stiu ce as alege, inclun s amerg la unguri sau tot cu dr. costin, mi-a inspirat incredere, desi moasa face totul....si totusi.....

Referitor la cumparaturile d edincolo si eu sunt pro, noi odata la 2 luni mergem in Tesco la Debrecen si cumpar pampers cu norisori si elastic, lapte praf mai ieftin, mancaruri d ebebelusi, haine.....acum am auzit ca deja sunt cam aceleasi preturi, nu stiu nu am fost de la sfarsitul lui noiembrie si mergem pest eo saptamana in concediu la schi in slovacia si vedem atunci, va dau dupa mai multe informatii.

la toate baimarencele si puiutii lor,

Suzy78, mami lui Nicolas Mihai - 27 februarie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dflavia spune:

of multumesc fetelor ca sunteti alaturi de noi
si Stefi ca niciodata e asa de cuminte desi ma vede plansa si suparata si a si mancat 50 ml de supica asa amestecata cu cartofii pure care i-am facut pentru noi copii astia is incredibili, nu stii la ce sa te astepti de la ei

suzy78 in sfarsit te-ai hotarat sa scrii

va zic ca Nicolas e un scump si dulce ca il stiu de cand era pitic, multi multi pupici de la Stefi pt el si abia astept sa se faca mai cald sa se mai intalneasca

Mami de Stefania 11.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

flavia, condoleante
melly, putere bunicii tale

baimarencele

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + La 2X9 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput